La Liga 15. Hafta | Barcelona 2 - 0 Real Madrid | 13 Aralık "El Clasico" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 15. Hafta | Barcelona 2 - 0 Real Madrid | 13 Aralık "El Clasico"

Maçın başında Madrid tipik anadolu takımı gibi başladı.Oyunu bozmak ve kontra ataklarla gol atmak istedi.Messi'ye yapılan 3. faulden sonra yeter oynamıyorum tarzı hareketi beni güldürdü :D

Güzel maç oldu.Kalecilerin günü oldu diyebiliriz.Aklımda kalan Valdes'in net 2 gol çıkardığı,Casillasın penaltı dışında 3 pozisyon çıkarıdığı.

Dünkü maç bana 2000 yılında mucizevi şekilde yenildiğimiz Fenerbahçe maçını hatırlattı.Real Madrid maçı 0-0 a bağlamak için elinden geleni yaptı.2 tane fark vardı.1)Barcelona beceriksizlik yapmadı,2)Real Madrid li oyuncunun şutunda top Barca lı ya çarpıp gol olmadı.Bence maçın özeti bu.

Geç 'Barca'ladı! 2-0 (Video)

Barcelona 2-0 Real Madrid

Real Madrid maçı alabilirdi. Net pozisyonlara girdiler. Öne geçseler belki daha farklı bir maç izlerdik. Barcelona öyle darmadağan falan edemedi. Tamam topa hakimdi ama Real bundan pek şikayetçi değildi. Casillas ve Valdes günündeydi. Kornerden attıkları gol biraz bal oldu ama eğer bu maçı biri kazanacaksa bu takım yine de Barcelona olmalıydı.

Valdes'in çok güzel kurtarışları oldu karşı karşıya pozisyonlarda. Kaleci nasıl kazanılırmış Barcelona bu seyrettiyor bize. Ne hatalar, neler neler yapardı Valdes eskiden. Artık en zayıf halka Valdes değil. Bizde Aykut'u asıp kesenlere selam olsun.

Pepe, Marcelo, Miguel Torres, Diarra, De La Red, Heinze, Robben, Van Nistelrooy sakat veya cezalı. Sneijder 35. dakikada sakatlanmış. Barça ezdi, Real Barçalandı gibi laflar edebilen insanlar hala duruyor ancak??!! bu kadar kadro kurmakta zorlanacak bir Real Madrid'i de kusura bakmayın ama Fener bile yenerdi.

ReaL madrid gibi bi takımında kusura bakma ama bu oyuncuLarın yedekLeri oLmaz mı? en az bunLar kadar yetenekLi...hem Guti,Ramos,RauL ,CasiLLas vs vs oynadıLar ...o saydıgın oyuncuLar çok uzun zamandan beri oynamayan oyuncuLar...bence eşitti şansLar ve Barça aLt etti..

Biz Kadıköyde Çıkıp Top Oynuyoruz Çogu Zamanda Üstün Oynuyoruz Ama Yeniliyoz :D

Realın Dün Ne Oynadıgını Çözemedim Bu Kadar Büyük Bir Takım Bu Kadar Defans Yaparmı 11 Kişi Kendi Yarı Alanlarında Bekledi

Messiyi öldürmek istediler resmen :D

Sergio ram0s öldürmek için sola geçmiş..

Ama yine maymun olmaktan kurtulamadı hele ilk yarıda bi pozisyon var sağa çekti sola çekti şut attı ramosun beyni döndü..

MESSI #10

ReaL madrid gibi bi takımında kusura bakma ama bu oyuncuLarın yedekLeri oLmaz mı? en az bunLar kadar yetenekLi...hem Guti,Ramos,RauL ,CasiLLas vs vs oynadıLar ...o saydıgın oyuncuLar çok uzun zamandan beri oynamayan oyuncuLar...bence eşitti şansLar ve Barça aLt etti..

Pepe, Diarra, De La Red, Van Nistelrooy, Robben, Heinze/Marcelo olsa dünkü maçta kesinlikle ilk 11 oynarlardı. ;) uzun zamandır falan değil yani. bu adamlar bu takımın bankoları. gördüğün gibi sol beklerin ikisi de yok. yani yedekteki adam da yok. hatta Miguel Torres bile yok. bu oyuncuların yedekleri de sakat veya cezalı olunca Nou Camp'ta Barcelona'yı yenememen normal.

Üst Alt