La Liga 15. Hafta | Barcelona 2 - 0 Real Madrid | 13 Aralık "El Clasico" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 15. Hafta | Barcelona 2 - 0 Real Madrid | 13 Aralık "El Clasico"

La Liga'da Haftanın Maçı Ayın Maçı Hatta Yılın Maçı Geldi Çattı,"El Clasico" Bir İspanya Derbisi,Sonuçunu Herkezin Merakla Bekledigi Bir Derbi.

Kötü Giden Real Madrid,Mükkem Futbol Oynayan Barça Karşına Çıkacak Bunu Ben Degil Schuster Söyluyor.

Barcelona korkusu sardı

İspanya 1. Futbol Ligi'nde (La Liga) gelecek cumartesi günü oynanacak ''Clasico'' (Klasik) olarak adlandırılan Barcelona-Real Madrid maçıyla ilgili yorumda bulunan Real Madrid Teknik Direktörü Bernd Schuster, ''Nou Camp'ta kazanmak imkansız'' diyerek şimdiden ümitsiz olduğunu gösterdi.

La Liga'nın 14. haftasında sahasında oynadığı maçta Sevilla'ya 4-3 yenilen Real Madrid'de, başkan Ramon Calderon ve teknik direktör Schuster karşıtı polemikler yeniden başladı. Real Madrid'de pazar sabahı yapılan tartışmalı genel kurulda bütçe için onay alan Calderon, akşam oynanan Sevilla maçında tribünlerin ''İstifa'' protestolarına maruz kaldı. Schuster ise alınan yenilgide taktik eksikliği olduğu gerekçesiyle İspanyol basınınca eleştirilirken, 77. dakikada kırmızı kart görerek oyundan atılmasına rağmen sahanın en iyisi olan, sakatlıktan yeni çıkan Robben'in mükemmel futbolunun Real Madrid'i kurtarmaya yetmediği belirtildi.

Lider Barcelona ile aradaki puan farkı 9'a yükselen Real Madrid'in, gelecek cumartesi deplasmanda Barcelona ile oynayacağı maç için Schuster'in, ''Şu anda Nou Camp'ta kazanmak imkansız. Barça yıkıp geçiyor, onun yılı. İyi bir şeyler yapmaya çalışacağız, daha fazla konuşmaya gerek olduğunu sanmıyorum'' yorumunda bulunması da mevcut olumsuz ortamı daha da gerginleştirdi.

La Liga'nın 15. haftasında oynanacak ''Klasik''e son 2 hafta gelen yenilgilerle çıkacak Real Madrid'te, sakat olan Pepe, Diarra, Van Nistelrooy, De la Red, Torres ve Heinze'nin yanı sıra kart cezalısı olan Robben ve Marcelo da forma giyemeyecek.

Nou Campta Olmak İsterdim,Herkez Saat 23.00'da Televizyonlarının Başında Olmasını Şiddetle Tavsiye Ederim.

Kişisel Tahminin Barçanın En Az 3 Farkla Kazanacagını Söylüyor.

Barça-Sevilla

Barça-Valencia

R.Madrid-Sevilla

Maçlarını İzledikten Sonra Bu Maçın Çooook Uzun Süre Akıllardan Silinmeyecek Bir Maç Olacagını Düşünüyorum..

Modlardan Anket Eklemelerini Rica Ediyorum..

ben real madridi destekliyorum :D görüsücez 15.haftada :D

kardes bence gorusmeyelim cunku real ciddi ciddi rezil rusva olucak bu arada insallah stadda olucan ... Carsamba barcelonadayim o mac icin bekleyecegim 2 gun fasladan 60 € ikinci kati ... MadridE koyucaz schuster de istifa edicek la liga con barca muy magnifico ...

not : valencia" mizi yendiler ama olsun Barca

Barça-Sevilla

Barça-Valencia

R.Madrid-Sevilla

Maçlarını İzledikten Sonra Bu Maçın Çooook Uzun Süre Akıllardan Silinmeyecek Bir Maç Olacagını Düşünüyorum..

Modlardan Anket Eklemelerini Rica Ediyorum..

Anket eklenmişdir:)

Ve bu arada da tahmini söylüyorum...

Barça 4-1 çok rahat alır:)

Ayrıca konu maç bitimine kadar sabitlenmişdir:)

Herşeye eyvallahta Schuster'e feci güldüm.Kesin kazanacaklar falan.Nasıl olurda böyle konuşabilir.Belki rakibin havaya girmesini istiyor olabilir.Ama yinede teknik direktör olsam derbi öncesi böyle şeyler söylemem.

##

Skor hakkında yorum yapmak gerekirse Barcelona'nın kazanacağını düşünüyorum.Rahat oyun olur fakat fark olmaz.1-0,2-0 gibi skorlar düşünüyorum.En fazla 2 fark olur.

Geçen akşam Madrid'in Sevilla maçına baktım rezil oynuyorlar, antik çağdan futbolcularla kurulu bir kadro. Salgado, Cannavaro, Raul vs. Bu adamlar ben ilkokuldayken takımdaydı yahu. Madrid özellikle hücumda çok etkisiz. Robben felan iyiler ama yeterli değiller. Barça favoridir bana kalırsa. Messi tek başına dağıtacaktır Madrid'i. Bu arada Henry de çok formda.

Raul,Salgado,Guti Miladı Dolmuş Oyuncular. Ben Kendimi Bildim Bileli Real Madrideler :D

Robben ve Marcelo'da Kart Cezalısı Yanı Realın İşi Çoook Zor..

Hakan Şükürde Has Galatasaraylıdır Ama Sahada Fincan Koyup Kim Daha İyi Ruh Çagırcak Maçı Yapmıyorlar. :D

Real Madridin Artık Bu Oyunculardan Kurtulmaları Lazım.

bazi isimlerden kurtulmasi gerektigine katiliyorum ama raul bence real icin önemli bir isim hala. suanda barcelona formda cok hazir real ise dökülüyor ama derbiler belli olmuyor bu yüzden realin sansi var diye düsünüyorum. :) bide yazarken dikkatimi cekti raul=real :D

Hunterlaa Geldiginde Ne Raul Kalir Real :D Diarra Geldigindede Guti Gider,Pepe Geldiginde S.Ramos Salgadoyu Dışarda Bırakır.

O Zaman Real Biraz Düzelir Ama Hala Teknik Direktör Sıkıntısı Oldugunu Düşünüyorum,Barça Gibi Rakip Takımı Kalesine Hapsedemiyor.Çok Geniş Alanda Oynuyorlar,Daha Kısmaları Lazım Bu Çemberi

Evet Barçanın Durdululamaz Bir Performansı Var Bu Sene. Madrid ise Aksine Vasat'ı Geçemedi. Çok Basit Düşünüyorsunuz Arkadaşlar. Her Nekadar Barça İyi Madrid Kötüde Olsa Bu Bir Derbi,Dünya Derbisi. Bütün Gözler Bu Maçta Olacak. İki Takımın Mücadelisi 100 Yılı Aşkın Zamandır Devam Ediyor. Birinin Farklı Yenilmesi Prestiji Açısından Çok Önemli.

Benim Gönlüm Madrid'den Yana.İnşallahda Bütün Alehine Gelişen Haberleri,Dezavantajları Lehine,Avantaja Çevircektir.

ElClasico derbisinin galibi önceden belli!

Madrid - (AA) - İspanya 1. Futbol Ligi'nde (La Liga) gelecek cumartesi günü oynanacak ''Clasico'' (Klasik) olarak adlandırılan Barcelona-Real Madrid maçıyla ilgili yorumda bulunan Real Madrid Teknik Direktörü Bernd Schuster, ''Nou Camp'ta kazanmak imkansız'' diyerek şimdiden ümitsiz olduğunu gösterdi.

La Liga'nın 14. haftasında sahasında oynadığı maçta Sevilla'ya 4-3 yenilen Real Madrid'de, başkan Ramon Calderon ve teknik direktör Schuster karşıtı polemikler yeniden başladı. Lider Barcelona ile aradaki puan farkı 9'a yükselen Real Madrid'in, gelecek cumartesi deplasmanda Barcelona ile oynayacağı maç için Schuster'in, ''Şu anda Nou Camp'ta kazanmak imkansız. Barça yıkıp geçiyor, onun yılı. İyi bir şeyler yapmaya çalışacağız, daha fazla konuşmaya gerek olduğunu sanmıyorum'' yorumunda bulunması da mevcut olumsuz ortamı daha da gerginleştirdi.

La Liga'nın 15. haftasında oynanacak ''Klasik''e son 2 hafta gelen yenilgilerle çıkacak Real Madrid'te, sakat olan Pepe, Diarra, Van Nistelrooy, De la Red, Torres ve Heinze'nin yanı sıra kart cezalısı olan Robben ve Marcelo da forma giyemeyecek.

Üst Alt