La Liga 31. Hafta | R. Madrid 0-2 Barcelona | El Clasico | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 31. Hafta | R. Madrid 0-2 Barcelona | El Clasico | Maç Sonucu

Artık yavaş yavaş bu büyük maçın heyecanını yaşamaya başlayalım.Müthiş bir maç bizi bekliyor bundan eminim.El Classico'da 2 takıma da başarılar diliyoruz.

Kazanan çok büyük bir ihtimalle La Liga şampiyonu olacaktır.Bakalım neler olacak bir Barça taraftarı olarak ben beraberliğin kötü sonuç olacağını düşünmüyorum açıkçası Real kendi saha ve seyircisi önünde 1 adım önde.Ama bu tür maçlarda herşey olabilir.Geçen sene bu stadda Barça tavşan yapmıştı Real'e 6-2 bitmişti.Bakalım neler olacak El Classico'da.

la_liga_600.jpg

real%20madrid.png
Vs.png
f_e5ew3n5ecm_281f8f9.png

Cevap: El Classico | Real Madrid CF-FC Barcelona | 11 Nisan

Reis
şunu kullan takımların amblemleri görünsün .

Deplasmanda daha rahat yeniyoruz madrid açık oynayacak çünkü ve görücek boyunun ölçüsünü.. :)

Messi'yi durduramazlar. Formunun zirvesinde.. Barça 2-0 alır bu maçı..

Camp Nou´da resmen ezmiştik Barcelona´yı Ama şanslarına ilk tehlikeli pozisyonlarında bulmuşlardı golu Barnebauda affetmeyiz Bu maçı alan şampiyon olur o kesin O yüzden kontrollu oyun bekliyorum 2 takımdanda

Madrid in defansı berbat ötesi..Beraberlik yada Barça diyorum.

Birde bu debiyi belirleyecek olan etkenlerden biri Real´in sakat oyuncularının oynayıp oynamaması Kaka, Pepe gibi çok çok önemli oyuncular var işin içinde

Birde bu debiyi belirleyecek olan etkenlerden biri Real´in sakat oyuncularının oynayıp oynamaması Kaka, Pepe gibi çok çok önemli oyuncular var işin içinde

Özellikle Kaka çok önemli gerçekten.Bu sezon Camp Nou'da oynanan ilk maçta gayet iyi oynamıştı kendisi.

Barcelona Real Madridi yine okşar, 2-6 olmz belki ama , güzel maç olur

Üst Alt