# Lacina Traore | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray hücum hattına bir yeni isim daha eklemek için harekete geçti.

Kadrosunu Ocak ayı transfer döneminde üç flaş isimle güçlendiren sarı-kırmızılı ekip transfere doymak bilmiyor. Tuttonapoli.net’te yer alan habere göre, Napoli, Udinese ve Arsenal’in peşinde olduğu 19 yaşındaki Lacina Traore için Galatasaray da fırsat kolluyor.

Bonservisiyle beraber bedeli 4 Milyon Euro olarak belirlenen ve 1.98'lik uzun boyuna rağmen teknik olarak da oldukça etkili olan Fildişili oyuncu için Kader Keita etkileyici faktör olabilir. İtalyan sitesinde yer alan haberde, Galatasaray Yönetimi‘nin, Romanya’nın Cluj takımında forma giyen Traore için şimdiden Rumen kulübüyle sezon sonu için hazırlık yapmaya hazırlandığı bildirildi.

2008 yılında Fildişi Sahili kulüplerinden Stade d'Abidjan'dan Cluj'a sadece 50 bin Euro bedelle transfer olan genç golcünün, kulübüyle 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Maraton.com.tr

ve bir sürü yurtdışı kaynaklı haber var.Keita önermiş

Cevap: GALATASARAY Lacina Traore PEŞİNDE

Hiç bir bilgim yok bu oyuncu hakkında. Tanıyanlar yorum yapsın lütfen.

belki bir ara gozetlemis olabiliriz ama bu kadar oyuncu var iken bos haber... geciniz.

Ben Galatasaray 'ın şimdiden bir arayış içerisinde olduğuna inanmıyorum.

Sezon bitsin 8 yabancıdan hangileri kalıyor bunu görelim ondan sonra düşünülür.

Cevap: #Lacina Traore

Cluj'un geçen sene Şampiyonlar Liginde oynarken Roma maçını izlemiştim. Deplasmanda Roma'yı yenmişlerdi ve adını hatırlayamadığım 10 numara ile birlikte çok beğenmiştim bu oyuncuyu.

Jo'nun dünkü açıklamlarından sonra bu transferin olma ihtimali çok az. Jo kalıcı gibi, hadi hayırlısı

jo için en azindan 8-10 mio istenecektir.Veremeyeceğimize gore boylesi hamleler beklemek çok da mantıksız değil.Hem artık boyle transferler gerek bu takıma yaa..Tama jo da kalsın ama ne biliyim boyle gençleri gormek istiyorum ben bu takımda..

Jo bana kalsa bende çok isterim kalmasını ama,neden corinthiansta oynarken 3-4 mio ya almadık? Neden şimdi? Ben onu demeye çalışıyorum..Belki lacine traore de Arsenal'e transfer olacak,1-2 sezon sonra bonservisi 20 mioya çıkacak,ama forma şansı bulamadığı için galatasaraya 9 mio ya alinacak.Neden boyle olsun ki?Neden 2 mioya almak varken zorluyoruz 9'a, 10'a almak için?

Jo bana kalsa bende çok isterim kalmasını ama,neden corinthiansta oynarken 3-4 mio ya almadık? Neden şimdi? Ben onu demeye çalışıyorum..Belki lacine traore de Arsenal'e transfer olacak,1-2 sezon sonra bonservisi 20 mioya çıkacak,ama forma şansı bulamadığı için galatasaraya 9 mio ya alinacak.Neden boyle olsun ki?Neden 2 mioya almak varken zorluyoruz 9'a, 10'a almak için?

Çünkü yetiştirmek için futbolcu alma lüksün ancak yabancı sınırlaması olmayan ülkelerde var. Keşke sınırlama kalksa da Jo'da kalsa Traore'yi de alsak.

Şu bağnazlıktan kurtulmanın vakti geldi artık. Yabancı sınırlaması varken futbolunuzun gelişmesi mümkün değil.

Forvete doymuyoruz

103154_1_100306110057.jpg

Galatasaray hücum hattına bir yeni isim daha eklemek için harekete geçti.

Devamını oku...

Cevap: # Lacina Traore

abdullah abime katılıyorum transfer için çok erken belkide jo'nun bonservisini alıcaz belki sistem değişicek yeni sisteme uyan oyuncular alınacak

Cluj takımında Dubarbier ile beraber çok beğendiğim bir oyuncuydu.Ama haberin doğru olmadığını düşünüyorum.

Çünkü yetiştirmek için futbolcu alma lüksün ancak yabancı sınırlaması olmayan ülkelerde var. Keşke sınırlama kalksa da Jo'da kalsa Traore'yi de alsak.

Şu bağnazlıktan kurtulmanın vakti geldi artık. Yabancı sınırlaması varken futbolunuzun gelişmesi mümkün değil.

Aynı goruşteyiz.bu sınırlamanın kalkması lazım..Yada daha bir esnek hale getirilmeli..En azından İngiltere gibi %70 maç oynama sınırı yerine şartları daha esnek hale getirebiliriz..

herkes bu adamı yetiştirmek için alamayız gibi sözler söylemiş ama bu adam emin olun Jo'dan daha kaliteli..

Kaç kere izledim, inanılmaz yetenekli bir adam, tam bizim gibi tek forvet oynayan takımların ihtiyacı olan bir adam, ve de geleceği çok parlak eğer Haldun bu adamı getirebilirse ki bence bize yar etmezler, yaptığı en büyük transfer olur.

3 4 sene sonra 20 30 milyon euroya satarız.

Ama bu adamı bize bırakacaklarını sanmıyorum. Keita vaftiz babası falan değilse tabi :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt