Lamar Odom: "Uyuşturucuya 100 milyon dolar harcadım, 2 bin kadınla birlikte oldum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lamar Odom: "Uyuşturucuya 100 milyon dolar harcadım, 2 bin kadınla birlikte oldum"

Los Angeles Lakers'ın unutulmaz ismi Lamar Odom, uyuşturucu bağımlığı ve Khloe Kardashian'la yaşadığı evlilik ile ilgili konuştu. Odom, yaşadığı sıkıntılı dönemde uyuşturucuya 100 milyon dolar harcadığını itiraf etti.

İspanyol Marca Gazetesi, dünya basketbolunun skandallarıyla gündeme gelen yıldızı Lamar Odom'un ilginç yaşam öyküsünü ve imza attığı olayları sıraladı. Özellikle Odom'un itirafları gündeme damgasını vurdu. Zor bir çocukluk geçirdiği belirtilen Odom, kanser annesini 12 yaşında kaybetmesiyle çok etkilendi. Babasını da uyuşturucudan yitiren NBA yıldızı, çaresizliklere rağmen başarılara ulaşması ve 2 NBA şampiyonluk yüzüğüyle herkese örnek olmasını anlatıyor.

"UYUŞTURUCUYA 100 MİLYON DOLAR HARCADIM"
Ancak tıpkı babası gibi uyuşturucu ve gece hayatından etkilenen Odom, "Uyuşturucuya bugüne kadar ne kadar harcadığımı sorarsanız; cevabım 100 milyon dolar. Doktorlar benim için mucize diyorlar. Her gün uyuşturucu kullanırdım. Kendimi kontrol etmek istemiyordum" dedi.

"2 BİN KADINLA BİRLİKTE OLDUM"

Cinsel hayatını da cesurca anlatan Odom, "2 bin kadınla beraber oldum. Bazen haftada 6 kadınlar birlikte olduğum oluyordu. Çok sayıda kürtaj parası ödedim" ifadelerini kullandı. Los Angeles Lakers gibi ünlü bir takımda oynayan Kobe Bryant'ın takım arkadaşıydı. Ancak 2015'te uyuşturucu yüzünden aşırı doz krizine giren Odom; hayatı boyunca 6 kez de kalp krizi geçirdi.

100 milyon dolarlık ne çekersen çek ölürsün.
100 milyon dolarlık bal yesen yine ölürsün.

Kafa bir milyonken kaptırdığı paraları da sayıyor uyanık.

Gscimbom mobil

Kardashian ile alakalı kısım yok

ünlüler 2000 3000 in altında rakam beyan etmiyor, ya herkes aynı 2000 3000 i öpüyor ya da dünya dönmüş döneceği kadar bu kadar o ile yaşanmaz hayat.

Üst Alt