Latovlevici, Sivasspor'a Transfer Oluyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Latovlevici, Sivasspor'a Transfer Oluyor!

bence gönderilmemeli. Takımda geçtim sol beki başka sol ayaklı yok. Sol bek gelse bile Lato en azından yedek olabilirdi. Sene sonuna kadar kalmalı.

Maaşı fazla olsa gitsin derim ama zaten 800Bin'e oynuyor. Yedek için uygun.

Yedek olarak kullanmak isteyeceğini sanmam, Göztepe maçı sonrası açıklamalarında bugün Hakan Balta'nın lisansı olsa o oynardı demişti.

Hakan Balta'yı tekrar takıma çağırdılar ve sezon sonuna kadar yedek muhtemelen olarak 6 ay maç oynamamış ve emekliliği gelmiş Hakan Balta'yı düşünüyor.

İnşallah sene sonu bir de sözleşme uzattırma hele o aman ne yandık.

gitmez. Yedek sol bek yok. Linnes'i sağ bek kullanacağım dedi hoca.

olabilir ama Carole ile Lato'dan ben Lato'yu tercih ederim. Carole geçen sene Fener'den yediğimiz 3 golün 2'sinin baş sorumlusu. Bunun dışında pek çok yedirdiği gol var.

Tercih meselesi tabi ama bence pek farkları yok, ikisi de 11 oyuncusu değil. Daha genç diye Carole'ü tercih etmiş olabilir hoca. İlk sezon performansına yaklaştırsa bonservis de kazandırabilir. Benim iki türlü de bir tercihim bulunmuyor açıkçası. Bana kalsa ikisi de gönderilsin, fuzuli yabancı kontenjanı dolduruyorlar.

Ben de

16/17 Carole inanilmaz derecede kötü oynuyordu

Sener tarafindan 2 maçta 2 kere ayni yerden çalim yedi mesela

ondan bahsettim zaten. Sevilla'da da rezil oynadı. Bu seviyelere çok fazla. Lato Başakşehir maçı dışında çok çok kötü oynadığı maçı yok. Taraftar biraz Karabük'ten geldi diye ön yargılı baktı.

Üst Alt