Lauro Júnior Batista da Cruz ve Türk İnsanı | JBCimbom Blog - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lauro Júnior Batista da Cruz ve Türk İnsanı | JBCimbom Blog

Cevap: Lauro Júnior Batista da Cruz ve Türk İnsanı | JBCimbom Blog

Türk insanının bilinçlenmesi için Şampiyonlar Ligini kazanmamız mı lazım ?

Dediğim gibi bende isterim Buffonu beyler ama olmadı değil mi ? Zapata'nın, Leo Franco'nun ne bok olduğunu hepimiz biliyorduk zaten. Gidin araştırın istiyorsanız eski hesabımla Franco transferinde aşağıdaki fotoğrafı koymuştum ve kötü bir transfer olduğunu söylemiştim. Bu çok barizdi.

Lauro dediğimiz adamı ise hiç birimiz bilmiyoruz, sadece Tafo biliyor. Güvenmek de güvenmemek de size kalmış, zorlayamam. Ama Frank'ın sonunu hazırlayanda bu sabırsız, hemen başarı isteyen tavırdı, hatırlatırım

Nihat_supera_salida_Leo_Franco.jpg

Buffon olmadı diye de Lauro gibi bir ismi transfer etme girişimine girmemize gerek yoktu. Kaleci mi kalmadı başka.

Yönetim paraya kıysa biliyoruz ki çok daha iyi ve garanti isimler gündemimizde olurdu hala Lauro yerine.

Burası "Galatasaray" ben de size unuttuğunuz çapımızı hatırlatırım..

2'inci ligdeki monaco bizden daha iyimi? hayir

Stanard liege bizden iyimi? hayir

Tas devrinde mi yasiyoruz? Fm deki bigi kolay bir oyuncuya teklif goturmek...

Athletico gecen sene tam kadro Turkiye'ye mi geldi? Adamlar bize fax gonderdi, icinde tek nedar verceklerini yazmislar, bide baskanin imzasi. Bukadar kolay!!

Ben tafferel'e guvenmiyorum, cunku kendi vatandasini getirmeye calisiyor, Haginin yaptigini yapiyor. Bukadar ucuza boyle bir kaleci var ve butun dunyadaki scoutlar bilmiyo bunu, ve taffarel biliyo oylemi? Eger gelmisse gercekten umarim iyi bir transfer olur.

Başarısız bir yazı olmuş bence, transfer hayranı taraftarların "NERDE YILDIZZ YHAAA" eleştirilerini hedef almış olmalıyken somut ve mantıklı eleştirilere de gönderme yapılmış yazıda. Taraftar olarak her transferi olumlu ya da olumsuz eleştirmek hakkımız, bu transferin de olumsuz şekilde eleştirilmeyecek hiçbir yanı yok isterse Taffarel'den daha iyi bir kaleci çıksın Lauro.

Nerde Yıldız YHAAAA'lardan daha mühim görüyorum bu bilinmeyen adamlara bok atmaları. Talep ettiğimiz kaleciler neden gelsin Galatasaray'a söyleyin bir allasen.

Nerde Yıldız YHAAAA'lardan daha mühim görüyorum bu bilinmeyen adamlara bok atmaları. Talep ettiğimiz kaleciler neden gelsin Galatasaray'a söyleyin bir allasen.

Sen de Lauro denen kalecinin Ufuk'tan ne artısı var onu söyle o zaman Fatih. Biz yönetim değiliz, kim alınabilir kim alınamaz bilemeyiz. Ama stadı dolduracak yıldızlar gelecek deniliyorsa o zaman hedefler büyüktür. Eğer Forlan ile Reyes ile görüşmeler sürdürülüyorsa Brezilya'dan Viktor gibi bir kalecinin Fransa'nın ikinci ligine düşmüş Monaco'nun kalecisinin alınabilitesi açık ve net kolaydır. Ama işte yönetim ses getirecek yıldız kovalarken bu isimleri kaçırıp sonra ben yıldıza bu kadar para vereceğim, kaleciye ucuz bir adam alayım da maliyetten kurtarayım mentalitesine bürünüyorlar.

Halbuki yıldız almadan iki mevkiye de iyi adamlar alsalar çok daha başarılı olacaklar ama bizim Türk insanının (hem taraftar hem yönetim) bürümüş gözlerini bir yıldız sevdası.

Son 2 sezondur kac mac oynadigi hala muamma ama. :)

Oynamayan, mac eksigi olan, ücüncü sinif bir takim`dan gelen kaleci ancak Bucaspor`a yakisir, bize degil.

Genc olsa neyse, adam 31 yasin`da.

Genç olsa da " tecrübesiz bu yhaaa " denilecekti :)

Buffon olmadı diye de Lauro gibi bir ismi transfer etme girişimine girmemize gerek yoktu. Kaleci mi kalmadı başka.

Yönetim paraya kıysa biliyoruz ki çok daha iyi ve garanti isimler gündemimizde olurdu hala Lauro yerine.

Burası "Galatasaray" ben de size unuttuğunuz çapımızı hatırlatırım..

Eksen kaymasın lütfen ben Galatasaray küçük bir takım o sebeple Lauro bize müstahaktır demiyorum, değinmek istediğim şey milletimizin bakış açısı, dar görüşlülüğü.

Yoksa Lauro'yu falanda savunduğum yok

Önemli olan beklentinin başkan tarafından büyütülmesi. Bu kadar tepkinin sebebi bu.

Sen de Lauro denen kalecinin Ufuk'tan ne artısı var onu söyle o zaman Fatih. Biz yönetim değiliz, kim alınabilir kim alınamaz bilemeyiz. Ama stadı dolduracak yıldızlar gelecek deniliyorsa o zaman hedefler büyüktür. Eğer Forlan ile Reyes ile görüşmeler sürdürülüyorsa Brezilya'dan Viktor gibi bir kalecinin Fransa'nın ikinci ligine düşmüş Monaco'nun kalecisinin alınabilitesi açık ve net kolaydır. Ama işte yönetim ses getirecek yıldız kovalarken bu isimleri kaçırıp sonra ben yıldıza bu kadar para vereceğim, kaleciye ucuz bir adam alayım da maliyetten kurtarayım mentalitesine bürünüyorlar.

Halbuki yıldız almadan iki mevkiye de iyi adamlar alsalar çok daha başarılı olacaklar ama bizim Türk insanının (hem taraftar hem yönetim) bürümüş gözlerini bir yıldız sevdası.
ufuktan ne farkı var demen iyi olmamış. cünkü ufuk kaleci felan degil.

Aynı yere farklı ifadelerle ulaşmaya çalışıyoruz. Ben ne yönetimi ne de Lauro'yu savunuyorum. Derdim gelen alakasız tepkiler, bok atma sevdası, bilmediğini tü-kaka şeklinde yaftalama hastalığı, yıldız sevdası. Ha Lauro dediğimiz adamı bende senden çok bilmiyorum.

Sayın Fatih bey fikirleriniz esasında çok doğru fakat ortada şöyle bir durum var Galatasaray spor kulübü başkanı Ünal AYSAL tarafından ekranlarda sürekli yıldız yıldız yıldız zımba gibi bir kadro kuracağız cümleleri döküldü.Medyada sürekli sizin de yazmış olduğunuz isimler döndü.E şimdi siz televizyonunuzu açtığınız zaman,gazetenizi okuduğunuz zaman veya internete girip forumlara haber sitelerine vb. şekilde bilgi alabileceğiniz yerlere baktığınız zaman Galatasaray Lauro'yu aldı haberini görürseniz şok olursunuz.Taraftar başkanımıza Abramoviç gibi vaatlerde bulunmasını söylemedi.Bu vaatlerde bulunup özel uçağı ile Madrid'e giden sayın başkanımızdan başkası değildir.Eğer Ünal AYSAL televizyona çıkıp açıkça söyleseydi bu sene kimse bizden çok yüksek bedelli transferler yapmamızı beklemesin düşük bedelli futbolcular alacağız alt yapıdan genç arkadaşlarımızı a takıma çıkaracağız geçen senenin iyi futbolcuları ve başlarında teknik direktör olarak Fatih Terim'in ekibi ile yola çıkacağız deseydi şuan bu tepkiler verilmezdi.29.06.2011 tarihi itibari ile ne ortada yıldız transferi vardır ne de zımba gibi bir Galatasaray kadrosu.Bu arada son bir şey söylemek istiyorum bu lafım kesinlikle şahsınıza yönelik değildir izlemeden nasıl yorum yapıyorsunuz ya diyen kişiler mevcut e o zaman ben ne Pele ne Maradona hiç birisini izlemedim bunlar hakkında da yorum yapamam bu anlama mı geliyor bu olay ?

Tamam cok güzel bir yazı

Yalnız, kaleye mutlaka yıldız alacağız, İlk açıklanacak trasnfer yıldız kalecimiz olacaktır diyende Türk İnsanı değil, Sayın Ünal Aysaldır.

Unutmayalım.

"Cruz ve Ünal Aysal" diye değiştirsek mi başlığı sanki...

Yıldıza mıldıza gerek yok. Macerayada gerek yok. 31 yaşında ne olduğu belli olmayan birini kimse istemez. Pollyannacılığı bırakın. Ruffier gibi adam dururken nelerle uğraşıyorlar.

herkes bir çap tutturmuş... ben size söyleyeyim bu seneki çapımızı... spor toto... hepi topu bu... buffonlar musleralar doniler filan baktığı zaman bunu görüyorlar...

tribün doldurma merakina gelince... yıldızlar için stad dolduran taraftar aman abi kalsın... o tiplerden çarşıda bir ton var... hieeee 6cı bitirdik ama olsun bizim bir ton yıldızımız var diyor...

tribünleri takır takır top oynayan takım doldurur...

hani o meşhur uefa şampıyonu kadro da bir kamyon yıldız mı vardı????

sayayım... tafarel, hagi, popescu (hani geldiklerinde bitik bunlar denilenler)... sonrası???? capone, marcio, bruno (hatırlayanınız var mı?)... gerisi bizim evin haytaları... yıldız mıydılar??? sadece bizim için.. bırak dünyayı avrupa için bile değil... bunu oraya gittikleri zaman gördük...

bırakın allahınızı severseniz şu yıldız sevdasını... yönetim de bıraksın... yıldız toplamasınlar... takım kursunlar... takır takır top oynasınlar...

lauro mu gelmiş... hoş gelmiş... çıksın topunu oynasın herkesi utandırsın... baş tacı yapalım...

bizde daha gelmeden adamı idam sehpasına yollamayalım... her ne kadar bu konuda kötü tecrübelerimiz olsa da...

Pele sorusundan başlayayım :asd: Kariyeri bitmiş bir futbolcu hakkında yorum yapmak için istatistiki bilgilerine bakarsınız öncelikle. Pele'nin attığı gol sayısı bellidir, kariyeri ve kupaları bellidir. Ama pek tabi ki izlemediğiniz futbolcular hakkında şöyle pas atardı, şu denli yetenekliydi, şöyle driplingleri vardı diyemezsiniz.

Daha başlayan da bitende bir şey yok. Ne transfer sezonu bitti, ne kamp başladı. O sebeple kadro hakkında şimdiden bir yorum yapmak gereksiz olacaktır.

Sayın Fatih bey fikirleriniz esasında çok doğru fakat ortada şöyle bir durum var Galatasaray spor kulübü başkanı Ünal AYSAL tarafından ekranlarda sürekli yıldız yıldız yıldız zımba gibi bir kadro kuracağız cümleleri döküldü.Medyada sürekli sizin de yazmış olduğunuz isimler döndü.E şimdi siz televizyonunuzu açtığınız zaman,gazetenizi okuduğunuz zaman veya internete girip forumlara haber sitelerine vb. şekilde bilgi alabileceğiniz yerlere baktığınız zaman Galatasaray Lauro'yu aldı haberini görürseniz şok olursunuz.Taraftar başkanımıza Abramoviç gibi vaatlerde bulunmasını söylemedi.Bu vaatlerde bulunup özel uçağı ile Madrid'e giden sayın başkanımızdan başkası değildir.Eğer Ünal AYSAL televizyona çıkıp açıkça söyleseydi bu sene kimse bizden çok yüksek bedelli transferler yapmamızı beklemesin düşük bedelli futbolcular alacağız alt yapıdan genç arkadaşlarımızı a takıma çıkaracağız geçen senenin iyi futbolcuları ve başlarında teknik direktör olarak Fatih Terim'in ekibi ile yola çıkacağız deseydi şuan bu tepkiler verilmezdi.29.06.2011 tarihi itibari ile ne ortada yıldız transferi vardır ne de zımba gibi bir Galatasaray kadrosu.Bu arada son bir şey söylemek istiyorum bu lafım kesinlikle şahsınıza yönelik değildir izlemeden nasıl yorum yapıyorsunuz ya diyen kişiler mevcut e o zaman ben ne Pele ne Maradona hiç birisini izlemedim bunlar hakkında da yorum yapamam bu anlama mı geliyor bu olay ?

Arkadaş güzel yazmişta...Bu kadar kaleci aramaya gerek yoktu.Keşke Serdar Kulbilge'yi alsalardı.

Hele şükür adam gibi bişiler yazılmış ya.. adam herkesi alabilecek güçte.. alırda ama elinde olan bütün parayı Polat efendinin borçlarına yatırdı.. elimizde olanıda transfere harcıyoruz.. transferde sadece yedigimiz kazık B.Tulun'ûn Ujfulasi transferidir.. Ali dürüst'e rağmen adamı alıp getirmiş.. getirdi ama kendisi yol aldı oda ayrı bir konu..

Tekrardan tebrik ederim kardeşim.. en güzel şekilde ifade etmişsin.. Helal olsun.. bazı arkadaşlarada neyse anladılar onlar :)

Üst Alt