Lauro Júnior Batista da Cruz ve Türk İnsanı | JBCimbom Blog - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lauro Júnior Batista da Cruz ve Türk İnsanı | JBCimbom Blog

Cevap: Lauro Júnior Batista da Cruz ve Türk İnsanı | JBCimbom Blog

Ha birde Lauro yerine Frey falan gelirse, sevinenin ağzını şey yapmak gerekir onuda şimdiden söyleyeyim.

Şu yanlışıda düzeltmek lazım.

Yönetim yıldız almak için gitmedi bu adamın kapısına.

Büyük yıldız olmadığını onlarda biliodur.

Uğraştı ama alamadı buna kaldı.

Yapcak bişey yok.

Hele şükür adam gibi bişiler yazılmış ya.. adam herkesi alabilecek güçte.. alırda ama elinde olan bütün parayı Polat efendinin borçlarına yatırdı.. elimizde olanıda transfere harcıyoruz.. transferde sadece yedigimiz kazık B.Tulun'ûn Ujfulasi transferidir.. Ali dürüst'e rağmen adamı alıp getirmiş.. getirdi ama kendisi yol aldı oda ayrı bir konu..

Tekrardan tebrik ederim kardeşim.. en güzel şekilde ifade etmişsin.. Helal olsun.. bazı arkadaşlarada neyse anladılar onlar :)

Böyle vizyonsuz bir transfer yapılacağına hiç olmasaydı daha iyiydi. Madem borç var çıkıp konuşmayacaksın dünya çapında süpriz bir isim getireceğiz diye.. Akıllı olacaksın.. Adam olacaksın.. O kadar.. Gidipde ne olduğu belli olmyan adam akıllı istatistiğini bile bulmakta zorlandığımız 31 yaşında ki adamı hangi amaçla getirirler?

Kimse Tafi den iyi bilemez demişsin ya, bak elemanın biri güzel bişey yazmış :

almaguer'i hatırlatır. o da 33'ünde bulunup getirilmişti yanlış hatırlamıyorsam. amacımız kendi yıldızımızı kendimiz yaratmaktı. abdurrahim albayrak adlı renkdaşımızın beyan ettiği üzere bu arkadaş da kendi yarattığımız yıldızlarımızdan biri olacakmış. bir bildiği olan fatih terim getirtmişti almaguer'i. bir bildiği olan hagi de zapata'yı getirtmişti. bugün de bir bildiği olan taffarel getirtiyor bu arkadaşı. bir bildiği olacaktır onun da günün birinde. kıskanç bir aşık gibi yapılana kadar gün be gün yapılışını izlediği stadı itin köpeğin yoluna kurban giderken koyun gibi boyun büken taraftara da bu transferden sonra herhalde çıplak uzanmak düşer. nasılsa bir bildikleri olanlar var.

Diyorum ki Lauro'sunda değilim ben işin. İsterseniz kaleye Kim Kardashian'ı getirin ama şu kafaların, bakış açılarının değişmesi lazım. Adam 2008- 113 maç yazmış, altına gelen yorum : 2009 ve 2010 istatistikleri nerede ? :asd: :asd:

Ben bilmem...

Sokayım dedin, Lorel Hardi dedin...

Dedin mi, demedin mi... :lol:

Diyorum ki Lauro'sunda değilim ben işin. İsterseniz kaleye Kim Kardashian'ı getirin ama şu kafaların, bakış açılarının değişmesi lazım. Adam 2008- 113 maç yazmış, altına gelen yorum : 2009 ve 2010 istatistikleri nerede ? :asd: :asd:

Hocam , ben de diyorum ki ; "bir de Zapata nın istatistiklerine falan baksak ?"

Olma mı ?

Hocam , ben de diyorum ki ; "bir de Zapata nın istatistiklerine falan baksak ?"

Olma mı ?

Evet yaa Hagiden kimse iyi bilemezdi Zapatayı falan. Lauro'ymuş.. Amaaaan pırt...

Bu yazıyı yazmışsın ama sen de bal gibi biliyorsun artık kaleci mevkinde böyle bir riske girilmemesi gerektiğini, bırakın insanların haklı şüphelerini eleştirmeyi.

İnsanlarda sabır bırakmayan yönetime laf atsanız yeri ve zamanında daha mantıklı.

Dediğim gibi bende isterim Buffonu beyler ama olmadı değil mi ? Zapata'nın, Leo Franco'nun ne bok olduğunu hepimiz biliyorduk zaten. Gidin araştırın istiyorsanız eski hesabımla Franco transferinde aşağıdaki fotoğrafı koymuştum ve kötü bir transfer olduğunu söylemiştim. Bu çok barizdi.

Lauro dediğimiz adamı ise hiç birimiz bilmiyoruz, sadece Tafo biliyor. Güvenmek de güvenmemek de size kalmış, zorlayamam. Ama Frank'ın sonunu hazırlayanda bu sabırsız, hemen başarı isteyen tavırdı, hatırlatırım

Nihat_supera_salida_Leo_Franco.jpg

Demişim zaten istediğin kadar bakalım.

Yani sen diyorsun ki; başka adam yoktu, öpe öpe bunu aldık.

Öyle mi ?

Devre arası alınabilecek başka adam yoktu, yutup videolarına bakıp, istatistiklere bakıp aldılar. Bir nevi öpüle öpüle aldık da diyebiliriz. Ama burada önemli olan şey : Zapata'nın ne bok olduğunu biliyorduk zaten.

Devre arası alınabilecek başka adam yoktu, yutup videolarına bakıp, istatistiklere bakıp aldılar. Bir nevi öpüle öpüle aldık da diyebiliriz. Ama burada önemli olan şey : Zapata'nın ne bok olduğunu biliyorduk zaten.

İşin kötüsü , Lauro nun ne oldugunu bilmiyoruz.

Ama sanki bana Zapata'ya Michael Jackson efekti uygulamışız gibi geldi... :D

bazıları gıbı yazayım 2008 de 113 maca cıkmıs adamın degerı 500 bın euro,8 senedır oynamayan aykutun degerı 1 milyon euro,brezilya milli takımında hıc oynamamıs genc paf hıcbırınde yok,olsa bı umut belkı bızde tekrar dogar ıkıncı baharını yasar derım ama yok ınternacıonal gıbı bır takımın 3. kalecısı ve hala bunu bıle bıle burda bu adamı savunan var yok onlarda bıtıktı bunlarda bıtıktı geldı oynadı kral oldu fılan falan vs. bu adamı savunan bı bakalım sabır gosterelım dıyen herkes benım gozumde futbol cahılı demektır kım olursa olsun,GALATASARAYIN artık boyle transferlere karnı tok bunları yapana onaylayana herkeze yazıklar olsun dıyorum..

Üst Alt