# Lauro Júnior Batista da Cruz - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lauro Júnior Batista da Cruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lauro'nun İstatistikleri

Galatasaray'da Taffarel'in raporu doğrultusunda anlaşmaya varılan kaleci Lauro'yı başkan Ünal Aysal veto etti.

Galatasaray'ın Lauro ile anlaştığı yönündeki haberlerin çıkmasının ardından taraftar Internacional'in 3. kalecisinin Galatasaray'a gelecek olmasına büyük tepki gösterdi.

Yönetim de bu tepki karşısında Lauro transferinde geri adım attı. Galatasaray, yeniden uzun süre uğraş verdiği Muslera'ya dönüş yaptı.

Sarı-kırmızılılar, Muslera'nın kulübü Lazio ile yeniden görüşmelere başladı. Galatasaray, Muslera için Lorik Cana'yı da takasta kullanmayı planlıyor.

Ntvspor

bunlar ne şerefsiz ya ne 3.kalecisi

Cevap: # Lauro Júnior Batista da Cruz

Abdurrahim Albayrak'i basindan beri hic istememistim ,ben bildim demek degil amacim yanlis anlasilmasin ama her demecinde soke olmaktan biktim.Profesyonel bir yapi dusunurken su hali gorunce bu ne tezattir diyor insan.

Buffon ve Muslera'dan sonra bu adam soyle bir etki yaratti

KEMAL1.gif

Bu sezon ki maçlarda da bu yeni kaleci namzedine bu etkiyi yapmasında ! Zapata resmen bu etkiyi yaşadı :) Aykut'la, Ufuk zaten alışık bu etkiye yayla çorbası gibi geliyor onlara artık ;)

muhtemelen lauro gelmeyecek de şunu yazmadan edemedim. twitterdan yorumlayan arkadaşın yorumunun aksine yan toplarda iyi karşıdan gelen toplarda zayıf olduğunu düşünüyorum. ayağını da iyi kullanıyor gibi aldığı topları estetik bir şekilde oyuna sokuyor ayağıyla. ama bize yakışan bir kaleci değil ufuk ve aykuttan kalite olarak üstün olduğunu sanmıyorum.

Taraftar istemedi diye vazgeçtilerse bile hala durum çok vahim.Böyle bir adama ciddi ciddi talip olmamız ne kadar hedef küçülttüğümüzü gösteriyor.İşin garibi biz gayet rasyonel düşünüp saçmasapan bir yabancı kaleci alınacağına kontenjanı başka bir mevkide kullanmamız gerektiğini görebilirken yönetim ve teknik ekiptekilerin bunu göremeyişi.Ben normalde taraftarı biraz küçümserdim bu bakımdan,onlardan daha mı iyi bileceğiz derdim hep.Artık 100% eminim bazı şeyleri daha iyi bilmiyoruz ama daha iyi görebiliyoruz.Sadece şu forumda bile önerilen oyuncuların birçoğu kulüp olarak ilgilendiğimiz çoğu oyuncudan daha verimli olabilecek potansiyelde.

inşallah doğrudur....İşimizi şansa bırakıp belkide iyi çıkar diyerekten transfer yapma lüxümüz durumumuz itibariyla mümkün değil....

Yeni yönetim Avrupada ve Türkiyede % 100 başarı

parolasıyla yola çıktıklarını açıkladılar....Buna göre böyle bi transfer yapmak istemelerini bende dahil düm renkdaşlarımızda anlamış değiliz....

Kendisini ispatlamış ve başarı için savaşacak oynadıgı takımın formasını 90 dakika terletecek oyunculara ihtiyacımız var...

Abdurahim Albayrak :( Lauro transferi için ) yıldız yaratacagız....!!!!!!!!!!!!!!

Böyle bi lüxümüz yok sayın Albayrak...Yıldız yaratmak istiyor isek alt yapıdan başlayalım...30 yasına gelmiş futbolculardan değil....!!!!!!!!!!!!

....

Muslera ve Victor'a döndük..Lauro ve onun kalitesindeki bir kaleciyi alirsak rezillik olur.

Videolarda refleksleri kuvvetli gözüküyor ama hiç izlemedim maçını. Yine de Tafo'nun bir bildiği vardır..

Konunun başlığını ilk okuyuşumda "Lauro'nun İstekleri" olarak okumuştum ve sağlam sövmüştüm :Z3:

Lauro'yu alacağımıza herhangi bir Türk kaleci koyun kaleye.

Ya Muslera ya Türk bu saatten sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt