Lazio Bin Pişman!


6ef09cana003.jpg
Galatasaray ve Lazio arasında sezon başında gerçekleşen Muslera-Cana takasından kârlı çıkan taraf sarı kırmızılı ekip oldu.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Lazio Bin Pişman!bu adama iyi oyuncu vs.diyen cok vardı forumda.beğenmeyenlere de futboldan anlamıyor diyorlardı.biz anlamıyok,lazio da anlamıyor.
 
Cevap: Lazio Bin Pişman!bu adam topcu değildi kasaptı. yine de o kötü kadroda kötünün iyisi olduğundan çoğu kişi beğendi. meloyu görünce ön libero anlayışım değişti.
 
Cevap: Lazio Bin Pişman!bu adam topcu değildi kasaptı. yine de o kötü kadroda kötünün iyisi olduğundan çoğu kişi beğendi. meloyu görünce ön libero anlayışım değişti.aynen, zamaninda cana yüzünden az atilmadim, gicik oluyordum millet o kazmaya "süper topcu" diyip durunca.hani iyi falan dersin, anlarim ama bazi canafans adami dünyanin en iyi önliberolardan yapmisti yahu.ayrica yeminim olsun defansif olarakta melo cana dan cok üstün performans sergiliyor.ofanstan bahsetmek bile istemiyorum, meloa hakaret olur.
 
Cevap: Lazio Bin Pişman!bu adam topcu değildi kasaptı. yine de o kötü kadroda kötünün iyisi olduğundan çoğu kişi beğendi. meloyu görünce ön libero anlayışım değişti.Melo'nun bonservisi alsinlar yoksa Hagi etkisi yaratacak adam. Kim gelse Melo gibi degil diyecegiz. Bu arada Melo bu kadar buyuk topcu mu diyen yoneticiler de vardi ilerde Polat etkisi yaratmasindan korktugum su an.Neyse konu Melo degil zaten. Ozetlerde dikkat edin, Muslera gol kacinca sanki 40 yillik Galatasarayli gibi kahroluyor.
 
Cevap: Lazio Bin Pişman!Yiğit İncedemir'den kesinlikle daha iyi bir önlibero değil. Ama acaip seviyodum bu adamı. Karakter olarak hasın hası bir reisti gerçekten. Yolu açık olurumarım.
 
Cevap: Lazio Bin Pişman!bende severdim babadan gelen galatasaraylılığını. 10 metre önüne şut atar gibi sert paslarını saymıyorum bile :)
 
Cevap: Lazio Bin Pişman!Cana'dan iyi bir futbolcu değil ama iyi bir yardımcı antranör olur.Terim alsın yanına Cana'yı güzel olur vallaha :asd:
 
Cevap: Lazio Bin Pişman!Cananin verdigi paslari Muslerada veriyor hemde 40-50 metreye o yuzden Muslera Cananin yerini o yonuyle doldurdu bile..
 
Üst Alt