Lazio istiyor ama Cana istemiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio istiyor ama Cana istemiyor!

Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!

Adam yürekten bir adam bir defa ve kalıp efsane olma yolunu seçiyor.Anten takın siz bu adamı küçümseyenler, dediğim gibi kalacak kendisi.

Sonuna kadar Gitmesinden yanayım. Neden mi ?

1- Yabancı uyruklu

2- M.Topal bunndan 5 gömlek daha iyi bir oyuncuydu

3- Topal'ın aldıgı paranın 2 katını alıyor

4- En önemlisi Aldıgı parayı Bence Hak etmiyor.. Senelik 2m para az bir ücret değil.. Haketmeyene..

Sonuna kadar Gitmesinden yanayım. Neden mi ?

1- Yabancı uyruklu

2- M.Topal bunndan 5 gömlek daha iyi bir oyuncuydu

3- Topal'ın aldıgı paranın 2 katını alıyor

4- En önemlisi Aldıgı parayı Bence Hak etmiyor.. Senelik 2m para az bir ücret değil.. Haketmeyene..

Mehmet Topal iyi futbolcudur eyvallaha ama aynı adamı bama kurban edip, küfür ederek yollayan da sizin zihniyetinizdeki adamlardı. Adam gayet topunu oynadı ve topa baskı ve defansif anlamda Topal'dan iyi olduğu bir gerçek. Ama gittiği takımda varsayalım iyi oynayınca gene olaylara dar açıdan bakmmaya devam ettiğiniz için yok sayacaksınız.Bu adam seneye burda olmayı hakediyor. .Oyunu ve karakteri ile.

Ailesine yakın olduğu için geldi buraya. O yüzden gitmek istememesi normal. Yoksa ligde 14. olan bir takımdan niye gitmek istemesin. Bırakın vefayı falan.

Lazio ederini verir aslında. Keşke gitse. Çok aramayız.

Keşke gitsin tabi.Takım uyunu denen şeyden haberiniz yok.Zaten elimizde üst düzey libero eksikliği var, dünyada az bulunan bu tarz oyuncuları elden çıkarma derdine düşelim. Kolay değil Cana'yı sat yerine iki adam koy, seneye o gitsin, onun yerine onu al.Fm gibi geliyor herkese bu işler.Takım kötü diye herkes değişecek diye bir kaide yok.Cana burada kalmayı hakediyor.

[video=youtube;lXv9J3bKZdw]https://www.youtube.com/watch?v=lXv9J3bKZdw&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;lXv9J3bKZdw]https://www.youtube.com/watch?v=lXv9J3bKZdw&feature=player_embedded[/video]

Türkçe'yi seneye sökecektir.Face'den falan türkçe de yazıyor adam :D Gerets hele ki gelirse kaptan olur.Şu takımda kaptan olması gereken birinci adam, armanın onuru için oynayan nadir adamlardan.

Gelme nedenini ailesine daha yakin olmak istemesi degilmiydi? Ne jubilesi! Yeni yonetim umarim daha iyi bir oyuncu getirir yerine, veloso mesela =]

Cana'nın yerinde olsam bir dakika düşünmez giderdim.Bunlarlamı uğraşacak adam lan!

Mehmet Topal iyi futbolcudur eyvallaha ama aynı adamı bama kurban edip, küfür ederek yollayan da sizin zihniyetinizdeki adamlardı. Adam gayet topunu oynadı ve topa baskı ve defansif anlamda Topal'dan iyi olduğu bir gerçek. Ama gittiği takımda varsayalım iyi oynayınca gene olaylara dar açıdan bakmmaya devam ettiğiniz için yok sayacaksınız.Bu adam seneye burda olmayı hakediyor. .Oyunu ve karakteri ile.

Bu adam taraftara oynuyor.. Sizce kalabilir ama ben gitmesi gerekenler tarafındayım..

Cana dahil bütün yabancilar gitmesi gerek, ve iyi bir teklif varsa satilmali.

Başka takımda bu kadar kötü oynayıp rahat edemez gitmek istememesi doğal.M.sarp,Ayhan,Barışta gitmek istemez sorsan, hepsi arma aşkıyla yanıp tutuşuyor zaten.

Hay teknik ön liberonuza emi.Pepe çok mu teknik?Xavi,İniesta gibi adamlara kaç defa hata yaptırdı dün,ben son zamanlarda bu kadar top kaybı yaptıklarını hatırlamıyorum.Önce ön liberonun görevini öğrenin.

Kötü oynuyor diyorlar halen.Ulan adama devre arası premier lig'den tutun, italya'dan her takıma teklif yapıldı, anlamadan bilmeden konuşmayın.Adam kalmayı seçiyor. Ben olsam şu durumda Lazio'ya giderdim geleceği belirsiz bir yerde kalacağıma.Ama gitmiyor. Laf anlatmaktan sıkıldım,anlamaktan sıkıldı adam.

Üst Alt