# Leandro Castan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Leandro Castan

Kulüp esasında bütçe olarak stoper için bütçesini doldurmuş gibi gözüküyor ama Serdar'ın savruk ve sakatlanmaya meyilli olması herkeste bir risk oluşturuyor.

Kiralık bir çözüm uygun olabilir bu durumda.Bu isim Castan. Roma'da Fazio,Manolas,Jesus ve Moreno gibi stoperlerin arkasında ve 23 kişilik kadroya bile giremedi.

Maicon,Mariano ve Fernando ile aynı dili konuşuyor olması da ekstra avantaj olacak. Ayrıca sol ayaklı bir stoper. Hem anlamda fırsat transferi.

Leandro Castan - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

YouTube

Son düzenleme:
31 yaşında 200 maça mı çıkmış ben mi yanlış görüyorum? 24 yaşında üniversite öğrencisiyim ben daha çok çıkmışımdır.

31 yaşında 200 maça mı çıkmış ben mi yanlış görüyorum? 24 yaşında üniversite öğrencisiyim ben daha çok çıkmışımdır.

2013-14 sezonunda inanılmaz iyi durumdayken sezon sonu geçirdiği operasyon yüzünden 1 yıl sahalardan uzak kaldı ve son iki senedir eski performansından biraz uzak durumda.

Bütçemizi düşündüğümüzde bana göre son derece akıllı tercih olur. Yanındaki oyuncular hep ülkesinden. Adaptasyon sorunu yaşamaz. Sadece ligdeyiz. Sol ayaklı stoper olması da önemli bir avantaj.

2013-14 sezonunda inanılmaz iyi durumdayken sezon sonu geçirdiği operasyon yüzünden 1 yıl sahalardan uzak kaldı ve son iki senedir eski performansından biraz uzak durumda.

Bütçemizi düşündüğümüzde bana göre son derece akıllı tercih olur. Yanındaki oyuncular hep ülkesinden. Adaptasyon sorunu yaşamaz. Sadece ligdeyiz. Sol ayaklı stoper olması da önemli bir avantaj.
Bu adamı takip mi ettin?

Valla bir ara takvimde Tudor bu adami istiyor diye haber cikti. Tanimiyordum arastirdim. 2 yil evvel beyin ameliyati gecirdi. Roma sene basinda Torinoya kiraladi.

Torinoda ilk 14 maca cikmis oynamis. Sonra 2017 de sakatligi olmamasina ragmen paso yedek kalmis. Sebebi belli degil.

Ben videodan oyuncuya bakmam. Ama bu asagidaki bu sene oynadigi 14 mactan kesitler var. Inanilmaz mudaheleleri var. Sol ayakli sol stoper. Bu adam bu hali ile muazzam gozukuyor ama neden 2017 de yedek oturdu anlamiyorum.

YouTube

Son düzenleme:
basında ismi çıkmış. Sene başında doğru olurdu ama devre arası hazır oyuncu lazım. Hiç maça çıkmamış bu sene. Ragnar Klavan daha doğru tercih olur.

Üst Alt