Legion İzleyen Var mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Legion İzleyen Var mı?

re.gif

Blokladım haberin olsun. Yallah. Zaman kaybından başka bişi değilsin çünkü.

Tamam bu millet recep ivedik seviyor ama her boku da buraya bağlamanın lüzumu yok.

Hele bana göre vasat olan bir dizi için daha kimse fikir beyan etmemişken böyle bir yola girmek ziyadesiyle abes kaçtı Onurcum.
Tepkiler ondan.

bari parasini verip izleyeydin de onun uzerinden show yapsaydin onur kardes
internetten calip izledigin superhero dizisi uzerinden recep ivedikci shoparlar bunu sevmez showu ne kadar makul ? hic

Tamam bu millet recep ivedik seviyor ama her boku da buraya bağlamanın lüzumu yok.

Hele bana göre vasat olan bir dizi için daha kimse fikir beyan etmemişken böyle bir yola girmek ziyadesiyle abes kaçtı Onurcum.
Tepkiler ondan.

Olayı saçma sapan yerlere çekmeyip argüman ortaya koysalardı gayet düzgün bir şekilde tartışılabilirdik. Tartışmayı bilmiyoruz. Ne farklı bir argümanı var ne başka bişeyi. Tek yaptığı konuda hakaret o kadar. Yorumunuz için teşekkür ederim.

bari parasini verip izleyeydin de onun uzerinden show yapsaydin onur kardes
internetten calip izledigin superhero dizisi uzerinden recep ivedikci shoparlar bunu sevmez showu ne kadar makul ? hic

Recepçiler eserlerine sahip çıkıyor valla yalan yok. Star wars çılgınlığına benzer bir çılgınlık yaşanıyor; 500 bin rezerve bilet satılmış daha şimdiden.

Üst Alt