Legion İzleyen Var mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Legion İzleyen Var mı?

İzleyen arkadaşların Legion hakkında düşünceleri neler? Bıkkınlık oluşturan süper kahraman temalarından sonra bu dizi resmen süper kahraman temasının çehresini değiştirdi.
Geçişler, gizem, efektler, oyunculuk vs harika olmuş. Yani kelimelerle anlatılabilecek bir yapım değil bence. Her şeye açık bir dizi olması da apayrı bir şey. Özellikle bu konulara ilginiz biraz varsa dizi sizin vazgeçilmeziniz olabilir.
Benim kafamı karıştırma fazla deyip The Flash izlenip fazla değerlenmez büyük ihtimalle. Espri anlayışı Recep İvedik'ten ibaret bi topluluktan bahsediyoruz.

konu açmış öneride bulunmuş sonra kendi kendine varsayımlara girip o varsayımlara göre milleti azarlamış.
millet kafayı yedi sonunda şizofren nufusunda baya bi artış var bu aralar forumda

konu açmış öneride bulunmuş sonra kendi kendine varsayımlara girip o varsayımlara göre milleti azarlamış.
millet kafayı yedi sonunda şizofren nufusunda baya bi artış var bu aralar forumda

Kendi yorumumu yapmışım postta, boşa yorum atıp kirletmesen diyorum. Nasıl olur? Aksi bir görüşün varsa düzgünce yazarsın, tartışılır.

bu yazıdan da recep ve flash izleyen herkesin kültürsüz, bilgisiz, eğitimsiz, sığ düşünceli insanlar olduğunu; bunları izleyenlerin kesinlikle legion'u izlemediğini; diğer yandan ise legion izleyenlerin ileride dünyayı kurtaracak insanlar olduğunu öğrendik. sağolun, varolun dünyayı kurtaran adamlar

bu yazıdan da recep ve flash izleyen herkesin kültürsüz, bilgisiz, eğitimsiz, sığ düşünceli insanlar olduğunu; bunları izleyenlerin kesinlikle legion'u izlemediğini; diğer yandan ise legion izleyenlerin ileride dünyayı kurtaracak insanlar olduğunu öğrendik. sağolun, varolun dünyayı kurtaran adamlar

44323067.jpg

Bu yazıdan bunu çıkarabilmek için ne içiyoruz? Bak gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorum.
Yazıda bahsedilen şey,

TR'deki espri anlayışı belaltıdan ve küfürden ibaret olduğu. Recep İvedik'in her çıkışında rekor kırması güzel bir örneğidir.
Haricinde TR'nin büyük bir kesiminde bu tip düşündüren dizi ve filmleri anlayacak kafa yok. Basitlik sevilir. Mesaj verilir anlamazlar. Yıllardır gösterime giren tamamen aynı temadaki süper kahraman dizilerinin bıkmadan izlenildiği de bunun 2. bir örneğidir. Benim kafamı karıştırma. 1 tane süper kahraman olsun iyi olan kötüyü daima yensin mantığı vardır her zaman. 7/24 aksiyon olsun diyen tipler vardır.
Ve evet, birdaha söylüyorum. Nasıl anlarsan anla. Bu tip dizileri anlayacak kitle TR'de çok azdır... Değerlenmez, izlenmez, hakettiği yere ulaşmaz genelde. Yabancı sitelerdeki yorumları geçen okudum millet ne diyor diye, bi bizdeki yorumlara baktım ben mi bitek abartıyorum diye tahmin ettiğim gibi sonuç. Millet farklılığını konuşuyorken, bizdeki sitelerde aksiyon yok izlenmez bu dizi deniyor.

44323067.jpg

Bu yazıdan bunu çıkarabilmek için ne içiyoruz? Bak gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorum.
Yazıda bahsedilen şey,

TR'deki espri anlayışı belaltıdan ve küfürden ibaret olduğu. Recep İvedik'in her çıkışında rekor kırması güzel bir örneğidir.
Haricinde TR'nin büyük bir kesiminde bu tip düşündüren dizi ve filmleri anlayacak kafa yok. Basitlik sevilir. Mesaj verilir anlamazlar. Yıllardır gösterime giren tamamen aynı temadaki süper kahraman dizilerinin bıkmadan izlenildiği de bunun 2. bir örneğidir. Benim kafamı karıştırma. 1 tane süper kahraman olsun iyi olan kötüyü daima yensin mantığı vardır her zaman. 7/24 aksiyon olsun diyen tipler vardır.
Ve evet, birdaha söylüyorum. Nasıl anlarsan anla. Bu tip dizileri anlayacak kitle TR'de çok azdır... Değerlenmez, izlenmez, hakettiği yere ulaşmaz genelde. Yabancı sitelerdeki yorumları geçen okudum millet ne diyor diye, bi bizdeki yorumlara baktım ben mi bitek abartıyorum diye tahmin ettiğim gibi sonuç. Millet farklılığını konuşuyorken, bizdeki sitelerde aksiyon yok izlenmez bu dizi deniyor.

What

bende diyorum bu diziyi neden bukadar sahiplenip varsayımlar kurup olmayan şeyler yüzünden milleti azarlıyor dizinin konusuna baktımda benzerliklerden dolayo acıklı bi hayat hikayesi olsa gerek:asd:

"Kendisine akıl hastası, şizofreni teşhisi konulan ve çocukluğundan beri bununla mücadele eden David Haller'i (Dan Stevens) merkezine almaktadır. Hayallerinde bir kız ile tanışır ve herşey bir anda değişir. Gördüğü ve duyduğu tüm seslerin gerçek olma ihtimali ile karşı karşıyadır."

44323067.jpg

Yazıda bahsedilen şey,

Senin sorunun ne dostum

osman seden beyefendiyi buradan bizatihi kiniyorum efendiler.

neden-i serencumesi olarakda ,farkliliklara aciol kmayan ,x-men diyarlarina beyin kivrimlari yetmeyen ,ustune ustluk gencligin cool karsiladigi sizofrenik,manik ,bipolar hastaliklarindan olusan dizilerin belirsiz bir cizgide mind sucks fcks marx...iste yaptiran ,edilgen fiilerin bir cumlede nasil hoplatan....
neyse konuya gelirsek su cumlem gibi bisi iste

Üst Alt