Leicester City Takip Başlığı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leicester City Takip Başlığı

Mahrez ve Vardy nasıl pişmandır şimdi düşünemiyorum. Adamlara hayatının şansı gelmişti ama gitmediler. Şu an orta sıralara oynuyorlar. Kante oradan iyi kurtardı kendini.

Riyad Mahrez yönetimin Manchester City'ye transferine izin vermediği için antrenmana gelmeyerek tepkisini gösterdi. (Sky Sports)

Robert Huthla olan sözleşmeleri bitmiş cesur yüreği 1 yıllık isterdim taki şöyle bir tecrübemiz olmasaydı :(
edit:bu ne yav adam 1 yıldır top oynamamış ben geçen sezon nasıl dikkat etmedim
fft226_mf2936588.Jpeg

Sezonu açıyoruz.. Bugün 16.00'da rakip güçlü Wolves.

TRTSpor'da olması da güzel oldu. Nefis bir pazar öğlesi olacak.

bizim ülkemizde çok garip bir standart var.. Kimse maçları izlemediği için Sassuolo'da adı bile geçmeyen Merih, Juve'ye gidince Merih'e inanılmaz övgüler falan diyenler oldu. Arda, Atletico'da uçarken pek takmayanlar, Barça'da rezilken bile öve öve bitiremiyorlardı..

Çağlar'da şu anda bunu yaşıyor.. İngiltere'de şu anda sezonun en çok çıkış yapan 5 oyuncusu sayılsa rahatlıkla onun içine sokar herkes. En iyi 4-5 stoper arasına da rahatlıkla sokulur.

SKY Sports tarafından ilk 4 haftanın van Dijk ile beraber en iyi stoperi olmuş mesela ama haber bile yapılmadı.. En azından ben görmedim. Çünkü ne yabancı basını takip ediyoruz, ne de maçları. Sadece "aaa Juve'yi gitmiş, süper, dünyanın en iyisi" falan diyoruz.

bizim ülkemizde çok garip bir standart var.. Kimse maçları izlemediği için Sassuolo'da adı bile geçmeyen Merih, Juve'ye gidince Merih'e inanılmaz övgüler falan diyenler oldu. Arda, Atletico'da uçarken pek takmayanlar, Barça'da rezilken bile öve öve bitiremiyorlardı..

Çağlar'da şu anda bunu yaşıyor.. İngiltere'de şu anda sezonun en çok çıkış yapan 5 oyuncusu sayılsa rahatlıkla onun içine sokar herkes. En iyi 4-5 stoper arasına da rahatlıkla sokulur.

SKY Sports tarafından ilk 4 haftanın van Dijk ile beraber en iyi stoperi olmuş mesela ama haber bile yapılmadı.. En azından ben görmedim. Çünkü ne yabancı basını takip ediyoruz, ne de maçları. Sadece "aaa Juve'yi gitmiş, süper, dünyanın en iyisi" falan diyoruz.

geçen sene bunlar arasında en iyisi kaandı harika sezon geçirdi

milli takım konuşan medya mensupları bile adamın adını saymıyorlardı ozan kadar haber olmuyordu

geçen sene bunlar arasında en iyisi kaandı harika sezon geçirdi

milli takım konuşan medya mensupları bile adamın adını saymıyorlardı ozan kadar haber olmuyordu

dedim ya, izlemiyorlar diye. Ozan Kabak'ta gol atınca haber oluyordu. Zeki Çelik 2.ligden çıkıp, Lille ile geçen sene 2.oldu ve ŞL'ye gitti hiç gündeme gelmedi. Oyuncular ancak Barça,Juve,RMadrid,MCity'de falan oynarsa gündem oluyor.

Kolombiya'da Falcao bize gelince adamlar ne güzel yayınlar yapıyor mesela..

mehmet ayan, çağlara çöp diyordu kırmızı çizgide

abi dersin, o önemli değil. Bende geçen sene sonrası pek beğenmiyordum ama bu sene bu kadar iyiyken bari hakkını verin adamın. Merih sırf Juve'ye gitti diye olay oldu, adam İngiltere gibi dünyanın en iyi liginde neler yapıyor, tık yok resmen.

Şimdi sene sonu Liverpool'a falan gitse ortalık yıkılacak mesela. Bu ne kadar iki yüzlü olduğumuzun kanıtı işte.

Üst Alt