Leipzig Sportif Direktörü Ralf Rangnick, Bruma İçin İstanbul'a Geldi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leipzig Sportif Direktörü Ralf Rangnick, Bruma İçin İstanbul'a Geldi!

Yerine Tunay Torun'lar, Ömer Ali'ler, Emre Akbaba'lar alınır. Ligi tanıyan evlatlarımız sonuçta. Sonra da 2017/18 sezonu 12. sırada tamamlanır.

Ama nedese borçları şampiyonluk primleriyle, CL katılım primleriyle, bunun üzerine artan reklam ve sponsorluk gelirleriyle ödemek akıllara gelmez.

Edit: Senelik ücretlerden tasarruf etmek için her nasıl oluyorsa akıllara Selçuk, Sabri, Semih gibileri göndermek yine akıllara gelmezken, ilk önce hep takıma bir şekilde katkısı olan isimler gelir.

Sabri'yi Selçuk'u Semih'i kapının önüne koysan kimse almaz ki.Geçen yazı hatırla,Umut'u Tarık'ı falan üstüne para vererek gönderdik,ancak öyle yaparsın yaparsan.Bunlara kimse bonservis de maaş da vermez.En iyi olasılık,paralarını verip gönderirsin.

Bruma'dan gelecek paraya Hirving Lozano'yu alalım bişey kaybetmeyiz. Bizim scout ekibinde iş var ama kullanan yok. Uğur Karakullukçu'nun dediğine göre 4 senedir scout ekibinin sisteminde kayıtlıymış H.Lozano.

Ama yönetimin paralı kalemi ali naci alternatifini buldu o da Tunay Torun diyor gelde küfür etme :D

Sabri'yi Selçuk'u Semih'i kapının önüne koysan kimse almaz ki.Geçen yazı hatırla,Umut'u Tarık'ı falan üstüne para vererek gönderdik,ancak öyle yaparsın yaparsan.Bunlara kimse bonservis de maaş da vermez.En iyi olasılık,paralarını verip gönderirsin.

Semih'i Osmanlı istiyor haberleri vardı geçenlerde. Sabri konusu ise çok basit. Yapmaları gereken tek şey hiçbir şey yapmamak.

Daha dün Tunay Torun alınsın diyordun Sinancim

Cunku bonservissiz tunay alinmazsa iki secenek var

ya gidip yurt disindan sizin boyuna yazdiginiz adamlardan birine para verilecek

ya da gidip bonservis verilerek yurt icinden biri alinacak ahmet donk serdar misali

o yuzden ideali kimsenin alinmamasiysa da , illa adam alinacaksa en ucuz maliyetlisi gelsin

para harcanmasin da isterlerde U-15 ten adam cikarsinlar zerre umrumda degil

Osmanlı 1-1.2m arası yıllık teklif eder. Bizden 1.7 kazanıyor aradaki 500 binlik farkı öderiz. Zaten bir işe yaradığı yok, bir daha GS formasıyla sahada olmayacağının verdiği huzur yeter.

Osmanlı buna 700-800'den fazla vermez.Dediğim gibi geri kalan 1 milyonu verip öyle gönderebiliriz ancak.Bu da bir nevi tasarruftur doğru ama bu adamlardan bonservis almak veya maaş yükünden komple kurtulmak hayal.Pamuk eller cebe.

Ben mi aldim bu adamlari ? Kor musun ? Satislar olsun ama bu tip adamlar da alinmasin diyorum surekli

bu yönetim ile iyi oyunculari satip para tutalim yapamazsin. Illahi bile salaklik bulacaklar yapmaya. Senin o hep istedigin sey olmuyor ve olmayacak Dursun ile. Bosuna mi diyoruz habire Bruma Sneijder ve Nando kalmalilar ?

Iki asamali bir sey , satis kismi birinci asama , dogru olan

ama ikinci asamada o para sacilirsa o zaman ikinci asamayla beraber ilkinin dogrusu yok edilir , saniyorum soylemek istediginiz bu

ben de o yuzden yonetimin ne yapacagini degil kendi dogrumu soyluyorum

benim dogrum da para eden kim varsa satmak yerine de kimseyi almadan o gelen parayi kangren olmus borclari kapatmak icin kullanmak

Ben mi aldim bu adamlari ? Kor musun ? Satislar olsun ama bu tip adamlar da alinmasin diyorum surekli

c890aa795105c7840960ed5b0c2b13c2_w680_h440_cp.jpg

Üst Alt