Leipzig Sportif Direktörü Ralf Rangnick, Bruma İçin İstanbul'a Geldi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leipzig Sportif Direktörü Ralf Rangnick, Bruma İçin İstanbul'a Geldi!

DBY7JKoXgAAhWVU.jpg

Poldi , bruma ve sinan satilsa , elde edilen bonservis ve tasarruf edilen senelik ucretler toplami ile geri kalan bloke banka borcunun 3 te 1 inden fazlasi odenir

Poldi , bruma ve sinan satilsa , elde edilen bonservis ve tasarruf edilen senelik ucretler toplami ile geri kalan bloke banka borcunun 3 te 1 inden fazlasi odenir

Yerine Tunay Torun'lar, Ömer Ali'ler, Emre Akbaba'lar alınır. Ligi tanıyan evlatlarımız sonuçta. Sonra da 2017/18 sezonu 12. sırada tamamlanır.

Ama nedese borçları şampiyonluk primleriyle, CL katılım primleriyle, bunun üzerine artan reklam ve sponsorluk gelirleriyle ödemek akıllara gelmez.

Edit: Senelik ücretlerden tasarruf etmek için her nasıl oluyorsa akıllara Selçuk, Sabri, Semih gibileri göndermek yine akıllara gelmezken, ilk önce hep takıma bir şekilde katkısı olan isimler gelir.

Son düzenleme:
Yerine Tunay Torun'lar, Ömer Ali'ler, Emre Akbaba'lar alınır. Ligi tanıyan evlatlarımız sonuçta. Sonra da 2017/18 sezonu 12. sırada tamamlanır.

Ama nedese borçları şampiyonluk primleriyle, CL katılım primleriyle, bunun üzerine artan reklam ve sponsorluk gelirleriyle ödemek akıllara gelmez.

kadromuzda bu satilmasini soyledigim 3 adam varken bu bahsedilen kazanimlar olsaydi dusuncem farkli olurdu elbet, biri garanti para ,oteki ise bir olasilik

Bence Tunaylar gelecekse kimseyi almayalim alt yapidaki cocuklar oynasın ha dördüncü ha beşinci fark yapmaz belki tytarlsa gelecegimiz.kurtulur.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesela Sabri'yle yeni sözleşme yapmamak da garanti bir tasarruf. Peki bu tasarruf yapılacak mı, tabii ki hayır.

zaten ben ona da karsiyim , bana kalsa selcuk sneijder hepsini gonderirim .. o tasarruf edilen tum parayi borca yatiririm , yani sabri tunay balta vb degil derdim

su borc hadisesinden bir kurtulalim baska hic bir istegim yok bu klupten

Üst Alt