“Lejyoner” Taktiği! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

“Lejyoner” Taktiği!

6faf4Untitled.jpg

Eskişehirspor Yönetimi, Galatasaray ve F.Bahçe’nin talip olduğu Alper Potuk için “İspanya’dan teklif var” diyerek lejyoner taktiği uyguluyor.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: “Lejyoner” Taktiği!

Zaten Avrupa'dan talibi olsa Alper durmak ister mi ? Yalan bence de.

%100 yalan.Fenerbahçe tarihinde kapa bildirip alamadıkları tek adam alper zaten,sittin sene teklif etmezler bir daha bu yönetim başta olduğu sürece.İspanya danda hiç bir kulüp Alpere 5 teklif etmez.

Hatırlayın GG77 iyi olduğu dönemde Valencia 4m teklif etmişti.:asd:

Alpere oyuncu değil diyenin futbol bilgisinden şüphe duyarım. 5 milyon euro Alper için yeterli bir rakamdır. Alper - Frei - sercan sararer hatta gökhan töre. bu oyuncular alınmalı. Biz ucuz ama iyi futbolcu olsun istiyoruz. Öyle bir futbolcu yok. Yerli olarak 5 milyon euroya alacağın alperden daha iyi bir oyuncuda yok. Bana kalırsa yabancıda yok. ben 30 yaşına merdiven dayamış adam görmek istemiyorum takımımda.

Alpere oyuncu değil diyenin futbol bilgisinden şüphe duyarım. 5 milyon euro Alper için yeterli bir rakamdır. Alper - Frei - sercan sararer hatta gökhan töre. bu oyuncular alınmalı. Biz ucuz ama iyi futbolcu olsun istiyoruz. Öyle bir futbolcu yok. Yerli olarak 5 milyon euroya alacağın alperden daha iyi bir oyuncuda yok. Bana kalırsa yabancıda yok. ben 30 yaşına merdiven dayamış adam görmek istemiyorum takımımda.

Xavi gelmek istese yok mu diyeceksin yani :asd:

Alper için bu bu fiyat normal. Yabancı sınırı oldukça da bu paraları ödemek zorundasın.

Gecen yil halil ünal denen sikeci adam 5 milyona fbye vermisdi, 5 bizede versin, ama 5'den fazlasi vermek yanlis olur.

Sadece artık moda olarak savunma ve hücum ribaundu alması sebebiyle olumlu bakıyorum artık çünkü dönen toplar tehlike yaratıyor..

Kötüleme gerek yok. Gayet iyi topçu.

Amrabat'dan,Yiğit'ten ağzı yanan taraftar Alper'e sıcak bakmıyor,gayet doğaldır ama Alper'i pek çok kez izlemiş biri olarak bu Galatasaray'lı kardeşimizi mutlak almalıyız.

5 milyon euro eder mi ? etmeyebilir ancak Türk olması,Anadolu külübünde oynuyor olması bu ücreti makul kılıyor eğer 5 milyon euro diyorlarsa. Bence çok daha üstü bir rakam istiyorlardır.

Gerçi Amrabat'lara,Topuz'lara,Tabata'lara verilen paraları görünce yüksek bonservis istemeleri gayet normal geliyor artık.

Üst Alt