Lemina: "Maç esnasında mide bulantısı hissettim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lemina: "Maç esnasında mide bulantısı hissettim"

Maçta bi 10 dakikalik surecte lemina vs kasimpasa macı oynandi.
Tekme yedi yerde kivrandi kalkti paslasti. Lemina ve x seklinde surec oldu adam haliye o surecte patladi.

Ben de buna kızıyorum ulan 25 yaşındasın futbolu mu bırakacaksın deyyuz çalışsana adam gibi yazın.. Bu herifin neden büyük takımlarda tutunamadığını daha iyi anladım bu yazki tembelliğinden bu kalitedeki adamın ne işi olur 25inde Türkiyede..
hayır alakası yok kusura bakma bombos bir elestiri adam bireysel calısmıs bireysel dedigin sey koşu ve fitness olur sadece

kamp görmek ve mac yapmak futbolcu icin olmazsa olmazdır önce bunu kabul edelim

adamı kampa bile götürmemisler kiralık degil satmak istemisler esasen

yani bireysel calısmayla istedigin kadar iyi calıs mac kondisyonu erişemezsin bireysel calısmayla sadece hamlaşmazsın okadar.

hayır alakası yok kusura bakma bombos bir elestiri adam bireysel calısmıs bireysel dedigin sey koşu ve fitness olur sadece

kamp görmek ve mac yapmak futbolcu icin olmazsa olmazdır önce bunu kabul edelim

adamı kampa bile götürmemisler kiralık degil satmak istemisler esasen

yani bireysel calısmayla istedigin kadar iyi calıs mac kondisyonu erişemezsin bireysel calısmayla sadece hamlaşmazsın okadar.

Fiziksel olarak nasıl bu kadar kötü olabilir ki adamın midesi bulandı 20.dakikada bunun bir tek takım kampıyla izahı olamaz.. Kampa götürülmeyen veya kadro dışı kalan ilk futbolcu kendisi değil bu adamlar profesyonel ve her türlü imkana sahipler.. Zaten maça çıkmayacak gibisinden konuşuluyordu bu anlık bir mide sorunu da değil

Oynadığı kısa sürede bile çabukluğu ve top taşıma yeteneğiyle iş yaptı ama maç ritminden çok çok uzakta maalesef böyle olunca tam konsantre de olamıyor basit top kayıpları yaptı

Ama sadece 1 ay var Lemina'nın olması için hele bir maç ritmini oturtsun kondisyonunu yakalasın siz o zaman görün Lemina'yı

Aman reis sen çok lazımsın bize.

Tribünden izlerken o köşedeki darbeden dolayı sakatlandı sandık.

Batı tribünde hemen karaları bağladık çapraz falan diye :red:

Üst Alt