Lens Adlı Topçu Camiamıza Kazandırılmalıdır! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lens Adlı Topçu Camiamıza Kazandırılmalıdır!

Hem 2 ezeli rakibimizin alıp güçlenmesi engelleyecez hemde brumanın boşluğunu dolduracaz daha ne olsun. brumanın bonservisinin yarısıyla rahatça alınır diye umuyorum.

De jongu kulübümüze çakan sneijder de bu transferde devreye girip gönlümüzü almalıdır!

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fener'de yatışa geçen oyuncu bizde mabadını doğrultmaz

1.yarı ve 2.yarı arasındaki farkı görmek lazım Lens'de

Almasak bile piyasayı yükseltelimki kuşlar sıkıntı yaşasın pasif pasif takılan bir gs görmekten sıkıldım

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dursun gidip en az 6-7 milyona en az 2 saçma sapan adam alacak da bakalım kim olacak.

Benim tahminim Serdar Gürler'e 10 milyon Euro fln verebilir bu zekasız herif.

Fazla abartmamak lazım oyuncuları, hızı ve gücü dışında göze batan başka özelliği yok. Birinci ve ikinci yarıda ki performans farkı da malum

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Fenerin 2. yarıdaki maçlarında izlediğim kadarıyla feneri hucüm yükünü sırtlayan tek oyuncuydu sahadaki diğer oyuncular saldım çayıra şeklinde oynadılar RVP felan. 2. yarıdaki performans düşüşünüde buna bağlıyorum ben açıkçası. Bizi bilmemde beşiktaşta oynarsa Q7 den daha faydalı olacaktır takıma.

Ligin ilk yarisinin en iyi oyuncusu, ikinci yarının işi taliskanin ardından ikinci oyuncusu. Karakteri sağlam ender hollandali topculardan, belki de tek. Burada burun kiviranlar bjkye giderse gelecek sene gozyaslariyla izler.

Üst Alt