Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Cevap: Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Ne yapalım ?

Oyuncular bu maçın önemini anlamıyor,faturanın birine çıkması şart

Yönetimin hiç birşey yapmadan durması bu oyuncuların seneyede böyle ruhsuz oynamasına sebeb olur.

Fatura kime kesilecek ? siz söyleyin o zaman

O yapacağın hareket Rijkaard'ın otoritesine direkt müdahale demektir. Ve bunun sonuçları da beklediğimizden büyük olabilir. Bu maç Leo, geçen maç emreyi bırakalım. Ondan önce Topal'ı. Adaletli olmak lazım ya. En sonunda ya takımda futbolcu kalmaz ya da kimse sorumluluk almaz.

Saçma ötesi saçma bir başlık,öncelikle bunu söyleyeyim...

Sadece Leo'ya değil diyorsun ama yazılanlar öyle demiyor,bu şekilde yakaladığını Fener'i etki altına alamıyorsan,baskıyı kuramıyorsan(Kadıköy'de yediğin baskı gibi) durup düşünceksin..

25000 taraftar susup 1100 tane Fener'li oradan çıkıp bizimle dalga geçebiliyorsa,tek yaptıkları Leo'yu yuhlamak olan taraftarın varsa şu şekilde bir maçta durup düşüneceksin..Düşüneceksin Bursa'nın taraftarını,daha bir gün önce 2 - 0 dan maçı alan Beşiktaş taraftarını,her Kadıköy maçında sahayı bize dar eden Fener taraftarını doğrular bunlar,acı ama doğru...

Artık kendimizi savunmak bile komiklik oluyor şu durumda,ceza sahasına girmeden alınan bir galibiyet yine, yine evet ama sende hırs olmazsa,en çok mücadele eden adamların yabancı oyuncularınsa,tek hata yapan kalecinden çok çok daha büyük sorunların vardır.

"Kelle isterük" zihniyetiyle bir yere varılmaz beyler...

Peki ne yapacaksın

Bugüne kadar yönetimin ben kelle aldıgını görmedim,hep izlediler,hep yenildik.

Bence yönetim futbolculara bu maçın önemini gösterecek bir olay gerçekleştirmelidir.

Leo'yu mu kadro dışı bırakır,Rijkaard'ı mı gönderir ( buna kesinlikle karşıyım ) bilmem ama kesinlikle birşey yapılması lazım

frank babamiz yapti açıklamasini leoyu suçlayamayiz dedi.leocum almış arkasina kapı gibi tdyi tarla geniş nasil olsa. evet futbol oynamadik kazanmayi istemedik katiliyorum ama fener top mu oynadi da kazandi elin adami çıkmayacak topu çıkarir bizimkisi olmayacağı alir . birilerinin kulağının çekilmesi lazim. Td yapmazsa yonetim yapsin bişiler diyecem ama çok geç oldu artik trenin arkasindan gene el salliyoz

Peki ne yapacaksın

Bugüne kadar yönetimin ben kelle aldıgını görmedim,hep izlediler,hep yenildik.

Bence yönetim futbolculara bu maçın önemini gösterecek bir olay gerçekleştirmelidir.

Leo'yu mu kadro dışı bırakır,Rijkaard'ı mı gönderir ( buna kesinlikle karşıyım ) bilmem ama kesinlikle birşey yapılması lazım

Ne yapılır bilmiyorum ama bu yapılmamalı bence.

Bana somut örneklerle gelin,bu takım kötü oynuyor yenilginin sebebi tamamen Leo Franco degil tabi,koşmayanda,golu atamayanda,pası atamayanda da şuç var.

Bu yenilgiyi izleyerek geçiremezsin birşeyler yapacaksın.

Yahu arkadaşlar bu bahsettiğinizi Trabzonspor gibi kulüpler yapıyor. :) Hatalı gol yedi ya da yiyor diye oyuncunun kadro dışı bırakılmasını istemek kadar yanlış birşey olamaz. Genel durumuna bakılır, teknik ekip karar verir yollar ayrılır ama kadro dışı bırakmak Leo Franco'nun yaptığı hatalardan çok daha büyük bir hata olacaktır.

yönetimi niye francoyu aldılar diye eleştirebiliriz

ama şimdi böyle birşey yapmalarının hiçbir yararı olmaz...

leo franco hatalıdır ama sadece leo ya yüklenip yenilgiyi kapatmayın orta saha diye bişey yoktu bugün sahada pres yapan yoktu

Yahu hiç olmassa 1-2 maçlığına kesik yesin ya lig maçlarında,Ufuğa yazık değil mi?Adam ne kadar kötü oynasa da her maç banko oynuyor adam.

kadro dışı nedemek hata yaptı diye oyuncu kadro dışı bırakılırmı bu ne biçim bir zihniyet futbol hatalr oyunudur her oyuncuda hata yapabilir ama artık yedek oturması gerekiyor bence

Performansı kötü diye futbolcuları kadro dışı bırakacaksak, sahaya çıkaracak 11 oyuncu bulamayız. Ne saçmalıyonuz ki siz?

Çok doğru ufuğun önü açılmalı,bu kadar da frankoculuk saçma geliyor.

Yedeğe alınmalı. Kaleye de ufuk geçmeli. Gelecek senenin yatırımı bu olmalı bence.

bukadar hata yapan kaleci neden sürekli 11 de.emre birkez hata yaptı neden bir hafta yedek bir hafta 11 de.allah bize sabır versin

Üst Alt