Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın !

Bize 2 derbiyide bariz hatalarıyla kaybettiren,Leo Franco'nun yönetim tarafından kadro dışı bırakılması diğer oyuncular için iyi bir göz dağı olur,adamlar derbilerde g.tlerini yırtıyor her türlü çirkefliğide planlıyorlar ama bizimkiler sahada ruh gibi duruyorlar.

Yönetimin olaya el atıp bu derbilerin camia için ne kadar önemli olduğunu,şimdiki oyuncular ve gelecekteki oyunculara göstermek için bu hamleyi yapmasını bekliyorum.

Yanlız yenilgiyi tabiki tamamen Leo'nun üstüne yıkmıyorum ama birşeyler yapılması şart.

Cevap: Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Niye kardeşim. Takım oynamasın , kendi sahamızda rezil olalım suçlu Leo'mu? İlk önce Leo'dan önce o kadar çok eleştirilecek oyuncu varki.

Leo Franco iyi bir kaleci değildi zaten, hiç bir zamanda olmadı. Sezon başından beri de sene sonu gönderilmesini söylüyorum. Kalan 7 maç var. 7 maçta Ufuk'a şans verilsin. Kaybedeceğimiz birşey yok, Ufuk'u kazanırız belki.

Bir yerden başlamalısın.

Rijkaard'ı mı kovarsın! ( bu oyuncular üzerinde bize bişe olmaz piskolojisi getirir,en son olması gereken olaydır )

Leo'yu mu kadro dışı bırakırsın!

Vs.

Vs.

Hatasi var tamam, ama takimin gerisi niye oynamiyor? Koskoca 90 dakika, insan bi golmü atmaz?

Evet Leo Franco G.Saray ın kalecisi değil buna katılıyorum.. Peki Lugano ve Bilica ya teslim olup gol atamayanlar için ne düşünüyorsunuz?

arkadaşa katılıyorum verin kaleyi son 7 hafta ufuğa gönderin sezon sonu leo yu alıcısı çıkar heralde (bonservis önemli değil)

Leo çok kötü. Al kaleye Ufuk'u. Zaten şampiyonluk gitmiş seneye hazır olur.

Hatasi var tamam, ama takimin gerisi niye oynamiyor? Koskoca 90 dakika, insan bi golmü atmaz?

Onun için Leo Franco kadro dışı bırakılsın diyorum bende,takımda ruh yok.

Bu derbinin önemini tam anlamıyla bilmiyorlar,bu derbinin önemini onlara göstermek için Leo Franco'yu kadro dışı bırakılmalı diyorum

Kısacası ibreti alem için bir kurban lazım

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın !

Bize 2 derbiyide bariz hatalarıyla kaybettiren,Leo Franco'nun yönetim tarafından kadro dışı bırakılması diğer oyuncular için iyi bir göz dağı olur,adamlar derbilerde g.tlerini yırtıyor her türlü çirkefliğide planlıyorlar ama bizimkiler sahada ruh gibi duruyorlar.

Yönetimin olaya el atıp bu derbilerin camia için ne kadar önemli olduğunu,şimdiki oyuncular ve gelecekteki oyunculara göstermek için bu hamleyi yapmasını bekliyorum.

Yanlız yenilgiyi tabiki tamamen Leo'nun üstüne yıkmıyorum ama birşeyler yapılması şart.

Olurmu öyle şey !!, bu takımda kötü oynayan en son oyuncu Leo Francodur.Keita dahil bir şey yapmadı, dos santos boş kaleye atamadı.EN önemlisi mücadele yoktu.Kaç tane şut çektik kaleye hatırlayan var mı ?Peki oyun taktiği ve düzeninden ya bizim takım şunu yapmaya çalışıyor diyen varmı ?.

Tek yapılan topu iyi çalım atan oyuncuya atmak, o oyuncuda dize bildiği kadar adam dizip kaleye vurmak yada topu kaptırmak.

Orta sahada pres gördünüz mü ?,sağdan soldan kanat akınları ?, defanstan ileri çıkışlar? bu gün takımda taktik =0 puan, mücadel=0 puan

Faturayı birine keseceksin ki gol atamayan,sorumluluk almayan,iyi taktik veremeyen, sahada koşmayan olayı anlasın.

Emreyi çok iyi oynamasına rağmen bi hata yüzünden kesen Rijkaard Leoya ne yapacak merak ediyorum

santos atamasın jo atamasın mustafa atamasın , 30 metreden şut çeken adamın önüne kimse geçmesin sonra franco'Yu kadro dışı bırakalım , bu kadar basit mi ? bende sevmiyorum francoyu bende beğenmiyorum ama bu kadar basitte olmaz yani..

Leo'nun golde hatası vardı ancak ona top vurdurandada hata var bir adam bizim yarısahada okadar boş bırakırsan şut çeker bir şekilde gol girme şansı yuksektir.

Leo hatalı gol yedi .2 fener maçındada hatalar yaptı ancak bu kadro dışı bırakılması anlamına gelmez.

Kötü kalecidir güven vermiyordur yedeğe çekilir seneye gönderilir ancak kadro dışı bırakmak kimseye yakışmaz.

Hadi leo hatalı gol yedi diğerleri? geriye düşmüşün baskı yok pozisyon yok. Üstelik kaç haftadır k.çımızı kurtaran adamda leo.

Valla Franco'mu olur başkası mı olur bilmem ama fatura birisine veya birilerine kesilmeli.

Bu iş böyle olmaz ya kepazelik resmen şu feneri şu kadro ile yenemiyosanız bırakın gidin kardeşim bu işleri. Yok şu kadar pozisyona girdik son dakka penaltımız verilmedi bilmemne yemezler artık papaz artık bu pilavı yemez.

Bu işin sorumluluarı cezalarını ödeyecek...

Üst Alt