Les Ottomans’da Arda Turan Pazarlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Les Ottomans’da Arda Turan Pazarlığı

51fd1ardaturan.jpg

İstanbul’da Galatasaray’ın eski yıldızı Arda Turan için sürpriz bir buluşma gerçekleşti…

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Les Ottomans’da Arda Turan Pazarlığı!

Portalda resimleri var AMK gazetesinden. Transfer olur mu bilmem, ama is ciddiye binmis gibi gercekten de.

Geldi diyelim, kac numarayi giyecek ve Selcuk/Semih dururken kaptanlik verilecek mi? Ciddi derecede kafami tirmalayan bir kac sorudan ikisi.

Ya F.T. varken Arda'nın mardanın şımarıklığı kalmaz. Terim höt dedimi oturur yerine. Kaptan falan da olmaz. Geçti o devirler atleticoda nasıl oynadıysa burda da aynı şekilde oynar.

Yalandır büyük ihtimal. Başkan konusu açılınca röportajlarda belirtmişti, ''Atletico Madrid taksitleri geç ödüyor fakat bu bizim için sorun değil, birkaç ay geç ödeseler bir şey olmaz'' diyordu. Başkanın bu sağduyulu yaklaşımına rağmen neden takımın en önemli 3 oyuncusundan birini göndermek için bize teklifte bulunsunlar? Akla mantığa sığmıyor.

Terim isin o kismini halleder.

Umarim dedigin gibi olur. Zira #66 Arda, taraftarla arasindaki butun buzlari eritir, ben bunu bilir bunu soylerim.

En dipteyken birakip gittigi Galatasaray gumbur gumbur giderken, maksatsiz ve zamansiz sarfettigi igneleyici sozlerinin altinda hep pismanlik ve eziklik oldugunu dusunuyordum. Arda'nin o zamanlardan geri gelmek istedigini anlamistim acikcasi.

Terim varken futbolcuya dayalı sistem olmaz ve futbolcunun varına yoğuna kadar kullanır.

Bu konuda içim çok rahat. O yüzden Arda'nın gelmesine bende yeşil ışık yakıyorum.

Öyle önceki senelerde ki gibi başıboş ortam olmaz. Herkes işine bakar.

Umarım uzun yıllar kalırsın bu takımda Fatih Hoca.

Bu habere bakmayın siz,taksitlerle ilgili bir görüşmedir.Daha 1 yıl oldu.Kötü oynamıyor ya da mutsuz filan değil.Niye gelsin ki?Gelmesi biraz abes kaçmaz mı?Belki 2 yıl sonra.

düzeltme:aynı mesaj 2 kere çıkmış fakat mesajın birini silemedim.mesaj silme yok mu burda?yoksa ben mi bulamadım.

Bu habere bakmayın siz,taksitlerle ilgili bir görüşmedir.Daha 1 yıl oldu.Kötü oynamıyor ya da mutsuz filan da değil.Niye gelsin ki?Gelmesi biraz abes kaçmaz mı?Belki 2 yıl sonra...

Arda gelirse kim yedek kalacak? Amrabat veya Hamit. Emre'nin şans bulma ihtimali de sıfıra inecek. Kısacası bizim ihtiyacımız yok, illa geleceğim diyorsa bonservisini eline alsın gelsin.

Üst Alt