Let The Linç Begin | Tanman: "Mariano fark yaratacak bir transfer değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Let The Linç Begin | Tanman: "Mariano fark yaratacak bir transfer değil"

Galatasaray efsanelerine her daim saygı duyduğumu daha önce söyledim diye hatırlıyorum.

Cüneyt Tanman konusundan bağımsızca söylüyorum. Tüm efsaneler için...

Bir insanın Galatasaray'a hizmet etmiş olması eleştirilmesine engel midir?

Bir insanın Galatasaray'a hizmet etmiş olması salaksa salak olduğu gerçeğini değiştirir mi)

Bir insanın Galatasaray'a hizmet etmiş olması emekli olduktan sonra saçma sapan açıklamalar yapması takıma zarar vermesi gözardı edilebilecek bir şey mi?

Şunu da ekleyim mesajın birinde maxi pereira konusundaki açıklamalarını savunmuşsun. Haklısın. Bu konuda eleştirmemek lazım. Ben de çalıştığım şirketin çıkarları için bir noktaya kadar hoşlanmadığım açıklamaları ve savunmaları yapıyorum. Ama yönetimden çıktıktan sonra o talihsiz açıklamalardan dolayı kendini savunmak, itiraf etmek onursuzca bir hareket olur.

Kısacası Cüneyt Tanman Galatasaray efsanesi olduğu için saygı duyulması gereken biri değil. Hakan Şükür konusuna girmiyorum bile.

Cüneyt Tanman konusundan bağımsızca söylüyorum. Tüm efsaneler için...

Bir insanın Galatasaray'a hizmet etmiş olması eleştirilmesine engel midir?

Bir insanın Galatasaray'a hizmet etmiş olması salaksa salak olduğu gerçeğini değiştirir mi)

Bir insanın Galatasaray'a hizmet etmiş olması emekli olduktan sonra saçma sapan açıklamalar yapması takıma zarar vermesi gözardı edilebilecek bir şey mi?

Şunu da ekleyim mesajın birinde maxi pereira konusundaki açıklamalarını savunmuşsun. Haklısın. Bu konuda eleştirmemek lazım. Ben de çalıştığım şirketin çıkarları için bir noktaya kadar hoşlanmadığım açıklamaları ve savunmaları yapıyorum. Ama yönetimden çıktıktan sonra o talihsiz açıklamalardan dolayı kendini savunmak, itiraf etmek onursuzca bir hareket olur.

Kısacası Cüneyt Tanman Galatasaray efsanesi olduğu için saygı duyulması gereken biri değil. Hakan Şükür konusuna girmiyorum bile.

Kimse mükemmel değil ki.Eleştiren gözle bakarsak geriye 2-3 kişiden başkası kalmaz.

Artık böyle kartlaşmış yorumcular yerine genç,bilgili ve araştırmacı yorumcular olmalı ki bu futbolumuza çok katkı sağlar.

Hamza'yı ve yönetimi savunmak için öyle söylediği belli.Bize buradan çok basit geliyor bazı şeyler ama o kadar kolay değil bence.En ufak fikir ayrılığında ne yapacaktı basıp gidecek miydi?Zaten bir süre sonra,aradan zaman geçmesine rağmen hala o saçma anlayış devam ettiği için o da dayanamadı ve istifa etti gitti.

Ama size de kalsa 11 yabancı ile oynayacaksınız.Taraftarların bir kısmında da yabancı hayranlığı var.

Birak abi ya koruma su adami. Efsane ise efsaneligini bilsin insanlari salak yerine koymasin.

Kaliteli yerli bulmak kaliteli yabanci bulmaktan zor oldugu icin insanlar yabancilara odaklaniyor. Yabanci hayranligi olsa her yabanciya tapar insan, bes para etmeyece dolu yabanci aliniyor bu takima yillardir onlara karsi tutum da ortada.

Birak abi ya koruma su adami. Efsane ise efsaneligini bilsin insanlari salak yerine koymasin.

Kaliteli yerli bulmak kaliteli yabanci bulmaktan zor oldugu icin insanlar yabancilara odaklaniyor. Yabanci hayranligi olsa her yabanciya tapar insan, bes para etmeyece dolu yabanci aliniyor bu takima yillardir onlara karsi tutum da ortada.

Tapılan yabancıların profili belli,Batı Avrupalı olanlar veya o profile yakın olanlar.Süper Lig'den alınanlar sevilmiyor yerli takımdan geldi diye.De Jong bu teze uymayan tek adam ama o da hiç top oynamadı.Biraz oynasa ona da tapılırdı.

Tapılan yabancıların profili belli,Batı Avrupalı olanlar veya o profile yakın olanlar.Süper Lig'den alınanlar sevilmiyor yerli takımdan geldi diye.De Jong bu teze uymayan tek adam ama o da hiç top oynamadı.Biraz oynasa ona da tapılırdı.
Carole, Linnes, Rodriguez hala milletin içine sinmiş değil ve dışardan gelip taraftar tarafından istenmeyen bir sürü yabancı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

2c6541a1-fd94-4b7d-a3e9-b169a1667cc0.gif

Son düzenleme:
Üst Alt