Levent Nazifoğlu: "Hocamızın Bruma hakkındaki kararının arkasındayız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Hocamızın Bruma hakkındaki kararının arkasındayız"

Levent Nazifoğlu: ''Bruma benim oğlum gibi. Daha çok genç. Bu hataları yapacak. Uzatmaması lazım.''

Levent Nazifoğlu: ''Kafasında Real Madrid gibi takımlar var. Eğer bunları düşünüyorsa bunları bırakacak. Hocamızın kararının arkasındayız.''

Levent Nazifoğlu: ''Pazartesi günkü derbi gönül ister ki hafta sonunda olsun ama olmadı. Pazartesi de güzel bir maç olacağına inanıyorum.''

Levent Nazifoğlu: "Beşiktaş derbisinde mutlaka 3 puan bekliyoruz."

Levent Nazifoğlu: ''Şampiyonluk yarışının içinde kalmamız için Beşiktaş maçını kazanmamız gerekir. 3 puan parolasıyla çıkacağız maça...''

Levent Nazifoğlu: "Florya'da hocaya karıştığımız söylemleri var. Bunlar iftira. Hoca gitti, şimdi istiyorlarsa hocaya da sorabilirler. Bunları söyleyenlerin hepsi yalancı."

altayli_5316.jpg

buna serefsiz dedim diye 1 hafta ban yedim ama serefsize serefsiz denir.

Gonlunden pazar geciyormus, sen sozunu geciremiyorsun ne boka yariyorsun arkadas?

Sözde yöneticilerimiz artık öyle bir konuşuyorlar ve öyle rahatlar ki sanırsın şampiyonluğu sattılar.

Bu herif zaten şerefsizin önde gideni bunu bilmeyen yok. Daha Diarra mevzusunda verdim ben bunun notunu ve düşüncelerim gram değişmedi hatta daha da olumsuz.

''Şampiyonluk yarışının içinde kalmamız için Beşiktaş maçını kazanmamız gerekir. 3 puan parolasıyla çıkacağız maça...''

:asd:

''Şampiyonluk yarışının içinde kalmamız için Beşiktaş maçını kazanmamız gerekir. 3 puan parolasıyla çıkacağız maça...''

:asd:

Çok önemli bir tespit.
İnanır mısın yaklaşık 3 saat 17 dakikadır "Acaba nasıl şampiyonluk yarışının içinde kalırız?" diye düşünüyordum.
Neyse ki transfer sihirbazı yanıtı verdi.

Üst Alt