Haber - Levent Nazifoğlu, İhraç Edilebilir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Levent Nazifoğlu, İhraç Edilebilir!

Bu gazete kupurleri kesinlikle boyle dedigini kanitlamasa da yonetim icerisinde iken yapilan onca transfer hatasinda parmagi oldugu kesin

bu maliyet islerinde bu kadar takintili ise bu istifayi cok daha erken vermesi lazimdi

ama iste bu yanar donerlikte bir adam olmasi son soylediklerinin yanlis olmasini beraberinde getirmiyor

malesef soyledikleri dogru

Ben bu nazifogluna neden bu tepki var anlamiyorum

birincisi siz "madem oyle yonetimdeyken yapsaydi bu elestirileri" diyorsunuz ama adam istifa etti zaten daha ne yapacakti ?

ikincisi hic bir transfere kotu veya yanlis demiyor ki , bu maliyetlerle oyuncu transferi isine girmeyecegiz diye anlastik sonra kendini kurtarmak icin goz boyadi dursun diyor

daha iki gune kadar "iki transferle dursun destekcisi mi oldunuz" diye basliklar yok muydu

ucuncusu dursun biraz rakamlarla ama cogunlukla algilarla oynayip insanlari inandirmaya calisiyor

------
gs nin senelik 100 milyon euro kazanci filan yok , hatta son iki yilin toplaminda 100 milyon euro kazanci da yok

ikincisi oyuncu satisindan dogan kaynak sadece eskiden odenen bonservislerin bir kismini kurtariyor , bir katma deger yaratilip da satis yapilarak kar edilmis izlenimi yaratiyor

ayrica 3 buyuk klup icin de soyledikleri dogru , bizim konumuz gs ama digerleri de farkli degil asagi yukari , sadece bir tanesi yirtacak gerisi batacak diyor ki dogru

------

dorduncusu , nazifoglu bir seyle suclanacaksa bu elestirileri ile degil , kendi dahlinin oldugu donemde de yapilan savurganliklarla ilgili elestirilmeli , buna sonuna dek katilirim

ama dursun da ayni aysal gibi yapti

vaad asamasinda borc sarmalindan kurtarma sozuyle cikti , biri dk 1 bu ise 2 sene sonra borcu iyice arttirip gelecegi de ipotek alacak islere giristi

iki baskan da saha ici basarilarla bu asiri maliyetlerin karsilanabilecegi konusunda seyirciyi resmen hipnoz etti

ve sonucunda riva florya gitti .. yakinda ayni borc tekrarlanacak goreceksiniz buradayiz

o zaman da isteye isteye degil seve seve capsiz yerliler saatci zencilerle oynamak zorunda kalacak klup
abi nazifoğluna tepki ondan değil, adam işlr iyi gitmeye başladığında peydah oldu bu hareketleri yaptı. benim en çok kızdığım kendi de jonglara cavandalara bu paraları verirke iyiydi de şimdi mi eleştirmen oldu ? bıraksın bu işleri. batma, çıkma aile içi meseleler bunlar. sağda solda gevşek gevşek reklam yapmasın.

birincisi siz "madem oyle yonetimdeyken yapsaydi bu elestirileri" diyorsunuz ama adam istifa etti zaten daha ne yapacakti ?

ikincisi hic bir transfere kotu veya yanlis demiyor ki , bu maliyetlerle oyuncu transferi isine girmeyecegiz diye anlastik sonra kendini kurtarmak icin goz boyadi dursun diyor

daha iki gune kadar "iki transferle dursun destekcisi mi oldunuz" diye basliklar yok muydu

ucuncusu dursun biraz rakamlarla ama cogunlukla algilarla oynayip insanlari inandirmaya calisiyor

------
gs nin senelik 100 milyon euro kazanci filan yok , hatta son iki yilin toplaminda 100 milyon euro kazanci da yok

ikincisi oyuncu satisindan dogan kaynak sadece eskiden odenen bonservislerin bir kismini kurtariyor , bir katma deger yaratilip da satis yapilarak kar edilmis izlenimi yaratiyor

ayrica 3 buyuk klup icin de soyledikleri dogru , bizim konumuz gs ama digerleri de farkli degil asagi yukari , sadece bir tanesi yirtacak gerisi batacak diyor ki dogru

------

dorduncusu , nazifoglu bir seyle suclanacaksa bu elestirileri ile degil , kendi dahlinin oldugu donemde de yapilan savurganliklarla ilgili elestirilmeli , buna sonuna dek katilirim

vaad asamasinda borc sarmalindan kurtarma sozuyle cikti , biri dk 1 bu ise 2 sene sonra borcu iyice arttirip gelecegi de ipotek alacak islere giristi

iki baskan da saha ici basarilarla bu asiri maliyetlerin karsilanabilecegi konusunda seyirciyi resmen hipnoz etti

ve sonucunda riva florya gitti .. yakinda ayni borc tekrarlanacak goreceksiniz buradayiz

o zaman da isteye isteye degil seve seve capsiz yerliler saatci zencilerle oynamak zorunda kalacak klup

dediklerin doğru olabilir lakin bunları öne sürerek yönetime suç atacak en son kişi levent denen çapsızdır..Bu adam değil miydi serdar aziz-eren-cavanda-de jongun arkasında duran methiler düzen şimdi çark ediyor..Geçin bu işleri yönetimden düşen herkes kahraman olma peşinde..aynısını adnan polat da yaptı madem bu kadar ileri görülüydü de ne diye kulübün ağzına s.çıp gitti onu açıklasın önce levent..
Yani koca yazı yazmışsınız işin püf noktası son paragrafta ..önce levent efendi kendi kabahatlarını açıklasın sonra dursuna geçsin

Serdar Aziz - 4.500.000
Eren-4.000.000
Tolga-3.000.000
Ahmet Calik-2.500.000
Cavanda-1.900.000
Rodrigues-3.500.000
Kolbeinn-700.000
De Jong
Emrah

Olcan fesih (kendisi mobbing yaptı süreci batırdı)

Kaçı 11 oynadı aldiklarinin ne başardılar. Bu sene kaçı 11 e girebilecek seviyede.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu nokta nedense sürekli atlanıyor. Evet toplam maliyete vurunca net rakam çıkarabiliyoruz. Çünkü giderler belli.
Fakat bu transferlerin etkisiyle ortaya çıkacak gelirler belli değil.
Bu hafta Osmanlı'yı da güzel bir şekilde geçersek Sivas maçında stadın boş kalacağını sanmıyorum.
Gayet açık, takım kötü olursa hasılat düşüyor son bilançoda görebilirsiniz.
Takım iyi olursa bazı rakamlar pozitif etki yaratacaktır. Basit muhasebe.

Şu nokta nedense sürekli atlanıyor. Evet toplam maliyete vurunca net rakam çıkarabiliyoruz. Çünkü giderler belli.
Fakat bu transferlerin etkisiyle ortaya çıkacak gelirler belli değil.
Bu hafta Osmanlı'yı da güzel bir şekilde geçersek Sivas maçında stadın boş kalacağını sanmıyorum.
Gayet açık, takım kötü olursa hasılat düşüyor son bilançoda görebilirsiniz.
Takım iyi olursa bazı rakamlar pozitif etki yaratacaktır. Basit muhasebe.

Onu soylemistim. Boyle maliyetli bir operasyonum yapilip yapilmamasi tartisilabilir ama su tartisilamaz ki eger yapilacaksa bu sene dogru zamandi cunku girdiler oldukca artti ,ozellikle basari durumunda

benim burada itiraz ettigim konu su ;

ayni bu forumda sinan polemikleri oluyor ya benle alakali .. cogu sahsi ve benim antipatik tavirlarimdan ya da karsimdakilerin manasiz satasmalarindan

hep ayni seyi soyluyorum ben de , sinani kiziniza damat almayacaksiniz bosverin kisiligini , dediklerine bakin diye

simdi levo icin de ayni .. biraz salt olarak iceriklere yonelmek lazim

acik acik gs nin senelik gelirini neredeyse 100% fazla gosteren

acik acik gecmiste buyuk bonservislerle alinan oyunculari zarar ederek satmasina ragmen sanki o parayi kendi altyapisindakileri parlatip satmis gibi lanse eden

basari garantiymis gibi seyirciyi en zayif yeri olan transfer ile vuran bir yonetim var

simdi bu kadar transfer yapildi , herkes memnun , ama lig ilerledikce eger istenilen sonuclar gelmezse siz zannediyor musunuz ki dursun a laf soylenmeyecek burada ?

tudor u gondermedi de terimi getirmedi de , yani denenmemis ne varsa onlara odaklanilacak

basarili olundu ama diyelim avrupa yasagi geldi , tefe konmayacak mi , bu kadar harcamanin sonucu belliydi denmeyecek mi ?

o yuzden levent in kisiligi ayri , su anki elestirileri ayri degerlendirilsin , dedigim bu

Onu soylemistim. Boyle maliyetli bir operasyonum yapilip yapilmamasi tartisilabilir ama su tartisilamaz ki eger yapilacaksa bu sene dogru zamandi cunku girdiler oldukca artti ,ozellikle basari durumunda

benim burada itiraz ettigim konu su ;

ayni bu forumda sinan polemikleri oluyor ya benle alakali .. cogu sahsi ve benim antipatik tavirlarimdan ya da karsimdakilerin manasiz satasmalarindan

hep ayni seyi soyluyorum ben de , sinani kiziniza damat almayacaksiniz bosverin kisiligini , dediklerine bakin diye

simdi levo icin de ayni .. biraz salt olarak iceriklere yonelmek lazim

acik acik gs nin senelik gelirini neredeyse 100% fazla gosteren

acik acik gecmiste buyuk bonservislerle alinan oyunculari zarar ederek satmasina ragmen sanki o parayi kendi altyapisindakileri parlatip satmis gibi lanse eden

basari garantiymis gibi seyirciyi en zayif yeri olan transfer ile vuran bir yonetim var

simdi bu kadar transfer yapildi , herkes memnun , ama lig ilerledikce eger istenilen sonuclar gelmezse siz zannediyor musunuz ki dursun a laf soylenmeyecek burada ?

tudor u gondermedi de terimi getirmedi de , yani denenmemis ne varsa onlara odaklanilacak

basarili olundu ama diyelim avrupa yasagi geldi , tefe konmayacak mi , bu kadar harcamanin sonucu belliydi denmeyecek mi ?

o yuzden levent in kisiligi ayri , su anki elestirileri ayri degerlendirilsin , dedigim bu

Geliri %100 gösterme imkanın olmadığını düşünüyorum. Ağır bir suçtur bu, ayrıca şeffaflık mevcut. Bunun altına giremez kimse.
nazif'in kuyruk acısı var. Yönetimdeyken negatif şeyler yapıyordu galiba önü kapanınca çıldırdı. En basitinden Cavanda yani.
Geçmişte büyük bonservislerle alınan futbolcuları alan kişilerden birisi de kendisidir. Hayır bi suçlama yapıyorsa kendisine de pay biçmeli ama yok.
Başarı hiç kimse için garanti değil. Başarı parayla gelmez. Başarı tribünle gelir Galatasaray için.
Tarihinin en kötü takımını bile tribün ateşler. Dursun taraftara oynadı çünkü onlara ihtiyacı var.
Transfer yapmasaydık bu sene sabri selçuk vb. gibi futbolcularla devam edecektik. Başarı? yine gelmeyecekti. Hasılat? dibi boyladı çoktan, iyice beter olacaktı.

Evet kötü sonuçlar alacak bu takım. Sonuçta rüya takım değil. Burada önemli olan şu ağzından salyalar çıkıp saldıran adama karşı adamlara karşı birleşmek.
Dursun eninde sonunda gidecek.
Avrupa yasağı çat diye gelmez bu saatten sonra. Serbest dönemdeyiz. Önce bize koşul koyarlar böyle böyle yapın diye, onu yapamazsak yasak koyarlar.
Levent'in kişiliği olmadığı için eleştirmeyeceğim bile.

Saygılar,

Ben baskanlarin hesap kitap yapmayi birinci oncelik olarak gormeyen milyonlara boyle transfer gibi vurucu yerden girip etkilemesine hic sicak bakamiyorum malesef

------

------

Dedikleri doğru evet. Ama ortalığı ayağa kaldıracak bir vaziyet de değil. Dursun'un başkanlığı süresince yaptığı tek doğru hareket bu kadroyu kurmasıdır. Ne hikmetse, eleştirildiği tek olgu da takımın lehine yaptığı hareket oldu.

Bu sezon, 7 tane iyi adam alınmasına rağmen harcanan bonservis bedeli geçen sene çöpe atılan harcamayla aynı. Neyin itirazı, neyin telaşı bu?
Nazifoğlu denen bu herifin eleştirdiği olayların tamamında kendisinin de imzası var. Çıkıp Dursun'un ibra edildiği gün söyeseydi ya bunları? O zaman yönetimde de değildi, niye sustu?

Sıkntı nedir kardeşim? Riva gitmiş, kulübün 2 yıldır karizması yerle bir olmuş, bilmem kaç tane hoca gelimiş-gitimiş, takım 2 senedir bok gibiyken neredeydi bu Nazifoğolu , neredeydi bu divan kurulu?
Bak yukarıda Alpay yazmış geçen sene ödenen bonservis ücretlerini. Problem Eren Derdiyok'a ya da Serdar Aziz'e verilen paranın bu sene Feghouli'ye verilmesi mi? Fernando'ya verilmesi mi?

Zerre şerefi olan adam, zerre Galatasaray'ı seven adam bu sene yapılan transferleri mi eleştirir yoksa aynı paraya geçen sene yapılanları mı?

Galatasaray'ın 100 milyon kazancı yok demesini biliyorsun da bunun sebebi ne acaba diye sorsana bir de. Sorsan, bu kadronun kurulmasının mecburi bir şey olduğunu göreceksin. Nazifoğlu'nun boş yaptığını da göreceksin.

Olcan'a verilecek fesih ücretini iyi anlatıyor ama Olcan ile de Umut ile de anlaşılıp orta yolun bulunmasına engel olan ve bu topçuların kulübe düşman olmasına sebep olan "Ben buradayken ikisi de bu kulüpten içeri giremez" lafını kendisinin söylediğinden bahsetmiyor Nazifoğlu.

2 senedir içinde olduğun yönetimle beraber hem Selçuklarla, Semihlerle, Sabrilerle, De Jonlarla Beşiktaş gibi, Başakşehir gibi Fener gibi rakiplere karşı takım oluşturacaksın hem de biz niye zarar ettik, bizim niye gelirimiz yok, biz niye bu kadar bonservis ücreti ödedik diyeceksin. Nazifoğlu gerizekalı, kötü niyetli, kulüpten dışlanmayı içine sindiremeyen, kendi menfaatini düşünen bir yavşaktır.

Fakat Dursun daha büyük bir yavşak ki, Nazifoğlu gibi yavşakları en yakın çalışma arkadaşı seçmekte beis görmüyor.

Bana yapılan transferleri eleştiren haysiyet yoksunu divan üyeleri lazım değil. Öncelikle, Riva'yı ve Florya'yı nasıl peşkeş çekilmesine göz yumdular onu tartışsınlar.

Girdiği her kabın şeklini alan birisin Sinan Bilgin. İşin gücün yanlış da olsa genel kanının aksini savunmak için bi yerlerini yırtmak.

Son düzenleme:
Serdar Aziz - 4.500.000
Eren-4.000.000
Tolga-3.000.000
Ahmet Calik-2.500.000
Cavanda-1.900.000
Rodrigues-3.500.000
Kolbeinn-700.000
De Jong
Emrah

Olcan fesih (kendisi mobbing yaptı süreci batırdı)

Kaçı 11 oynadı aldiklarinin ne başardılar. Bu sene kaçı 11 e girebilecek seviyede.

Simdi hakli olunan bir konuyu cok da kendi dusuncemize uydurmak icin rakamlarla oynamamak lazim . alpay bu sozum sana degil bu arada, tablondan istifade etmek icin alinti yaptim

bu listede toplam bonservis harcamasi 20 milyon euro . Rakamlari check etmedim dogrudur diye. Bu yilki harcama ise net 41 milyon euro , arti 6 milyon da basariya veya bazi sartlara gore bonuslar var , yani ortalama 45 milyon euro civari cunku bonuslar gerceklesmesi zor seyler degil , avrupa sampiyonluklari vs bonuslari vardir diye 2 milyon dustum

simdi oncelikle 20 milyon ile 45 milyon arasinda ciddi fark var ,ayni para harcanmadi , 2 katindan da fazlasi harcandi gecen senenin , bu birincisi

ikincisi bu sayilan adamlarin tolga ile rodriguez yapilan transferlerle beraber banko takimda yer buldu .. yani ikisi de oynayan adamlara cope verdiniz bu parayi demek dogru degil

ozellikle serdar ve rodrigues bence kesinlikle cop transferler degil , bonsrvisi 4 olmazdi da 2 olurdu ayri mesele ama kalkip cavanda veya donkla bir tutulacak transferler degil

rodrigues de gayet iyi oynadi , yasi da genc , suratli bir oyuncu ,belhandada 9 milyon euro riske giriyorsan rodride de 3,5 a girebilirsin

Benim gorusume gore cope giden bonservis 10 milyon euro civaridir gecen yil

bu sene ise harcanan para cok ama alinan adamlar isabetli

kast ettigim "gecen seneki kadar para harcandi" denmesi , boyle bir durum yok , 2 kat fark var
Ayrica gecen sene alinan ve oynayan adamlarin da cop muamelesi gormesi de dogru degil , tolga-serdar ve rodrigues su anki takim yapisinda yerleri banko adamlar ,belki fego gelince biri kesilecek ama neticede iyi yedekler

ben erenin de bir cirpida silinip atilacak adam oldugunu dusunmuyorum ,allah korusun gomis e bir sey olsa ona guvenilecek mecbur

yapilan cok yanlis vardi gecen yil ama alinan adamlardan ziyade gonderilemeyenlerdeydi sorun , en buyuk kazanim o yuku atmak oldu

Umarım En yakın zamanda sen ve senin gibi yanar dönerler ihraç edilir.

55480f5c8006488f4d07314321978d11.jpg

E5303 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Riekerink'e açık açık bu kadar Hollandalı yeter demiş ha? Takımda tek Hollandalı Sneijder di. Duyan da 5-6 tane Hollandalı takımı ele geçirmiş sanar.

Tam bir öküz bu Nazif.

sent via GSC

serdar aziz in bonservisinin abarti olmasinin sebebini yazdik . gondermek istedigimiz ama talibi olmayan 3 adamin maasindan bizi ffp acisindan bursanin kurtarmasi karsiliginda bonservisi arttirdik

bilal-sercan ve ucuncusunu hatirlamiyorum furkan olabilir , yaklasik 2 milyon euro toplam maas alacakti , bu adamlari maaslarini bursa ustlenmeyi kabul ederek transfer etti ,karsiliginda da 2 veya 2,5 milyon euro ya satacagi adami haliyle 4,5 a verdi

tabi bu tolganin illa alinmasini , ahmet calik gibi bir saatli bomba transferini filan aklamaz .

ama kalkip da gecen sene de bu sene kadar para harcandi veya hepsi cop transfer demek de biraz isi kitabina uydurma gayesi gibi gorunuyor

gecen yil sokaga 10 milyon euro atildi , yaklasik konusuyorum , o da su sekilde

cavanda ile ahmet hic alinmamaliydi , eren ve tolga da ederlerinin uzerine alindi .. ama kalkip maddi portreyi bu sene ile es tutmak mantiksiz

Simdi hakli olunan bir konuyu cok da kendi dusuncemize uydurmak icin rakamlarla oynamamak lazim . alpay bu sozum sana degil bu arada, tablondan istifade etmek icin alinti yaptim

bu listede toplam bonservis harcamasi 20 milyon euro . Rakamlari check etmedim dogrudur diye. Bu yilki harcama ise net 41 milyon euro , arti 6 milyon da basariya veya bazi sartlara gore bonuslar var , yani ortalama 45 milyon euro civari cunku bonuslar gerceklesmesi zor seyler degil , avrupa sampiyonluklari vs bonuslari vardir diye 2 milyon dustum

simdi oncelikle 20 milyon ile 45 milyon arasinda ciddi fark var ,ayni para harcanmadi , 2 katindan da fazlasi harcandi gecen senenin , bu birincisi

ikincisi bu sayilan adamlarin tolga ile rodriguez yapilan transferlerle beraber banko takimda yer buldu .. yani ikisi de oynayan adamlara cope verdiniz bu parayi demek dogru degil

ozellikle serdar ve rodrigues bence kesinlikle cop transferler degil , bonsrvisi 4 olmazdi da 2 olurdu ayri mesele ama kalkip cavanda veya donkla bir tutulacak transferler degil

rodrigues de gayet iyi oynadi , yasi da genc , suratli bir oyuncu ,belhandada 9 milyon euro riske giriyorsan rodride de 3,5 a girebilirsin

Benim gorusume gore cope giden bonservis 10 milyon euro civaridir gecen yil

bu sene ise harcanan para cok ama alinan adamlar isabetli

kast ettigim "gecen seneki kadar para harcandi" denmesi , boyle bir durum yok , 2 kat fark var
Ayrica gecen sene alinan ve oynayan adamlarin da cop muamelesi gormesi de dogru degil , tolga-serdar ve rodrigues su anki takim yapisinda yerleri banko adamlar ,belki fego gelince biri kesilecek ama neticede iyi yedekler

ben erenin de bir cirpida silinip atilacak adam oldugunu dusunmuyorum ,allah korusun gomis e bir sey olsa ona guvenilecek mecbur

yapilan cok yanlis vardi gecen yil ama alinan adamlardan ziyade gonderilemeyenlerdeydi sorun , en buyuk kazanim o yuku atmak oldu
Geçen sene bonservis geliri almadık ama. Bu sene

Bruma -15
Podolski 2.6
Semih 2

Sinan 3.5
Carole 2

Gibi bir gelir gelecek. (Eksik olabilir gidenlerde)

44.75 Milyon bonservis harcayıp , 20 Milyon satış var. 7 oyuncu için kasadan ekstra 25 Milyon çıkmış ki geçen sene de benzer tablo.

BONUSLAR DAHİL

Mariano -4.5
Fernando -6
Feghouli-4.750
Belhanda-10
Maicon-8
Badou-9
Gomis 2.5

Gidenler için

Sneijder-5.000.000 (maç başı dahil)
Chedjou-2.300.000
Podolski-3.000.000 ( maç başı 20. 000 ile 4 Milyon)
Bruma -1.500.000
Semih-1.800.000 (maç başı haric)
Salih-500.000
Sabri-1.250.000 ( maç başı haric)

Yeni kontratlar puan başı ve o da oynarsa 11 de 100% alabiliyor. Bunlar bir de 15.000 ile 20.000 arası maç başı alıyordu 1 dakika bile oynarsa. 15-16 bütçe açıldı.

Mariano-2.3
Maicon-2.2
Fernando-3.3
Gomis-3.35
Belhanda-3.35
Feghouli -3.85
Badou-2.75

21.100.000 harcandı.

Üst Alt