Levent Nazifoğlu: "Karşı çıktığım transferler oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Karşı çıktığım transferler oldu"

Levent Nazifoğlu: "Hiçbir transferde ben para işine girmedim, karışmadım. Kimsenin de transferlerde para yemediğine ben kefilim."
Levent Nazifoğlu: "Karşı çıktığım transferler oldu. Ancak oybirliği veya oyçokluğuyla transferler için evet kararı çıktı."
Levent Nazifoğlu: "Serdar Aziz transferi, yöneticilerin de olduğu 7 saat süren bir toplantı sonucu gerçekleşti."
Levent Nazifoğlu: "Serdar Aziz transferini kendim bitirdiğimi söyledim çünkü Dursun Özbek'i rahatlatmak ve korumak istedim."
Levent Nazifoğlu: "Köşeme çekilip, futbolla ilgilenmek istemiyorum."
Levent Nazifoğlu: "Ben ortalığı karıştıracağım kadar karıştırdım."

(NTV Spor)

Peki senin para yemediğine kim kefil? Ayrıca sen Serdar Aziz transferine de kefildin. Gördük işte ne kadar kefilsin.

Aysal'ın ben futboldan anlamam ama futboldan anlayanları anlarım dediği gibi Dursun'un da ne futbol, ne futbolcu ne de TD hakkında bir fikri olduğunu düşünmüyorum. Futboldan anlamadığı gibi anlayandan da anlamıyor. Sonuca gelirsek benim iddiam tüm bu transferlerin sorumlusu Mehmet Özbek.

Hagiyi ben transfer ettim dedigi gun bu herife yalanci serefsiz buna guven olmaz demistim

Cunku o kadar bariz yalan atan adamdan korkacaksin. Sonuc yaniltmadi.

Bu yalanci, beceriksiz, cibiliyetsiz hiyarlari GS sk yi yonetmeleri icin oy veren herkesin de Allah bin belasini versin!

Adam bildigin pimi defalarca cekmis :D sirf gk sert gecsin diye yapiyor yonetimi dusur seni sevmeyeyim ama saygi duyayim levent

Dursun'u korumayı Galatasaray menfaatlerinden üstün tutan birinin kulüb ile ilgisi zaten olmamalı, bu haini kulüp üyeliğinden de şutlamak lazım.

karşı çıktığı transfer!!!

C7BoFhGWcAACaF9.jpg

levent gidiyo ama giderken dursunuda çekmeye çalışıyor anladığım.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt