Levent Nazifoğlu: "Lassana Diarra'nın bizden çok garip istekleri oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Lassana Diarra'nın bizden çok garip istekleri oldu"

Nazifoğlu: ''Diarra ile anlaştık ancak Oyuncunun bizden çok garip istekleri oldu.''

Nazifoğlu: ''150 bin Euroluk 2 araba istedi mesela bizden''

Nazifoğlu: ''Bunlar verilir verilmez değil ama Biz hiç bir oyuncumuza Vermediğimiz şeyleri tek bir oyuncuya vermeyeceğimizi söyledik''

Nazifoğlu: ''Bu istekler olunca Biz Diarra'yı istemedik.''

Nazifoğlu: ''Tiote ile görüştük ama sağlık sorunları ciddi boyutta olduğunu söyledi Sağlık heyetimiz, Transferden vazgeçtik.''

Nazifoğlu: ''O anlamda daha önceden de görüştüğümüz De Jong ile anlaştık. Denayer'i City Ceo'su bırakmadı malesef.''

Nazifoğlu: ''Havaalanında bekledi. Çocuk ağladı telefonda düşünün artık. O yüzden dedim Manchester'da bir Aslan Var diye.''

GS TV

yalan söylüyor hiç inanmıyorum bu herife.
selçuk efendiye çuval para sayacaksın diarra iki tane 150 bin euro araba istedi diye vazgeçeceksin öyle mi ?

selçuk efendiye çuval para sayacaksın diarra iki tane 150 bin euro araba istedi diye vazgeçeceksin öyle mi ?

Ya bir şeyi de takdir edin kardeşim, bu adam şu an GS yönetimindeki tek kişi. O olmasa görürdüm sizleri, az hayatta takdir etmeyi de bilin

Sent from my iPhone using Tapatalk

30.000€ev istemiş. Yıllık 360.000€. İKi araba 300.000€
630.000€ yapar. Yıllık en aşağı 4.5m isteyecek 3 yıldan 13.5m + 5m cezasını ödeyecez. Maçbaşı en kötü 10bin versek 30 maça çıksa 300.000€

3 yılda kabataslak 20 Milyon € 'ya çıkar. Bu tür dengesiz ve saçma istekleri olan bir oyuncu, önceki transferleri sıkıntılı, görünen o ki karaktersizin teki. 30 Milyon €'yu gömmediğimiz çok iyi olmuş.

Edit: Ayrıca Selçuk 'un aldığı parayla Levent Nazifoğlu 'nun alakası ne. Ezbere konuşmayın şurda konuşmak için konuşmayın.

Devran mıdır Hakan mıdır herkimse ,doğru söylüyor..Futbolculara araba vermiyorsanız adama extradan 300bin euro verin ve kendisi alsın arabaları :) Yok vermiyorsanız,"alırız veririz de ama" demeyin..Ya adam akıllı tüm gerekçeleri söyleyin ya da alamadık deyin.

Diarra'da diarralik etmesin. En iyisi oldu. Kim takimda Wesley'den daha cok alamaz. Diarra ne yav...

Takimda Dunyanin en iyi 3. olmus futbolcusu var. Kutsal portakal varken kokmus Fransiz peynirine gerek yok

Devran mıdır Hakan mıdır herkimse ,doğru söylüyor..Futbolculara araba vermiyorsanız adama extradan 300bin euro verin ve kendisi alsın arabaları :) Yok vermiyorsanız,"alırız veririz de ama" demeyin..Ya adam akıllı tüm gerekçeleri söyleyin ya da alamadık deyin.

Kardeşim meseleye dümdüz bakma. Ev, araba ot bok isteyen adam oynamaya gelmez. Sana sözleşmedeki maddeleri kilitler, sonra sakatım cezalıyım sezonu geçirir. Başka nasıl bir gerekçe olabilir.

Bence siz olayı anlamamışsınız. Normal şartlarda oyuncuyla anlaşılmış. Oyuncunun ceza sorunu çözülmüş Adam gelmek üzereyken ekstra ev, araba gibi talepleri olmuş. 4.5 milyon alması beklenen adam araba için, anlaşmayı bozacak noktaya geliyorsa niyeti bozuktur. Üstelik yönetimin söylediği cümle de haklı. Adam normal anlaşmanın dışında araba istiyor. Sneijder, Muslera vb. almıyorken Diarra'ya neden alalım.

Baksın işine.

futbol oynamaya gelen bir adam her türlü gelir.. bu adamın futbolla ilgisi yok.. sen Diarra'ya 2 tane 300 bin euroluk araba alınca diğer oyuncular istemeyecek mi ?? takımdaki huzur bozulmayacak mı ?

Üst Alt