Levent Nazifoğlu'ndan Gündeme Dair Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu'ndan Gündeme Dair Açıklamalar

c52d89bb56fb4264beca2c2606aed060.jpeg

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Danimarka Kampı'nda futbol takımımıza eşlik ediyor. Nazifoğlu GS TV muhabiri Deniz Gülen'e yaptığı konuşmada Bruma'nın kalacağını yineledi, transfer için "Çok yakında o müjdeleri vereceğiz" dedi.

"KALİTE VE TECRÜBEMİZLE..."

Levent Nazifoğlu, takımımızın 3-1 kazandığı Aarhus karşılaşması için "Aarhus, Danimarka'daki ilk 2 maçında 6 puan kazanmış bir ekipti" dedi ve "Bizden bir ay daha fazla idman yapan bir takımdı. İlk dakikalarda biraz baskılı bir oyun oldu ama bizim çocuklar kalite ve tecrübeleriyle rakip takımı aşmayı başardılar. Özellikle ikinci yarı güzel bir oyun sergilediler ve güzel bir galibiyet aldık" dedi.

"DAHA NE YAPMAMIZ GEREKİYOR?"

Levent Nazifoğlu, Bruma hakkında yapılan spekülasyonlara son noktayı koydu: "Evvelki açıklamalarımda da Bruma'nın bizimle kalacağını söylemiştim. Kalacağını ispatlamamız için daha ne yapmamız gerekiyor bilmiyorum. Devamlı, 'gidiyor, kalıyor' deniyor. Taraftar merak etmesin, Bruma Galatasaray'da kalacak."

"PLAN İŞLİYOR"

Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Nazifoğlu, takımın kamp sürecinin çok iyi ilerlediğini söyledi ve lige kadar hazır bir Galatasaray olacağını belirtti: "İlk kampta bir yükleme yapıldı; çocuklar yavaşladı. Şimdi de hızlandırma antrenmanları yapılıyor. Önümüzde bir Manchester United maçı var, bizim için ciddi bir sınav olacak. Sonra da kupada Beşiktaş ile oynayacağız. Bence lige hazır olacağız, planlarımız yerinde işliyor."

"ALACAĞIZ"

Nazifoğlu, taraftarın beklediği transferler için yakın zamanda müjdeyi vereceklerini belirtti: "Transferlerin bu kadar gecikme nedeni, konuştuğumuz isimlerin önemli futbolcular olması ve Türkiye'nin gündeminden dolayı çekingen yaklaşmaları. Daha evvel de söyledim. Alacağız! Çok yakında o müjdeleri vereceğiz."

Levent Nazifoğlu: Taraftar Merak Etmesin - GALATASARAY.ORG

Levent Nazifoğlu’ndan Gundeme Dair Acıklamalar

Son düzenleme:
valla bi yüzü eskimeyen söylediği yalanı ortaya çıkmayan bu kalmıştı . düzgün bir adama benziyo ama bu yönetimde kimseye güvenmem ben icraat istiyoruz normal şartlar altında 2önlibero,2forvet,yedek sol bek,yedek sağ bek lazımken biz sadece 2 forvet 1 önliberoya fitiz ama 1 forvet bile alırsak şaşırıcak duruma geldik

Yalaannnnn.

Dikkat ederseniz dursun artık hiç bir yere çıkmıyor.

Taraftarı oyalayacak yeni bir yüze ihtiyaç vardı bu garibani bulmuşlar.

Amaç zaman geçirip arazileri sessizce genel kuruldan geçirmek sonra ver elini istifa.

HELAK OL DURSUN

"Transferlerin bu kadar gecikme nedeni, konuştuğumuz isimlerin önemli futbolcular olması ve Türkiye'nin gündeminden dolayı çekingen yaklaşmaları. Daha evvel de söyledim. Alacağız! Çok yakında o müjdeleri vereceğiz."

Bu lafları geçen sene de çok duyduk sonumuz hüsran oldu. İnşallah bu sefer de bizi yemiyorsunuzdur. Önemli futbolcu dedikleri Diarra'yla Bas Dost'sa güzel olur. 2 orta saha 2 forvetle bu takım yine şampiyonluğa oynar.

İlk konuşmasında gerçekten içten olduğunu düşünüyorum. Şu an ise adım adım 2. cüneyt tanman olma yolunda ilerliyor. İçimden geçen ise söylediklerinin doğru olması..

Transferlerin bu kadar gecikme nedeni, konuştuğumuz isimlerin önemli futbolcular olması ve Türkiye'nin gündeminden dolayı çekingen yaklaşmaları. Daha evvel de söyledim. Alacağız! Çok yakında o müjdeleri vereceğiz."
anlamı : transferler devre arası yapılacak tabi o da kesin değil

Bu zamana kadar doğru dürüst demeç veren kulüp çalışanı gördünüz mü adam hiç değilse bir şeylere değiniyor ve haberdar oluyoruz. Bu seferde çok mu konuşuyor oluyor.:eek:

Üst Alt