Levent Nazifoğlu'ndan İstifa Sonrası İlk Açıklama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu'ndan İstifa Sonrası İlk Açıklama!

levent.jpg

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu istifa etti. Sarı-Kırmızılı takımında son dönemin tartışılan isimlerinden olan Levent Nazioğlu görevinden ayrıldı.

Nazifoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, görevinden istifa ettiğini söyledi.

Kimsenin kendisinden istifa etmesini istemediğini anlatan Nazifoğlu, "İstifa kararı tamamen bana ait. Çok yoruldum. Bu futbol ortamını hiç sevmedim." ifadelerini kullandı.

A Spor'a da açıklamalarda bulunan Nazifoğlu, "Ben şu an görevi bıraktım. Galatasaray'da maskeli balo oynanıyor. Tudor'a sezon başı çalışma imkanı verilmesi lazım. Dursun Özbek, Galatasaray'ı düze çıkaracak bir karaktere sahip. Kendisine bir kırgınlığım yok. Kendisi rahat bırakılması lazım. Medya korkunç derecede yalan yazılar yazıyor. Kimse hesabını sormayınca da yeniden haberler çıkıyor. Yönetimden iki isim, Dursun Özbek'i zor durumda bırakıyor ama isim vermeyeceğim. Camiada onun karşısında olan insanlar var." diye konuştu.

Medya korkunç derecede yalan yazılar yazıyor. Kimse hesabını sormayınca da yeniden haberler çıkıyor.

:red:

nazifogluna kızmanın alemi yok adam piyondu ve harcandı aldıgı oyuncuları kendimi gidip buldu serdar haric

hepsini özbek hırsızları aldırdı özellikle o sakallı olan leventi medyanın önüne attılar silkelesin taraftar v medya diye

önetimden iki isim, Dursun Özbek'i zor durumda bırakıyor ama isim vermeyeceğim. Camiada onun karşısında olan insanlar var." diye konuştu.

Allah onlardan razi olsun

Kongreyle oyle bir guclu bagim olsaydi su an istanbulda kulis yapiyordum

ama ben luxor da tapinaklari geziyorum

malesef beni Gs deki menfaatlerle ortusturemezsiniz ama sanirim umursamazligim da sizi geriyor
Can

glory hole ?

Son düzenleme:
ya daha önce sanki sehir semberek aciklama yapan kendisi degil, simdi ne olduda birdan dursuna tekrar sahip cikin diyor? acaba büyük bakan leventin cebine biraz corba parasimi verdi gidinci arkamizdan sallama diye?

Maskeli balo dedikleri genel kurul üyesi elit beylerin birbirlerini fikfikledikleri elit bir organizasyon.

fapatalk'dan gönderildi.?

Kongreyle oyle bir guclu bagim olsaydi su an istanbulda kulis yapiyordum

ama ben luxor da tapinaklari geziyorum

malesef beni Gs deki menfaatlerle ortusturemezsiniz ama sanirim umursamazligim da sizi geriyor
@Can

glory hole ?

Hayır.Benim tepkim Yarsuvat'ın dediği elitlik olayını desteklercesine bir mesaj atmandı.Yoksa Galatasaray Kongresi'nin spor kulübünü umursamadığını anlayalı çok oldu.

Giderken bile konuşuyor.
Bari adam akıllı itirafta bulunda yanında bir kaç kişi daha götür.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Üst Alt