Levent Nazifoğlu'ndan Taraftara Tehdit! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu'ndan Taraftara Tehdit!

penKYULWGkKUnbLchZ-8PQ.jpg

Levent Nazifoğlu: "Otobüse tekme atma, futbolcuya küfür etme bir daha tekrarlanırsa taraftarları şikayet edeceğim."

Levent Nazifoğlu: "Takım otobüsündekilere yumruk atmaya kalktılar. Bu çok kötü yerlere gider! ultrAslan göndermiş herhalde çocukları, öyle yazıyor"

Levent Nazifoğlu: "Fiziksel temas olmadı, sadece teşebbüs oldu. Ama bunun altından kimse kalkamaz. Bütün takım yöneticilerine sesleniyorum susmayın."

Levent Nazifoğlu: "Tudor ve Sneijder arasında en ufak bir sorun yok."

Levent Nazifoğlu: "Antrenmanlar daha sıkı oluyor, futbolcular da kolay antrenman istiyor tabii."

Levent Nazifoğlu: "Burası kimsenin çiftliği değil. Burası Galatasaray kulübü dünyanın en önemli markalarından."

Levent Nazifoğlu: "Podolski'yi şuan verseydik 3 milyon Euro'dan daha fazlaya verebilirdik."

Levent Nazifoğlu: "Japonya'da lig Mart ayında başlıyor. O yüzden 1,5 milyon veririz dediler sezon sonu için. Biz arttırdık 2.6'ya kadar çıkarttık."

Levent Nazifoğlu: "Bir maçta Beşiktaş aleyhine hata yapıldı gördük Efendi Beşiktaş'ı..."

Levent Nazifoğlu: "Ali Dürüst'e sesleniyorum. Hiç mi vicdanın sızlamıyor. Galatasaraylılığı hiç aklına gelmiyor mu!"

Levent Nazifoğlu: "Önümüzdeki sene bu federasyonla çok zor yürür bu iş."

Levent Nazifoğlu: "Tudor'un takımla ilgili en ufak bir rahatsızlığı yok. Önümüzdeki yılla ilgili kararlaştırılmış bir şey, bir liste falan yok."

Son düzenleme:
Hssktr lan oradan manda. Yediğin komisyonların hesabını ver.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam şöyle bir cümle kurdu inanılmaz: "Bir çok takımda yönetim istifa gibi şeyler oluyor, yöneticiler pıspıs oturuyor orada, birlikte bir şeyler yapmalıyız"

Ne yapacaklarmış acaba?

adnandan beter sonunuz,sonrasında ise GS hakettigini bulacak,2012-2013den fazlasını hem de.

Son düzenleme:
Üst Alt