Levent Şahin - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
cacik.jpg

sahada takımın hakkı yenirse kukla gibi izle diye de terim mi dedi? rapçi davala bile bundan çok yırtıyor kendini. ha bunu tutan da terim o ayrı mesele de işin teknik taktik boyutu değil artık, rakiplerine 10 hafta çıkmayan kart sana çat çat çıkartılırken yardımcı antrenörün izliyorsa yapabileceğinin zekatını bile kulübe veremiyor demektir.
Kardeşim levent veya fatih terim veya x kişi kenarda afedersin kıçını yırtsa neyi değiştirecek.saha kenarına gelene kadar yönetimsel bazda takımın hakkı korunamıyor zaten.Şimdi sahada haksuz verilen bir kararda ne kadar itiraz edersen seni her türlü cezalandırıyorlar.hatta hiçbirşey yapmasan yine ceza veriyorlar.valla bugün seyirci de olsa kenarda terim de olsa hakem istediği gibi işler maçı senin bahsettiğin konuya çok takılmıyorum

Kardeşim levent veya fatih terim veya x kişi kenarda afedersin kıçını yırtsa neyi değiştirecek.saha kenarına gelene kadar yönetimsel bazda takımın hakkı korunamıyor zaten.Şimdi sahada haksuz verilen bir kararda ne kadar itiraz edersen seni her türlü cezalandırıyorlar.hatta hiçbirşey yapmasan yine ceza veriyorlar.valla bugün seyirci de olsa kenarda terim de olsa hakem istediği gibi işler maçı senin bahsettiğin konuya çok takılmıyorum

doğru da levent kenarda olsa ne olur olmasa ne olur? cezalandıracaklarsa levent'i cezalandırsınlar. hatta bugüne kadar terim'in en azından saha içindeyken aldığı cezaları da bu yardımcıları üstlenmeliydi. heriflerin zaten bir katkıları yok, bunu yapamayacaklarsa neden varlar ki. sergen'in tasmalısı murat şahin bile yarım sezonda bu pasiflerden daha çok fayda sağlamıştır saha içinde itirazlarıyla. yönetim kademesi zaten başka bir olay, şampiyonlukları da tescillettirmeden giderlerse makbule geçer.

Zamanı geldiğinde gs leaks falan çıkarsa bu herifle ilgili olan sayfaları ayrıca dikkatle okuyucam

kim bilir niye geldi,ne vasıfla geldi,ne yapıyo,ne kadar para alıyo çok merak ediyorum

Hoca etebo şener akbaba falan yazarken, aman durun hocam abartmayın sizde diyemediniz mi sen ve ümit davala
KUKLAdan bir farkınız yok TFF takımları bile size takım emanet etmez

Üst Alt