Levent Şahin - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
geriden topla cikarken zorlaniyoruz gecen sene bu kadar zorlanmiyorduk. dr leventin gidisinin etkisi var mi acaba diye tespit sictim :d
Yok ya, sanmam. Mevzu orta sahada bence. Gedson'un yeri dolmadı. Taylan stoperlerden 20 km ötede takılıyor bok varmış gibi. Berkan haricinde stoperlere yaklaşıp pas istasyonu olacak adam yok şu an orta sahada. Cica öyle biri değil zaten, ondan beklememek lazım.

isimlerden ziyade sahaya yerlesiminde bir sikinti var gibi ama bekleyelim biraz daha
O da olabilir tabii, dediğin gibi beklemek lazım.
Yukarıda da editledim. Pas almaya gelen bir Berkan var şu an. Taylan garip şekilde stoperlere yaklaşıp pas almaya gelmiyor. Halbuki ilk onun gelmesi lazım. Artık onun mallığı mı yoksa sıkıntı sistemde mi bilmiyorum. Cica'ya bu rolü veremeyiz, Fegh desen şu fizik kalitesiyle zor. O git geli yapacak kondisyonu yok şu anda. Kılınç yapabilir belki ama tutmuyorum onu da ben.

O da olabilir tabii, dediğin gibi beklemek lazım.
Yukarıda da editledim. Pas almaya gelen bir Berkan var şu an. Taylan garip şekilde stoperlere yaklaşıp pas almaya gelmiyor. Halbuki ilk onun gelmesi lazım. Artık onun mallığı mı yoksa sıkıntı sistemde mi bilmiyorum. Cica'ya bu rolü veremeyiz, Fegh desen şu fizik kalitesiyle zor. O git geli yapacak kondisyonu yok şu anda. Kılınç yapabilir belki ama tutmuyorum onu da ben.
aslinda mac icinde belli periyotlarda cok iyi yapiyoruz bu geriden oyun kurma isini ama bazen de(randers maci 2.yarisi, hatay maci ilk20dk giresun ilk yari) siciyoruz resmen.

ben psv 2.macindan beri takimi begeniyorum ama mac icinde iyi oynadigimiz dakikalari artirmamiz ve bazi kroniklesmeye yakin problemleri de cozmemiz gerkiyor. bekleri oyun kurulumuna dahil etsek o sictigimiz sureler azalacak aslinda ama yapamadik suana kadar

Üst Alt