Levent Tüzemen: "Mayıs'ta seçim kararı çıkacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Tüzemen: "Mayıs'ta seçim kararı çıkacak"

Sabah Gazetesi Yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'ın son durumunu değerlendirdi. İşte Tüzemen'in sarı-kırmızılılarla ilgili yaptığı yorum:

"Futbolda üç kural var, iyi besleneceksin, iyi çalışacaksın ve iyi dinleneceksin. Birçok gazetede yer aldı maç yorumum. Demiştim ki, "Niye Selçuk sakatlanmıyor bu idman temposunda?" Çünkü kendine iyi bakıyor da ondan... İyi dinleniyor, çalışıyor ve sakatlanmıyor. Selçuk, Tudor'la ikinci baharını yaşar. Ama herkes sonuçlara bakar, kim çok koşmuş, ona bakmaz.

İddia ediyorum, Tudor devre arası gelmiş olsa ve transfer mühendisliği ona bırakılsa bugün Galatasaray zirvenin ortağı olurdu. Artık zirveyle koptu, ikincilik için uğraşıyorlar, 8 puanı kapatma imkanı yok.

Tudor'un geleceğini belirleyecek olan bence mali kongredir. Bu mali kongre Galatasaray'ın geleceği ile ilgili çok şeye gebe. Neden? Çünkü Galatasaray'da çok önemli toplantılar var. Galatasaray'ın ekonomik yapısı, harcamaları ve yönetimi masaya yatırılıyor. Buralarda yönetim için, "Mayısta seçime git, yoksa ibra olmazsın" kararı çıkacak. Net söylüyorum. Mayısta seçim kararı çıkacak, herkesin bakış açısı bu. Bunu yaptığın takdirde Galatasaray'ın ya yeni yönetimi olacak ya da başkan Dursun Özbek geliştirilmiş bir yönetimle devam etmek zorunda kalacak. Bu yönetim değişebilir. Tudor'un bir lafını okudum bu arada, "Oynadığınız oyundan keyif alın, sonuçlara bakmayın." İyi de burası Galatasaray, burada sonuç almak zorundasın. 'Takım koşsun' deyip geçilmez, burası atletizm takımı değil."

Gama Spor

Levent kadar boş beleş adam yoktur.
Dursun geliştirilmiş yönetimle devam edecekmiş tam sığır
Versiyon yükseltilecek dursun gidecek dursun1 gelecek

Dursun'u tekme tokat kovmadıktan sonra boş işler.

Kaza ile seçime gidilir ve Dursun tekrar seçilir...

Galatasaray benim için tamamen biter, çünkü 30-50 tane 65 yaş üstü kart kullanan bunak prostatlı yüzünden ben böyle rezillikler çekemem.

Dursun apaçık ihanet-delalet-gaflet içerisindedir ve bunu göre göre hala müdahale etmeyenler, Dursun'dan daha büyük hainlerdir.

Yapamıyorsanız bu işi, 2008 ve öncesi üniversite mezunu taraftarlara yıllık 250TL'lik üyelik satın ve taraftar seçim oylamasına katılsın. Artık beyni çürümüş kuru kafaların işi yok bu camiada.

En önemlisi futbol şubesi Dursun Özbek salağı yönetim değiştirse bile orada kardeşini tutar.

O yüzden tekme tokat dövülerek hem kendisi hem kardeşi gönderilmeli

Riva ve Florya malum odaklara peşkeş çekildi. Galatasaray'ın para edecek çok fazla malı kalmadı.
Aptal aptal futbolculara deli gibi para harcandı ve ilgili kişiler zengin edildi.
Futbol takım Anadolu kulübü seviyesinde ve şampiyonluk potasında olması için deli gibi transfer lazım ancak para yok.
Hemen hemen her türlü branşta rakiplere her anlamda rezil olundu.
Bu yönetim misyonunu tamamladı muhtemelen, artık bırakabilir, zira daha fazla zarar verme imkanı kalmadı gibi.

buna inanip umutlanmaya gerek yok.
Yalan söylüyor.
Gecen senede mayis 2016 da secim olacak diye havliyordu, sonuc? Dursun hala görevde.

Riva ve Florya malum odaklara peşkeş çekildi. Galatasaray'ın para edecek çok fazla malı kalmadı.
Aptal aptal futbolculara deli gibi para harcandı ve ilgili kişiler zengin edildi.
Futbol takım Anadolu kulübü seviyesinde ve şampiyonluk potasında olması için deli gibi transfer lazım ancak para yok.
Hemen hemen her türlü branşta rakiplere her anlamda rezil olundu.
Bu yönetim misyonunu tamamladı muhtemelen, artık bırakabilir, zira daha fazla zarar verme imkanı kalmadı gibi.
Küme de mi düşürmesinler?Sabırlı olun.Daha misyonlarını tamamlamadılar.

leventtuzemen‏ @leventtuzemen1
Herkese merhaba, 2 yıl aradan sonra yeni hesabımla Twitter dünyasına döndüm. Eski hesabım hacklenmiştir, bu konu savcılıktadır, bilginize.

Üst Alt