Leyla ile Mecnun | Yayından Kaldırıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leylamecn.jpg

Beyler TR'de yapılmış en makara dizi budur. Absürd komedinin tillahıdır. Çarşambaları yayınlarınıyor TRT-1 de. Sakın kaçırmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Leyla ile Mecnun

Dün akşama doğru denk geldi, izledim biraz. Epey güldüm. Halktan uzak olmayan, toplumun gerçekleriyle iç içe bir komedi yapmışlar.

Dün akşam ben de denk gelerek azıcık izledim; fena değil gibi görünüyor. Ama TRT'de yayınlandığı için tutacağını düşünmüyorum.

dün denk geldim bende özel bölümdü sanırım bugün yeni bölümü var,

mükemmel bir komedi anlayışı var dizinin senaristleri yetenekli belli. Eski Türk filmlerinin o klasik senaryolarının güzel bir şekilde komediye çevirip tekrar sunuyorlar emekleri karşılığını bulur umarım.

Bütün bu olumlu şeyleri geçtim sırf o kız izlerim diziyi bildiğin huri ya melek melek :):)

Ahanda benim dizi 3 bölümünü de izledim mecnun ve babasi müthisler bugün de yeni bölüm var

Burhan Altıntop'tan daha bomba bir karakter varsa o da İsmail abidir , sen nesin öyle her mimik her hareket komedi..

İzleyenler açısından bir orta nokta yok sanırım, ya hiç beğenmiyorlar ya da çok beğeniyorlar :) Ben çok beğenen tarafındayım, İsmail ve Erdal karakterleri mükemmel gerçekten :D

[video=youtube;XGkcrQhc3kk]https://www.youtube.com/watch?v=XGkcrQhc3kk[/video]

Süper yapmışlar.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt