Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !

G.Saray bizi mahvetti!

Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka ile yorumcu Mustafa Denizli, dün Galatasaray ile ilgili ilginç yorumlarda bulundu.

06/03/11 10:25

Büyüka “Kendimiz ettik kendimiz bulduk diyorlar. Buna katılmıyorum. G.Saray’ın kötü gidişinin Türkiye’nin moraline, camiasına etkisi var. Ben yayıncıyım, beni karaya

oturttun kardeşim. Şimdi Galatasaraylı gelip kutu mu alacak benden. Ver 300, 400, 500 derken istemesini biliyorsun. Helali hoş olsun ama karşılığını verin kardeşim.

Bizi bitirdiler. Vallahi bitirdiler, duman olduk. Lig TV’de 7. sınıf program yapamazsın, 1.

sınıf yapacaksın. Galatasaray’da 3. sınıf adamla oynayamaz” diye konuştu.

Mustafa Denizli ise “Galatasaray artık gazı kaçmış gazoza benziyor. Ben olsam Culio, Stancu, Zapata, Neill ve Kazım’ı kadroda düşünmem” yorumunu yaptı.

Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !

Lig TV’de 7. sınıf program yapamazsın, 1.

sınıf yapacaksın. Galatasaray’da 3. sınıf adamla oynayamaz

Adam haklı...

Geçen gün lig tv mi iptal ettim. Faks mesajımda da Galatasaray ın böyle bir takım ile oynamasına bu parayı vermem dedim:) Sanırım şansal okumuş mesajımı :D

Geçen gün lig tv mi iptal ettim. Faks mesajımda da Galatasaray ın böyle bir takım ile oynamasına bu parayı vermem dedim:) Sanırım şansal okumuş mesajımı :D

Ben daha sezon başı iptal etmiştim o zamandan görmüştüm olacakları :)

Seni karaya oturttular biz sapa oturduk.

M.Denizliyede bir tavsiyem en yakın tam tesekküllü bir devlet hastanesinde bir kontrolden gecsin önce yerli cöpler temizlenicek sonra yabancı cöpler gidecek

KAZIM

NEİLL(gitmek isterse)

KEWELL

ZAPATA

İNSUA

STANCU(Kiralık olarak)

BAM

Aydın

Hakan

Gökhan Zan

Serkan Kurtuluş

zaten gitmeli de.CULİO iyi yedek olabilir takıma iyi bir kadro kurulsa dahi.YEKTA ise daha çok oynamalı.Orta sahaya en az 2 Türk oyuncu(Üst düzey),sağ bek,sağ açık,Yerli Stoper,Yabancı Stoper,Yabancı Kaleci,Yerli Santrafor alınmalı.

Ama bu yönetim yapmamalı bunları,çünkü gidenlerden daha kötüsünü alma ihtimalleri çok yüksek.Bunlar gerçekleşirse eğer ve TAKIM OLABİLİRSEK Şampiyonluğa da oynayabiliriz seneye yine.

Hakemler de bizi mahvetti ama biz konuşuyor muyuz hiç ?

Rijkaard gönderildiğinde hemen koşup iptal ettirdim .

Gerek kombinem, gerekse başarısızlık yüzünden ben de devre arası iptal etmiştim.

bende izlemiştim bu programı.Şansal amcam çok haklı...

Adam haklı LigTv de ciddi zarar görüyo bizim yüzümüzden Galatasarayın bu kadar kötü olmaya hakkı yok!

Yapılan 15 yorumda - ben de dahil - şu ana kadar forumdan 5 kişi iptal ettirdiğini açıklamış,

Türkiye genelinde sayı, hiç de azımsanmayacak ölçüdedir sanıyorum.

Adnan Bey, hem çalmaya hem söylemeye devam etsin.

Gerek ruh saglıgım Gerekse Kişisel protesto etmek icin bende kacak izliyodum artık izlemiyorum.

adam haklı adam bu işe para yatırıyor sponsorlar iç işlere karışmakta haklı bence

Ben D-Smart aldigima yaniyorum oda karpaty liev maci gunu :eek:

Üst Alt