lig tv spikerleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lig tv spikerleri

Cevap: lig tv spikerleri

hep ayni yorumlari yapiyorlar 2 senedir özellikle mesela sesi kisik bir adam var hep mustafa eyi 'midir nedir 2 senedir aynisini diyip duruyor, seside cikmiyor garibimin.

Sen onu birde Fener maçı anlatırken dinle...

Mübarek Türkiyenin dünya kupasında final maçını anlatıyor sanki...

Hoş Türkiyenin maçını anlatsalar o kadar heyecan yapmazlar ya...

hep ayni yorumlari yapiyorlar 2 senedir özellikle mesela sesi kisik bir adam var hep mustafa eyi 'midir nedir 2 senedir aynisini diyip duruyor, seside cikmiyor garibimin.

Bir ara ezik beşiktaş taraftarının yaptığı küfürlere eşlik edecek sandıran it kuruları.

Şerefsiz tohumları.

Adi pislikler.

Bir Galatasaray'lıya ''acaba beşiktaş gol atarsa ne tepki verir bu şerefsizler'' dedirtip sonucunu merak ettiren itler.

nedense galatasaray maçları dışında her maçta sadece spikerlik yaparken bizim maçlarımızda yorumcu olup resmen o an bütün medyayı oyuncularımıza kışkırtıyor.

dun fener macında fbnin bir direkten donen topunda ligtv spikeri kendini tutamayıp "neler kacıyor ya.. inanamıyorum" gibi birsey soyledi. (tam hatırlamayamadım)

bunu net bir sekilde agzından kacırdı.

yeani bu sey gibi degil misal;

yamulmuyorsam fernandes ibb macında olimpiyatta guzel bir gol attı ve arkadan ligtv spikerinin su sesinini duyduk "ooovvvv" . bu golun guzelligine verilen dogal bir tepki.

dun fb-ts macında agzından kacırma, konumunu belli etme oldu.

melo mu vurur engin mi ?? Valla bilemedim ki melih ne desem.. Ya hacı ben tercihimi selçuktan yana kullanıyom sen naparsan yap. selçuuuuuuuuuuuk ve goooooooooool..

Mallar NET.

Şikebahçe maçlarında kendilerinden geçip vücutlarında maç sonrasında yırtıklar oluşturacak sesler çıkaran haybecilerdir

hepsi ayrı bir nonoş. hele beşiktaş macında o 2 melihe az küfretmedim. nerdeyse macı sattı demedikleri kaldı beşiktaşa.

Geçen haftaki maçta, 2 Melih tam bir skandaldı, sanki Bjk' nin karşında Yunan takımı varmışcasına sunum yaptılar.

yapmacik hareketlere bir son versinler artik.

özellikle Galatasaray maclarinda nasilda dikkat ediyorlar yanlis bir sey söylememek icin.

ercan taner mesela her takimin macini büyük bir coskuyla anlatirdi, en iyi spikerdir kesinlikle. adam maci yasiyor adeta.

maca motive olmasini bilen spikerler lazim.

lig tv spikerleri normal maçlarda gs düşmanlığı yapmıyorlar hatta bjk ve ts maçlarıda böyle ve hatta arenadaki ilk maçta öyleydi ama kadıköydeki maçlarda o kadar taraflı oluyorlar ki çünkü fenerbahçelilerin en büyük hedefi bizi yenmektir biliyorlar coşturuyorlar adamları kahvelerde evlerde . bugune gelince kesinlikle fenerbahçe taraftarı bir yayın yapacaklar fenerbahçe geri döndü havalarına insanları sokarak play off sürecinde ümitlenmelerini sağlayıp izlenmeyi hedefleyecekler . esas karakter problemi budur bence paraya göre hareket etmek.

Melo'nun Fener'e attığı gol sonrası ''Birazda istem dışı vurdu'' diyecek kadar ileri gitmiştir bu şerefsizler.

Ama Forum'da sevenleri çoktur.

Üst Alt