Lig TV'den futbolseverlere sürpriz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'den futbolseverlere sürpriz

Digiturk yeni sezonda LİG TV-1, LİG TV-2 ve LİG TV-3 adlarıyla 3 ayrı futbol kanalını yayına sokacak...

Şike skandalı nedeniyle yaşanan belirsizlik yüzünden yeni sezon öncesi hedeflediği kutuyu satamayan Lig Tv, futbolseverleri mutlu edecek bir sürprize hazırlanıyor.

Bahri Havadır'ın tam ve tek yetkili olduğu LİG TV-1'de Spor-Toto Süper Lig maçları, NTV'den geçen Zeynep Acar'ın tam ve tek yetkili olduğu LİG TV-2'de eski maçlar, futbol nostaljisi ve eskimeyen yıldızlar, Mehmet Özkan'ın tam ve tek yetkili olduğu LİG TV-3'de de Avrupa Ligleri yer alacak.

Üç kanalın ayrı ayrı ekipleri olmayacak, üçü de ortak havuzdan faydalacak.

Spor: Lig TV'den futbolseverlere sürpriz haberi, Mehmet Özkan, Zeynep Acar, Bahri Havadır, Lig Tv, Spor medyasi

Değerli Arkadaşlar,

9 Eylül 2011'de başlayacak Süper Toto Süper Lig öncesi Lig TV ve Spormax kanallarımız revize edilerek, Lig TV 1, Lig TV 2 , Lig TV 3 kanallarına dönüştürülecektir,

Bununla berber Lig TV organizasyonumuzda da bazı değişiklikler olmuştur.

Yeni yapılanmaya göre Lig TV Genel Yayın Yönetmeni'ne bağlı 4 ayrı departmandan oluşan Lig TV'de organizasyon şu şekildedir;

Program Departmanı başında vekaleten bulunan Sayın Murat Açıkgözoğlu Program Yöneticiliğine asaleten,

Yine Program Bölümümüz altında yeralan İçerik Birimi, Yayın Yönetim Birimi ile birleştirilerek Birim Yöneticiliğine Sayın Zeynep Acar,

Haber Birimi bugün itibarıyla ayrı bir departman olup

Departman Yöneticiliğine Sayın Aybars Hünalp,

Yayın Hakları ve Koordinasyon Departmanı'nın mevcut

sorumluluklarına Yapım ve Prodüksiyon eklenerek Departman Yöneticiliğine Sayın Bora Koçyiğit atanmıştır.

Teknik Departman Yöneticisi Sayın Erkal Filiz ise mevcut görevine devam edecektir.

Kanal Sorumluları ise ;

Lig TV 1 Kanal Sorumlusu olarak Sayın Bahri Havadır,

Lig TV 2 Kanal Sorumluları Sayın Fatih Edipoğlu ve Sayın Zeynep Acar

Lig TV 3 Kanal Sorumlusu olarak Sayın Mehmet Özkan atanmıştır.

Teknik Departmanı altında IT Broadcast Birimi oluşturularak Sayın Hakan Pehlivan Birim Yöneticisi olarak atanmıştır.

Tüm arkadaşlarımıza çalışmalarındaki başarılarının devamını dileriz..

LİG TV ORGANİZASYON

UçanKuş

Cevap: Lig TV'den futbolseverlere sürpriz

Bahri Havadır, iki cümleyi bağlaç ile bağlayaman adam, gidip kanal mı yönetecek?

Futbolseverler Ligtv'ye sürpriz yapsa, decoder almayarak, olma mi?

Son yaşananlardan sonra müşterileri için sözde yenilik yapma hamlesi gibi duruyor, oldukça zorlayıcı. Tek kanalda zaten üçe bölünen yayınlar yapılıyor ve buna rağmen yayın sıkıntısı çekip tekrarın tekrarını dahi sürekli vermek zorunda kalıyorlardı. Asıl amacında yapılan yayınlara ayrı kanal tahsis etmek olduğunu düşünmüyorum. Yabancı lig maçları ve basketbol ligi maçlarının çakışma ihtimalinden dolayı bu tür bir yapılanmaya gitmişlerdir.

Başlığı okuduğumda, daha fazla abone yapabilme adına, fiyatlarda indirim ve daha uzun taksit yapılıyor diye algıladım. Fakat öyle bir durum söz konusu değil. Sürpriz bunun neresinde?

Bahri şansala yalakalık yapa yapa kanalın başına geçtin helal olsun sana :)

Merak etmesinler, Yeni sezonda Lig TV'ye çok güzel süprizlerimiz olacak :)

Ben de ilk başta fiyat indirimi falan düşündüm, içeriğini okuyunca büyük bir sürpriz oldu !!

peyyyy,ne büyük sürpriz , çok da umurumda lig tv nin ne yaptığı ,internetten izlerim macları :D

Üst Alt