Lig TV'den Ömer Güvenç de Bu İşin İçinde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'den Ömer Güvenç de Bu İşin İçinde!

Cevap: Lig TV'den Ömer Güvenç de Bu İşin İçinde

Şimdi sıkıyorsa bu herifi TT Arenada maç öncesine koysunlar..(!) İt oğlu it.. Ahlağını s*******m..

2009-05-22_ligtv446.jpg

Tiplere bak.:SS:

Allah topunuzun belasını versin.

bugün mactayım zaten. ömer güvenc gelsin stada ona diyeceklerim var.

Ulan ağzında diş yok utanmıyorsun ,pisligtv nin yetersiz ,mal ve ahlaksız personeline örnektir bu adam,en başında da objektif sansar hepinizi öpeceğiz tek tek ,hepinize sıra gelecek...

Lig tv

Verdiğim tüm paralar haram, zıkkım olsun. Şeref yoksunları.

İnşallah önümüzdeki yıllarda bunlar kat ve kat çıkar cebinden Kara Mehmet.

ya sunlari okuyunca AYKUT $EREFSIZININ de bu isin icinde oldugu nasilda belli oluyor ... sormazmi adam ba$kanim nerden biliyorsunuz bunlari diye ... $erefsiz köpek bide naums naralari atiyor ...

bende onu soracaktım azize bu bilgileri aykuta söylenmezse ne yararı olacak mutlaka aktarıyordur sordugunda öyle duydum diyip geçiştiriyordur.

dünyada bunun örneği olduğunu sanmıyorum..hep söylenirdi azizin kukla maaşlı gazetecileri var diye demekki gerçekmiş...allah hepinizin belasını versin şerefsizler futboldan soğuttunuz milleti...

arkadaslar suclu olanlar zirt pirt yürüyorda,biz neden haksizliga ugradigimiz halde yürümüyoruz.TFF LIGtv bunlara büyüklügümüzü göstermeliyiz.yeter artik

vay serefsiz kadroyu aktarmis resmen... ne komplolar kurulmus o derbide firatta satmisti maci ona ragmen neredeyse kazaniyorduk. gecen sezon 8.bitirmedik aslinda bence sampiyon olduk !

Üst Alt