Lig TV'nin Çizdiği Ofsayt Çizgisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'nin Çizdiği Ofsayt Çizgisi

bu dekoderciler bizi kandırıyo ya, çizgiyi çektikleri pozisyonda topa bakın. Elmander topa vurduktan sonra çekilmiş top neredeyse kaleciye gelmiş.

azsjpg-20512346-212719916.jpg

bu da tam vururken

ads_z.png

https://s14.postimage.org/4meromxlb/ads_z.png

Cevap: Lig TV'nin çizdiği ofsayt çizgisi

Oftaş-Fenerbahçe maçından bir ofsayt çizgisi vardı bir de, gerçek miydi acaba o?

Edit: Buldum.

AqoHpj3CQAEmR-2.jpg

bu ne ki dua edinde sivokun diğer ayağından çizgiyi çekmemişler.

çünkü böyle birşey yapmışlardı bizim maçta yine.

Tribn terörünün altında bile bu kuruluş var mahvettiler türk futbolunu yazıklar olsun,para veriyoruz bizi salak yerine koyun diye adamlara.

sizce bunda art niyet yok mu? normalde çizgi top diğer oyuncudan çıktığı anda çekilir. Meloyu ofsaytta göstermek için biraz geç çekmişler çizgiyi. ulan var ya...

arkadaslar kendimizi kandirmayalim, az da olsa ofsayt, 20 cm mi 30 mi farketmez, elbette hakemin gormesi cok cok zor...

576433_10150755453344265_91956264264_9323836_24245596_n.jpg

Burda bilimsel yaklaşmışlar olaya ama hep aynı görüntü üzerinden yorum yapıyoruz. Top daha Elmander'e geliyormuş gibi gözüküyor burada. Birkaç kare daha ileriye sarıp durdursalarmış daha net olurmuş.

Valla geçen sene ki FB-GS maçından sonra Lig Tv'nin hiç bir piero'suna da çizgisine de güvenmem.Hele ki FB-JK karması bu spikerleri, İDDİANAME DE ADI GEÇEN ÖMER GÜVENÇ, Türk futbolunun gizli fenerasyon başkanı Şansal varken hele hiç güvenmem.

Açının bile etkileyeceği şu tarz pozisyonda,top Elmander'in kafasından çıkalı en az 0.5 saniye olduğu bariz iken, olsa bile topu topu 10 santimlik bir kol ofsaytı olma ihtimali varken şu pozisyonun her tarafa malzeme olması ancak FB MEDYASI'nın ürünüdür.

Cizgiden BJK oyuncunun ayana 29mm; GS oyuncunun ayana 23mm

BJK oyuncusun eli-30mm;GS oyuncusunun eli-26mm

MUZ gibi GOL!!!

TAVUKLARA SELAMLAR :D :D

:sgr: :sgr:

Yav onu birakin, melihler adamakilli gool diye bagiramadi bile. Alex atsa bi tarafini yirtarlardi "müthis gol, olaganüstü gol, inönü sustu" diye. Demekki sadece bjk aglarina girmemis bu top.

bilmiyorum ama olabilir tabi, macta 10 defa izledim, hep az da olsa ofsayt cikiyor...

yok arkadas anlatamadım ben, hala ofsayt diyosun sorun ofsayt olup olmaması değil, ligtvnin art niyetli olması.

kuralına göre cizsinler o zaman su cizgiyi. neden top kafadan cıkınca cekilmiyoda top kaleye varmak üzereyken cekiliyo cizgi. Problem bu anlıyosundur ins. dostum

yok arkadas anlatamadım ben, hala ofsayt diyosun sorun ofsayt olup olmaması değil, ligtvnin art niyetli olması.

kuralına göre cizsinler o zaman su cizgiyi. neden top kafadan cıkınca cekilmiyoda top kaleye varmak üzereyken cekiliyo cizgi. Problem bu anlıyosundur ins. dostum

anladim bu sansal dan oluyor malum fenerbahce in kanali ;)

Üst Alt