Lig TV’nin Yönetmeninden Takımımıza Ağır Küfürler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV’nin Yönetmeninden Takımımıza Ağır Küfürler

Cevap: Lig TV’nin Yönetmeninden Takımımıza Ağır Küfürler

Yapan ve cezasız kalan 1 kişiyi göster.

Hatta bir et bakalım ne yapıyoruz.

Gidipte böyle 3 kuruşluk ve küfürbaz gerizekalıları savunmayın burada.

Öncelikle amacım adamı savunmak değildi. İddiam; "Burada aynısını biz yapıyoruz ama cezasız kalıyor" da değildi. Musa Çözen'i savunmak da bana kalmamış. Ben her gün belki de sizin de yaptığınız bir eylemden dolayı bu kadar tepki verilmesine şaşırdığımı belirttim sadece. Bu kadar. Başka bir şey yok. Art niyet aramayın.

Ortalama her futbol seyircisi rakip takımın oyuncusuna, teknik direktörüne, yöneticisine ya da bir başka şeyine küfür eder. Ben de ediyorum. Hatta kendi takımının oyuncusuna bile küfrediyor insan bazen. Bom boş golü kaçırır futbolcun, istem dışı ağzından kaçar. Belki de isteyerek kaçar. Bunlar gayet normal şeyler. Kastettiğim buydu. Halbuki burada öyle tepkiler verildi ki sanarsın ki o tepkiyi verenler evliya. Hayatlarında hiç küfür etmiyorlar rakip takımlara sanki. Öylesine şaşırmışlar. :D

Ayrıca direkt olarak sokarım, bilmem ne yaparım küfürlere müsamaha göstermiyorsunuz ama özellikle şike ana başlığı ve Fenerbahçe'nin maç başlıkları şu tür kelimelerden geçilmiyor; "***, şerefsiz, onun bunun çocukları, köpek, it, hayvan" ilk aklıma gelenler.

Öncelikle amacım adamı savunmak değildi. İddiam; "Burada aynısını biz yapıyoruz ama cezasız kalıyor" da değildi. Musa Çözen'i savunmak da bana kalmamış. Ben her gün belki de sizin de yaptığınız bir eylemden dolayı bu kadar tepki verilmesine şaşırdığımı belirttim sadece. Bu kadar. Başka bir şey yok. Art niyet aramayın.

Ortalama her futbol seyircisi rakip takımın oyuncusuna, teknik direktörüne, yöneticisine ya da bir başka şeyine küfür eder. Ben de ediyorum. Hatta kendi takımının oyuncusuna bile küfrediyor insan bazen. Bom boş golü kaçırır futbolcun, istem dışı ağzından kaçar. Belki de isteyerek kaçar. Bunlar gayet normal şeyler. Kastettiğim buydu. Halbuki burada öyle tepkiler verildi ki sanarsın ki o tepkiyi verenler evliya. Hayatlarında hiç küfür etmiyorlar rakip takımlara sanki. Öylesine şaşırmışlar. :D

Ayrıca direkt olarak sokarım, bilmem ne yaparım küfürlere müsamaha göstermiyorsunuz ama özellikle şike ana başlığı ve Fenerbahçe'nin maç başlıkları şu tür kelimelerden geçilmiyor; "***, şerefsiz, onun bunun çocukları, köpek, it, hayvan" ilk aklıma gelenler.

fenerlisin herhalde

Digitürkü iade ettiğim zaman, ben "taraflı yayın ve çok kötü bir yayın anlayışınız var" demiştim. Karşımdaki bayan, "hayır beyfendi biz tarafsız yayın anlaşına sahip bir kuruluşuz" demişti.

Cevabım ; "Ben yemem hanımefendi bu sözleri, gözler ne görüyorsa o dur benim için. İptal edin Digitürkümü" demiştim. Şimdi haklı olduğumu birkez daha net bir şekilde anlıyorum.

Ama bizim taraftarımızın büyük bir kesimi halen bu gerçekleri görüp tepkisini ortaya koymuyor. Bu da digitürkün işine geliyor, istediği gibi yayın politikası uyguluyor.

İptaller çoğalsa bakın görün bu politikayı uygulayabilecekmi. Çünkü adamlar çok amatör, iptal dilekçemi faksladıktan sonra beni arayıp "iptal etmeyin 3 ay tüm yayınları bedava verelim" gibi bir teklifte bulundular. Komedi.

Zaten sonda ne yiyeceğini kendi söylemiş. Selçuk da vermiş ağ..na.

Kaleciyle aralarında bir ilişki var ama çözemedim.

Musa Çözen sen 50 yaşını geçtin bense 20 yaşındayım gelde karşıma kim kimi ..... görelim..

Lig tv ile musa cözeni :happynew:yim bize bişey olmasın beyler:tiphat:

Musaaa ,bende selçuk gibi bir plase yapsam halı sahada benimkini de yermisin ?? Hadi lan ,bir kere ...

laa herifte sara var...

manyakmısınız...

elinizi kaldırsanız teklemeye başlar değmez...

ben konuşurum...

rahat olun...

Biz burada ebeveynine atlanmadık rakip futbolcu/hakem/teknik adam/yönetici mi bıraktık da bir başkasının aynısını bizimkilere yapmasına bu kadar sinirleniyor veya şaşırıyoruz?

herkes kufur ediyor.. ama canli yayinda normali Firat?

sence normalse.. o soyad sana yakismamis..

herkes kufur ediyor.. ama canli yayinda normali Firat?

sence normalse.. o soyad sana yakismamis..

Adam bilerek yapmamış ki. Aptal mı adam bilerek yapsın. Kim olsa yapmaz. Bir iş kazası olmuş işte. Yoksa Musa Çözen'de senin benim gibi bir taraftar. Rakiplerine ağır küfretmesi bence gayet insani bir hareketi. Hayvanlık mı? Evet hayvanlık. İnsanların ebeveynlerine küfür etmek insanlıkla bağdaştırılabilir bir şey değildir. Ama kendimize engel olabiliyor muyuz? Hayır mı? E yapacak bir şey yok. Biz yapıyor isek bize yapılma ihtimaline de (daha doğrusu gerçeğine) hazır olmamız gerekir.

Yapan ve cezasız kalan 1 kişiyi göster.

Hatta bir et bakalım ne yapıyoruz.

Gidipte böyle 3 kuruşluk ve küfürbaz gerizekalıları savunmayın burada.

Şikayet gibi algılamayın lütfen. Hani bizim burda küfürler cezasız kalmaz dediniz diye gösterme ihtiyacı hissettim.

Zaten sonda ne yiyeceğini kendi söylemiş. Selçuk da vermiş ağ..n

Musa Çözen sen 50 yaşını geçtin bense 20 yaşındayım gelde karşıma kim kimi ..... görelim..

Lig tv ile musa cözeni yim bize bişey olmasın beyle

Musaaa ,bende selçuk gibi bir plase yapsam halı sahada benimkini de yermisin ?? Hadi lan ,bir kere ...

Şimdi "..." lar, smiley'ler ve benzetmeler bu cümleleri küfür kapsamında çıkarıyorsa diyecek bir şeyim yok tabii de böyle bir mazeret sizi komik duruma düşürür.

Maç izlerken böyle küfürlerin olması mümkün.Şahsen bende boş durmam maç izlerken. :) Ama bunu LigTV gibi bi platformda olması düşündürücü...

Biz burada ebeveynine atlanmadık rakip futbolcu/hakem/teknik adam/yönetici mi bıraktık da bir başkasının aynısını bizimkilere yapmasına bu kadar sinirleniyor veya şaşırıyoruz?

Bu Fırat SOYLU(!) isimli arkadaş net şekilde Galatasaraylı değil.

Bu çıkarımı nasıl yaptığınızı sorabilir miyim Bay Sherlock Holmes?

Çünkü kabak gibi belli oluyor; oradan yapmıştır çıkarımı. Aptal mı sandın sen bu taraftarı? Kaç gündür batıyorsun herkesin gözüne. Bırak artık Galatasaray'lı numarasını. Milletin sabrını suistimal etme.

Şikayet gibi algılamayın lütfen. Hani bizim burda küfürler cezasız kalmaz dediniz diye gösterme ihtiyacı hissettim.

Şimdi "..." lar, smiley'ler ve benzetmeler bu cümleleri küfür kapsamında çıkarıyorsa diyecek bir şeyim yok tabii de böyle bir mazeret sizi komik duruma düşürür.

E tabii ki bu ifadeler adamın kullandığından daha hafif. Normal bir konuda editler ve uyarırız belki ama bu konuda adam sonuna kadar hakletmiş. Gidipte "hay senin senin :mad:" yazan üyemize ceza vermeyeceğiz.

Eğer Musa Çözen hıyarı, "ulan Emre senin ben ..." deyip devamını getirmeseydi biz de bu tepkiyi vermezdik.

Elma ve armutları karıştırmayalım.

Hangimiz komik duruma düştük şimdi?

Olağanüstü hal ilan ediyorum.

Sitede küfür serbest olmalı bu saatten sonra..

by by bird, her rolün bir sonu vardır mutlaka, ara sıra uğrayın buralara, baya bi güldürdün.

Üst Alt