Liga NOS 15/16 H:32 | Porto 1-3 Sporting | M.S | 30 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Liga NOS 15/16 H:32 | Porto 1-3 Sporting | M.S | 30 Nisan

Liga-NOS.png

porto.png
v.png
bu3uBT7.png

Liga NOS 15/16 Sezonu 32. Hafta
FC Porto - Sporting CP
Estádio do Dragão, Porto
30 Nisan 2016, 20:30

stadion1.jpg

Sporting bu Slimani'yi 300bin euroya almis. Super akilli transfer yapiyor Portekiz kulupleri, ders niteliginde..

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Son düzenleme:
ben uzun süredir portonun kadro kalitesini bukadar yerlerde görmemistim. bizim rjkaardli skibbeli 3.olan kötü takimlarimiza cok benziyor.

transferde her sene büyük kar ediyorlar ama bu paralar nereye gidiyor, yöneticiler mi yiyor alt yapiya mi yatiriliyor belli degil.

yaz dönemi 100 milyon euro kar ettiler. sen kadroyu okadar sifirlarsan sonuclarina katlanirsin. artik benfica ve sporting eskisi gibi kötü degil.

bunlar kuvvetlendi porto geriledi. sürekli böyle cömez portekizli antrenör getirip duruyorlar nedense :D
Portonun aldığı bonservislerin büyük bit bölümü manegerlere gidiyormuş.
Güney amerika ve portekizde çok fazla para ve pislik dönüyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben uzun süredir portonun kadro kalitesini bukadar yerlerde görmemistim. bizim rjkaardli skibbeli 3.olan kötü takimlarimiza cok benziyor.

transferde her sene büyük kar ediyorlar ama bu paralar nereye gidiyor, yöneticiler mi yiyor alt yapiya mi yatiriliyor belli degil.

O paraların hepsi Porto'ya gitmiyor, Porto bazı transferleri (özellikle pahalı transferleri) fon aracılığıyla yapıyor, parayı fon veriyor bunlar oynatıyor, oyuncu transfer olunca para + kar fonun cebine giriyor. Doyen Sports sanırım en çok bu işi yaptıkları firmanın ismi. Transferleri Doyen ödüyor, kazançları da Doyen alıyor Porto değil. Kendilerine ait olanları da scoutlara ve alt yapıya ve transferlere gidiyor tabi. Ama çoğu önemli transferi doyen gibi firmaların finansmanıyla yapıyorlar.

Beşiktaş da bu tarz bi fonla transfer yapacaktı bi ara, sonra kazık atacaklar filan diye gürültü mü ne kopmuştu.

Son düzenleme:
Üst Alt