Ligde Son 8 Müsabakada 1 Galibiyet! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligde Son 8 Müsabakada 1 Galibiyet!

gs.PNG

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Galatasaray, deplasmanda mücadele ettiği Başakşehir ile 1-1 berabere kaldı.

Sarı-kırmızılılar, bu maçtan önce ligde oynadığı 3 müsabakada da galibiyet elde edememişti. Ligde en son 12. haftada Kayserispor’u mağlup eden Aslan, daha sonra oynadığı 4 maçta 3 beraberlik ve 1 yenilgi aldı. Galatasaray, Konyaspor, Çaykur Rizespor ve Başakşehir ile berabere kalırken, Beşiktaş’a yenildi. Kayserispor'dan önce Bursaspor, Malatyaspor ve Fenerbahce maclarindan da 3 puan cikaramayan Galatasaray, ligde son 8 müsabakada sadece 1 galibiyet elde etti.

TD sini kovan ankaragucu 20 , sampiyonluga oynayan Gs 26

Aramizdaki maci kazansalar esit puandaydik

Fb de 14 puanda , ankaragucu macini kazansa puan puanlardi

Fb kazanirsa bu haldeki fb ile puan farkimiz 9 , yani liderle aramizdaki farktan sadece 1 fazla

Bu kadar sakatlık, aptal saptal cezalarla normal. Hatta bir de her şeyimiz tammış gibi üst düzey Avrupa maceramız vardı ki o da tam limon sıktı üstüne. Öyle böyle cezalar bitti, sakatlıklar da 2. devreye dönecekler. Bundan önce de yoktu -özellikle de gına getiren adele sakatlıkları konusunda- ama bundan sonra hiçbir bahane kalmadı. İkinci yarı bu takım Trabzon-Beşiktaş-Başakşehir maçlarını içeride oynayacak, 5 ayda hepi topu 7 kere İstanbul dışında çıkacak. 17'de 14-15 filan yapmayıp böyle saçma sapan puanlar kaybedersek şampiyon filan olamayız. Bir koca sezonun da tek geyiği Fenerbahçe'nin rezillikleri olur. O yüzden bundan sonra hem saha içi, hem de saha içi herkes ayağını denk almalı. Zaten amatörlüklerle yeterince krediyi yitirdik.

Bursaspor 1-1
Schalke 0-0
Yeni Malatya 0-2
Fenerbahçe 2-2
Schalke 0-2
Kayserispor 3-0
Konyaspor 1-1
Lokomotiv Moskova 0-2
Beşiktaş 0-1
Keçiörengücü 2-1
Rizespor 2-2
Porto 2-3
Başakşehir 1-1

Özellikle şu kayıpları terime bağlayan renktaşlara sesleniyorum. Elinizi vicdanınıza koyun. İlk 3 maçlar tamam kayıplar hata falan olabilir. Amaa bir fener maçı var ki çok iyi biliyorsunuz. Onuda geçtim takım tam toparlanma yoluna giriyor. Önce kayseriyi deplasmanda 3 lüyor. Sonra yukarlardan gelen karar ile konya maçında emekleri çalınıyor. Beşiktaş maçında hakem destekli puan kayıp ediliyor. Rize maçında oraya gelmedi hata kabul ama. Şu tablo o kadar yanıltıcı ki. Bu tabloyu kullanan çok kişi var. Algı yapıyorsunuz tamamen algı. Twitter daki bazı hesaplarda öyle.. Adamın elinde forvet yok ama hala düşmanınız gibi davranıyorsunuz ben bunu kabul etmiyorum
Ve son olarak takımın başında saha kenarında bir hocası yok..

Bu arada beni alıntılayacak olan arkadaşlar boş argümanlarla karşıma çıkmasın.

Konya macinda hangi emek ya ? Hakem hatalari bazi seyleri ortuyor ama iste bizi yaniltan da tam bu

Konya maci da jahovic , omer ali gibi adamlarin kacirdigi 4 gol var . Ozette GS nin pozisyonu yok , attigimiz gol yapilan ortayi uzaklastirmaya calisan defans oyuncusunun arkasini nisanlamasiyla geldi

90 dk da tek pozisyonumuz penaltidan once onyekuru ile geldi

Hangi emek ?

Hala 8 puan farkta olmamız mucize gibi geliyor. Ama ne Başakların nede Paşaların şampiyon olacak mecali yok. Devre arası doğru hamleler yapılabilirse farkı kaparız.

Üst Alt