Ligin En Az Pozisyon Üreten 2. Takımıyız! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligin En Az Pozisyon Üreten 2. Takımıyız!

En çok topla buluşan topçumuz Muslera olabilir. İzlediğim maçlara dayanarak söylüyorum, istatistiğe bağlı olarak değil. Forvetinde hiç topla buluştuğunu görmedim maçlarda kaleye yüzü dönük bir şekilde.

Defansin arkasina sarkan oyuncumuz yokki pozisyona girelim. Hepsi ayagina bekliyor. Hizli futbolcu manyagi terim bu pas oyununu nerden cikardi. Belhanda denen oyuncu ile pas oyunu mu olur. One gecsek bu sefer defansa gomuluyoruz.
Hizli Kontra oyuncumuz yok.

Shakiri mutsuzum diyor. Devre arasi alinabilir.

Feghouli Belhanda 10 milyon euroya gitsin. Shakiri onyekuru gelsin. Yavasliktan igrendim. Sol bekte sart tabi

Prandelli futbolu oynuyoruz. Riekerink'in bile bir oyunu bir planı vardı. Duran top filan çalıştırıyordu. Bizim takım şuan tamamen olayın uzağında. Sahada futbol namına zerre olay yok.

Bizim takım gol atmamak için sahaya çıkıyor sanki hoca dese kafanıza göre oynayın taktik yok karışmıyorum dese bile bu kadar olmazdı.
Hedo bir takım düşün formda tek oyuncusu kalecisi olsun. Teknik direktör zaafiyeti o kadar açık ki... twitter tayfa hala Mayıs ayı bilmem ne diyor. Ya ne Mayısı bu takım bu şekilde bir ay sonrasını bile göremeyebilir. Bu kadronun ya da bu bütçenin ligi süpürüp Şubat-Mart tamamen Avrupa mücadelesine yoğunlaşması lazımdı.

Hedo bir takım düşün formda tek oyuncusu kalecisi olsun. Teknik direktör zaafiyeti o kadar açık ki... twitter tayfa hala Mayıs ayı bilmem ne diyor. Ya ne Mayısı bu takım bu şekilde bir ay sonrasını bile göremeyebilir. Bu kadronun ya da bu bütçenin ligi süpürüp Şubat-Mart tamamen Avrupa mücadelesine yoğunlaşması lazımdı.

Tamam bu takım hızlı oynuyamaz onu anlıyoruz hepimiz ama 2 pas ileri yapamıyoruz jose bilal varken bile pas oyunu vardı bu takımda şimdi ne yaptığımız cidden belli değil.

Galatasaray ligin en az şut çeken takımlarından 9 şutu var maç başına ve bunlarda 0,9 gol çıkararak bu alanda lig sonucusu. Evet evet lig sonuncusu.

Beşiktaş 8,7 maç başına şut çekiyor anca 1,4 gol bulmuş durumda… Gaziantep FK ise 8 şut çekip 1,7 gol atmış… Pas istatistiklerinde Konyaspor ile 3. Ve 4.lüğü paylaşıyor. Pas takımıyız biz diyen bir takım için acı bir gerçek

Artık kendi ligimizle kıyaslamayalım ptt falan istatistikleri yok mu 2. lig olur 3. lig olur. Hatta Belhandanın istatistiklerini amatör kulüplerle kıyaslayalım hem 10 numarada hem 8 numarada ezecektir rakiplerini.

kerametin falcao da olmadığını ögrendik mi?
bence hayır Falcao'nun gol krallığını geçtim 2 gol bile atamamasına niye tepki göstermiyoruz! diagne gol bulduğu halde eleştiriliyordu.

Üst Alt