Ligtv Play-Off İçin Ayrı Ücret İsteyecek Mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligtv Play-Off İçin Ayrı Ücret İsteyecek Mi?

Yaklaşık 3 gündür Digiturk ve Ligtv üyelerinden aynı şikayet geliyor,çıkan ekran mesajı ile lig paketlerinden ayrı olarak Play-Off için ayrı taahütlü paket yapılacağı duyuruluyor.

Dün bizzat gördüğüm kampanya reklamı da yanılmıyorsam şu şekildeydi : "Ligtv'ye şimdi üye olana Play-Off maçları hediye"

Yorum sizin...

Cevap: Ligtv,Play-Off İçin Ayrı Ücret İsteyecekmi?

Tek kelimeyle haysiyetsizlik ! Bunlara bir dur demenin zamanı geldi de geçiyor resmen milletle dalga geçiyorlar.

Bunlara zarar vermenin bir yolu yokmu yahu... o kadar para ödüyoruz zaten bi dahamı ödeyelim

digiturk sapıttı iice bende diger bisiyi soleyim bu eylul ayından itibaren spor extra paketi die bisi cıkardılar 7.99mu ne faturalara eklenmis herkesin insanlara sormadan yaptılar spormax kanalını kapadılar ligtv3 yapmıslar onun parasıymıs.Benim fatura taahutluydu spormax kanalı icindeydi . Ole olmasına ragmen benim faturayada 7.99 eklemisler yani hakkım olan kanalı bana taahutlu olmasına ragmen utanmadan eklemisler su zamanı dolsun sozlesmenin iptal ettirecem rezalet resmen

bu kampany sezonluk oldugu için böyle bir promosyon oluyor sanırım . zaten üyeligi olanlardan her ay aldıgı fix parayı alcak ...

digiturk sapıttı iice bende diger bisiyi soleyim bu eylul ayından itibaren spor extra paketi die bisi cıkardılar 7.99mu ne faturalara eklenmis herkesin insanlara sormadan yaptılar spormax kanalını kapadılar ligtv3 yapmıslar onun parasıymıs.Benim fatura taahutluydu spormax kanalı icindeydi . Ole olmasına ragmen benim faturayada 7.99 eklemisler yani hakkım olan kanalı bana taahutlu olmasına ragmen utanmadan eklemisler su zamanı dolsun sozlesmenin iptal ettirecem rezalet resmen

Bunu bir ara d-smart da yapmıştı.Avrupa Kupası maçlarını izlemek maksadıyla Euro Futbol kanalı için insanlar anlaşma yapmışlardı.Sanırım daha sonra maçları Euro Futbol kanalından alıp başka bir kanala verip insanları mağdur etmişlerdi.Bu da aynı o tarife işte.

Bunu bir ara d-smart da yapmıştı.Avrupa Kupası maçlarını izlemek maksadıyla Euro Futbol kanalı için insanlar anlaşma yapmışlardı.Sanırım daha sonra maçları Euro Futbol kanalından alıp başka bir kanala verip insanları mağdur etmişlerdi.Bu da aynı o tarife işte.

insanları nasıl soyacaklarını sasırmıs bunlar millet zaten zar zor ucretleri oduyor bole yaparak daha cok musteri kaybedecekler ornek ben sozlesme bitsin direk iptal edecem cogu insanda iptal edecek zaten forumlarda yazıyorlar bole yaparak daha cok para kazanacaklarını sanıolar ama insanların guvenini sarstıkları surece daha cok iptal olacak kendileri kaybedecek

digiturkwebtv.com'da oyle. 119 dolar play off maclari

merak etmeyin yakinda turkiyedekileri de soguslerler :yenieek:

Muhtemelen play-off öncesi clup lar birliği eş başkanı President Demirören tarafından yapılacak açıklama.

Biz kulüpler bileşkesi olarak Play-Off maçlarının ayrı ücrete tabi tutulması, bu ücreti vermeyenlerin ilk okula giden çocuklarının yolları kesilerek ceplerinden haçlıklarının gasp edilmesi, vermek istemeyen bebelerin darp edilmesi, yıl içinde alınan kombinelerin Play-off maçlarında geçerli sayılmaması, stada girecek her taraftarın üzerinde anlaşması bulunduğumuz yayıncı kuruluşun amblemi olan tşört giymenin zorunlu olması, 3 kornerin 1 penaltı sayılarak köşe atışı yapacak oyuncunun köşe bayrak direğini ıhım kem küm için fenerasyona baş vurduk.

Garip olan digitürk'ün bunları yapabileceğini kimse bilmiyor muydu? Boş stadyuma bilet alanları gördükten sonra bir de biz bakalım tadına demişlerdir.

Arayin ve sorun eger öyle birsey var ise tamam ben iptal etmek istiyorum deyin.. Aman efendim yanlis anladiniz hemen size Play Off maclarini hediye ediyoruz diyeceklerdir..

lanet olsun hiç birşey almayın şu şerefsizlerden webtv gs paketi aldım 23 tl ye 1 aylık donup donup duruyor yayın 10 dk sonra 10 dk geriden felan geliyor gol sesi geliyor 10 dk sonra ben golü donuk donuk izliyorum lanet insanlar pcde sorun olsa geçen sezon donmadan kesintisiz yüksek kalite izlemezdim herhalde nete bir bakın çoğu şikayetçi webtvden

Bunlara Para kazandirtmayin kesinlikle....

Galatasaray´in ilk maci TT Arenada ve Macin öyküsünü yapmamislar.. Kazandiya Cimbom niye yapsinlar..??

Ama Fenerinki, Besiktasinki 3 macin ücüde yapildi.. ilginc..

Digitürk kullananlar düşünsün. Şu ortamda Digitürk'e para verenler düşünsün.

Lig TV cebini doldurmanin pesinde. Sike olaylarindan dolayi herkes zarar etmesini beklerken bu adamlar kar yapacak. Türk futbolu kimsenin umrunda degil. Herkes para derdinde. Parayi da iyi harcayip Avrupa da ses getirsek bir sey demiyecegim, ama o'nu da yapamiyoruz.

Üst Alt