Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)


Bildigimiz gibi wikipedia'da yazıları isteyen istediği gibi değiştirebiliyor , Lig Tv'den Altan Tanrıkulu'da bize Galatasaray'ın yeni transferini açıklıyor :D Yok artık, kallström Galatasaray'da.[video=youtube;BheVgGBf6aU]https://www.youtube.com/watch?v=BheVgGBf6aU[/video]
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Hemen değiştirip Beşiktaş falan yapalım son dakika diye yayına girsin lig tv :D
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Televizyondaki yorumcuların veya gazetedekilerin birşey bildiği yok..Ezbere,araştırmadan yoksun yorumlar..Hakikaten nasıl televizyonculuk,gazetecilik yapıyorlar...Yazık bu ülkenin gençlerine :)
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Ünal aysal bu adami aldi zaten, muhtemelen ödeme plani geyigi falan kaldi, ama wikiye göre haber vermek, kiralik insuayi takasta kullanacagimiz haberine yakin rezilliktedir.
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Ünal Aysal'ın etkileri bunlar. Transfer şoku yaşıyorlar :D Yorumcular bile liseli gibi oldu :D
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Hayatımda ilk kez kendimi küfür etmek zorunda hissettim. Aklıma küfürden, hakaretten başka hiçbirşey gelmedi. Birde bu adamlar bu işten ekmek yiyorlar ya helal olsun.
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Canlı izlerken gülme krizine girdim 5 dakika kendime gelemedim
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Birini güncellesin wikiyi kusgillerden birini koyun oraya, yarin kim için kapisiyorlar diye manset olsun!
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Bu adamlar milyonları götürürken Türkiye de milyonlarca işsiz var ya ona yanıyorum.
 
Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)Bir de Kallström için şunu demiş: "Çok önemli bir golcü" :)
 
Üst Alt