Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)

Bildigimiz gibi wikipedia'da yazıları isteyen istediği gibi değiştirebiliyor , Lig Tv'den Altan Tanrıkulu'da bize Galatasaray'ın yeni transferini açıklıyor :D Yok artık, kallström Galatasaray'da.

[video=youtube;BheVgGBf6aU]https://www.youtube.com/watch?v=BheVgGBf6aU[/video]

Cevap: Ligtv'de Komedi (Kallström Galatasaray'da Kaynak Wikipedia)

Hemen değiştirip Beşiktaş falan yapalım son dakika diye yayına girsin lig tv :D

Televizyondaki yorumcuların veya gazetedekilerin birşey bildiği yok..Ezbere,araştırmadan yoksun yorumlar..Hakikaten nasıl televizyonculuk,gazetecilik yapıyorlar...Yazık bu ülkenin gençlerine :)

Ünal aysal bu adami aldi zaten, muhtemelen ödeme plani geyigi falan kaldi, ama wikiye göre haber vermek, kiralik insuayi takasta kullanacagimiz haberine yakin rezilliktedir.

Ünal Aysal'ın etkileri bunlar. Transfer şoku yaşıyorlar :D Yorumcular bile liseli gibi oldu :D

Hayatımda ilk kez kendimi küfür etmek zorunda hissettim. Aklıma küfürden, hakaretten başka hiçbirşey gelmedi. Birde bu adamlar bu işten ekmek yiyorlar ya helal olsun.

Canlı izlerken gülme krizine girdim 5 dakika kendime gelemedim

Birini güncellesin wikiyi kusgillerden birini koyun oraya, yarin kim için kapisiyorlar diye manset olsun!

Bu adamlar milyonları götürürken Türkiye de milyonlarca işsiz var ya ona yanıyorum.

Bir de Kallström için şunu demiş: "Çok önemli bir golcü" :)

Üst Alt