Ligue 1 16/17 H:20 | Marseille 1-4 Monaco | MS | 15 Ocak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligue 1 16/17 H:20 | Marseille 1-4 Monaco | MS | 15 Ocak

Ligue_1.png

marsilya.png
c80ecv.png
AS%20Monaco.png

Mo42l7.jpg

Ligue 1 16/17 Sezonu 20. Hafta
Olympique de Marseille - AS Monaco
Stade Vélodrome, Marseille
15 Ocak 2017
23:00

qjnp2V.png

Atmosferi biraz anlatırmısın
Bu nasıl stad yaw dehşet

TapaTalK

Ne desem boş. Yaşaman lazım r'taş. Güzel bir atmosferi var. Baskı bakımından İnönü'yü andırıyor.

Uzun zamandır gitmiyordum maçlara. Küsmüştüm takıma. Aslında daha bu sabah geldim Marseille'e. Açıkcası maç pek umrumda da değildi. Ama arkadaşım fazladan bilet almış. Gelir misin dedi, ben de kıramadım. Büyük bir aksilik çıkmazsa maçta olucam.

Ne desem boş. Yaşaman lazım r'taş. Güzel bir atmosferi var. Baskı bakımından İnönü'yü andırıyor.

Uzun zamandır gitmiyordum maçlara. Küsmüştüm takıma. Aslında daha bu sabah geldim Marseille'e. Açıkcası maç pek umrumda da değildi. Ama arkadaşım fazladan bilet almış. Gelir misin dedi, ben de kıramadım. Büyük bir aksilik çıkmazsa maçta olucam.
Yapısı çok iyi, çok heybetli duruyo.
Orda bilet fiyatları nasıl kombine olayı nasıl oluyo büyük maçlarda geçirme oluyomu

TapaTalK

Yapısı çok iyi, çok heybetli duruyo.
Orda bilet fiyatları nasıl kombine olayı nasıl oluyo büyük maçlarda geçirme oluyomu

TapaTalK

Bizim aldığımız bilet €55. En pahalı bilet mevcut durumda €90, en ucuz da €35-40. Biz ana tribünden köşeden izleyeceğiz. Kale arkaları genelde kombine olduğu için dolu oluyor. Kale arkasından izlemek istersen stad girişimde kara borsa olarak satılıyor. Baya pahalı tabi :) Kombine fiyatları hakkında pek bir bilgim yok. Ne söylesem yanlış olur. Monaco büyük maç, en pahalı bilet şuan €90. Anla işte durumu :)

Üst Alt