Ligue 1 ve Ligue 2 Sonlandırıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligue 1 ve Ligue 2 Sonlandırıldı!

Ligue 1 ve Ligue 2 yönetimleri, bu sezonu şu an olduğu şekilde bitirme kararı aldı. 2020-21 sezonunun ağustos ayında başlaması planlanıyor. (L'Equipe)

RMC Sport'un haberine göre Fransa hükümeti, önümüzdeki saatlerde bu kararı resmen açıklayacak. Lig yöneticilerinin bu sezonla alakalı sıralamayı, küme düşenleri ve lige yükselenleri mayıs ayı içerisinde belirlemesi bekleniyor.

Liglerin bu şekilde tamamlanması aşırı saçmalık.

Ya bu sezonu komple iptal edeceksin oynanmamış kabul edip aynı takımlarla seneye oynayacaksın ya da maçları oynatıp sezonu bir şekilde bitireceksin.

Daha 8-9 hafta kala ligi bu şekilde bitirmek hem saçmalık hem de haksızlık.

Olması gereken ya bu sezonu hiç oynanmamış sayacaksin yada kaldığı yerden tescil edeceksin.
Sağlık bu ne Galatasaray ne fener ne bjk yada başka takım sagligimizdan kıymetli degil. Milyonlarca hasta varken ve 2. Dalganın gelmesi asiylen ve heleki Afrika'da zor şartlardaki ülkelerde bulaş artıkça dunyada var olacak ilerki senelerde ki riski düşününce kim sapiyon umrumda değil.

Mevcut haliyle tescil edilebilir bizdede. Ben isin buraya kadar geleceğini düşünmüyorum ama kadıköy galibiyetinin gitmesinide istemem. Zaten oynanmis maçların geçerliliğini koruması lazim lig iptal edilmis dahi olsa. Buda sacma brsey

22x Turkish Champions

Mevcut haliyle tescil edilebilir bizdede. Ben isin buraya kadar geleceğini düşünmüyorum ama kadıköy galibiyetinin gitmesinide istemem. Zaten oynanmis maçların geçerliliğini koruması lazim lig iptal edilmis dahi olsa. Buda sacma brsey

22x Turkish Champions
Lig.iptal.edilirse galibiyetimiz de iptal olur demiştim baya onceden

22x Turkish Champions
Iptal edilse dahi mac gelirleri/galibiyet yani puan gelirlerini aliyoruz. Ve kadiköy deplasmaninda aldigimiz galibiyetinde primini aliyoruz :) o nu takma

Hadi Hollanda neyse onları tınlayan yok ama Fransa nın da yapması iyi olmadı. Umarım 4 büyük lig böyle birşey yapmaz yoksa bizde de böyle olur.

sent via GSC

22x Turkish Champions

Ligin kalan maçları iptal oluyor yani daha önceden oynanmış maçlar geçerli..Lig şu ana kadar sadece avrupa kupalarına gidecek takımları belirlemek için oynanmış gibi olacak..Şampiyon ve küme düşme olmayacak...Fenerbahçe maçının iptali gibi bir durum yok..
Burada spor hukukçusu emin özkurt'un konuyla ilgili açıklaması var..

Üst Alt