Lille OSC Takip Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lille OSC Takip Başlığı

lille bu hocayı nereden bulup getirmiş, inanamıyorum. Resmen şampiyon kadroya dinamit kuralım demişler. Hadi hocanı tutamıyorsun bari git ne bilim rudi garcia'yı falan getir ya

muhtemelen erken bir hoca değişikliği gelmezse ilk 5 bile yapamaz lille. ŞL'de de başarılı olamazlar

lille bu hocayı nereden bulup getirmiş, inanamıyorum. Resmen şampiyon kadroya dinamit kuralım demişler. Hadi hocanı tutamıyorsun bari git ne bilim rudi garcia'yı falan getir ya

muhtemelen erken bir hoca değişikliği gelmezse ilk 5 bile yapamaz lille. ŞL'de de başarılı olamazlar

ağustos ayında demiştim, yine söylüyorum son yıllarda avrupa'da en anlamadığım hamle bu lille'in hamlesiydi. Resmen yok ettiler takımı. Oyuncuların büyük kısmını tutup bu hamleyi yapmak çok garip. Muhtemelen şl bittikten sonra hepsi devre arası gitmek için kapıda yatacak

akıl alır gibi değil. Bu sene ilk 5 değil ilk 10'a giremez lille bu hoca kalırsa. ŞL'de de bir yarıyı 10 kişi oynayan wolfsburg'u evinde yenemedi

Üst Alt